| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2009 m. kovo 4 d. 20:52:18
2009 m. kovo 4 d. 20:51:54
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. kovo 4 d. 19:23:10
____________________
Momento mori!
2008 m. lapkričio 15 d. 21:34:56
2008 m. lapkričio 15 d. 21:20:46
tokie pribloškia.
šiaip, malonu išgirsti.
____________________
last.fm/user/vandenyjee
2008 m. lapkričio 11 d. 16:23:27
Alchemiją paklausau.Vienas iš stipriausių G&G darbų.
Sutinku. Klausau is ju tik alchemijos.
G&G yra Eminemas lietuviu klaba.[/qoute]
Na eminemas daug geriau, nereik cia nieko lygint. G&G yra G&G.
2008 m. lapkričio 11 d. 16:14:47
2008 m. spalio 27 d. 22:50:05
____________________
Si vis pacem, para bellum...
2008 m. birželio 3 d. 20:20:40
2008 m. birželio 3 d. 19:49:57
2008 m. birželio 3 d. 19:47:48
2008 m. gegužės 21 d. 20:41:25
O tu pasidomek daugiau. Manai klausydamas kokio M-1 zinai visas grupes ?
Vienintelė lietuviška grupė, kuri kuria muziką, o ne šūdą. Manau daug tokių gerų lietuviškų grupių nebus...
2008 m. gegužės 21 d. 20:03:21
Vienintelė lietuviška grupė, kuri kuria muziką, o ne šūdą. Manau daug tokių gerų lietuviškų grupių nebus...
2008 m. gegužės 21 d. 19:50:48
2008 m. gegužės 20 d. 22:52:49
2008 m. gegužės 20 d. 22:50:31
Nors nemėgstu hip-hop'o bet Alchemiją paklausau.Vienas iš stipriausių G&G darbų.
Geriausias manau betono sakm4s
2008 m. gegužės 20 d. 22:45:09
2008 m. gegužės 20 d. 20:25:33
2008 m. gegužės 20 d. 20:17:30
Dainų tekstai tai unreal, kaip ir eminemo..
Geras!
2008 m. gegužės 20 d. 19:56:20
Dainų tekstai tai unreal, kaip ir eminemo..