Cigaretes (rukau kokie ~6 metai) , alus (megstu 8%) , na kaip ir viskas neskaitant miego , valgymo ar pan. :D Na o is "geresniu" priklausomybiu tai turbut butu muzika :P Ai va dar megstu vasara kai zaibuoja , zaibus skaiciuoti , o amalai tai.. mmmm... :D Nusvinta visa padange , mmmm ir duoda serijom.. Na ir "banguoti" (tarp debesu kai zaibuoja i ploti kryngeliai) zaibai nera blogi su garso efektais :)
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. birželio 8 d. 21:49:48
Viskam, kas sukelia ilgalaikį dvasinį malonumą, kurio norisi dar ir dar... O po to nori dar daugiau, tačiau nebelieka. Ir tada būna blogai.
Nors nuo kavos vis dar priklausau, bet priklausomybės nuo šokolado lyg ir nebeliko.
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2015 m. birželio 8 d. 21:48:18
Viskam, kas susiję su šokoladu.
Šachmatams.
Progresyviai / eksperimentinei muzikai.
Chemijos mokslui ir chemikalams.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 8 d. 21:45:06
bandelėms su medum ir pienu
2014 m. kovo 11 d. 15:05:49
Nuo mylimos muzikos (yra ir grupė nuo kurios aš priklausoma). Bei nuo šokolado.
____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
2014 m. kovo 11 d. 14:26:13
heroinui, dešrainiams ir heavy metal`ui
2012 m. vasario 8 d. 00:47:49
Nuo saves...savo mylimiausios 70s ir 80s muzikos...
2012 m. vasario 8 d. 00:37:54
;o
Nežinojau, kad anglai nuo jo priklausomi...
Žinau, kad tie priklausomi nuo juodos arbatos su pienu, bet kad imbieras...
//
Čia pagal prieskoninius laikotarpius "užplaukia"..
Ir ne tik valgyti, o ir vazeliną imbierinio kvapo perkuosi.. : ]
Net pačiai šmaikštu iš savęs.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2012 m. vasario 8 d. 00:30:10
O aš visada maniau,kad tik anglai yra priklausomi nuo imbiero...
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2012 m. vasario 8 d. 00:05:49
Visai kaip pas Jarmusch'ą...
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2012 m. vasario 7 d. 23:36:44
O2 & H2O
____________________
Like the dust that settles all around me I must find a new home
2012 m. vasario 7 d. 23:34:45
Cigaretes ir Kava.
____________________
Ba Doom Tss
2012 m. vasario 7 d. 23:21:11
imbierui
gvazdikėliams
pušų eteriniam aliejui
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2012 m. vasario 7 d. 20:13:45
Priklausau nuo muzikos, kavos, ir... savo mylimų ausinukų, kuriuos galiu neštis kur noriu ir kada noriu. Myliu juos :D
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. vasario 7 d. 19:52:48
Tikriausiai, kad nuo cigareciu. Manau cia daugelio zmoniu priklausomybe. :)
Yra daugybe jaunu zmoniu kurie anksti pradeje dabar negali to nedaryti - o tai vadinasi priklausomybe. :)
2012 m. vasario 7 d. 15:10:32
Priklausomybė man yra druska, jei nėra jos, tai geriau visą maistą palikti pūti.
Roko ir sunkioji muzika. (čia svarbiausia turbūt)
Nerūkau, negeriu, tad labai rimtų priklausomybių neturiu.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. vasario 7 d. 15:05:38
Cigaretes (rukau kokie ~6 metai) , alus (megstu 8%) , na kaip ir viskas neskaitant miego , valgymo ar pan. :D Na o is "geresniu" priklausomybiu tai turbut butu muzika :P Ai va dar megstu vasara kai zaibuoja , zaibus skaiciuoti , o amalai tai.. mmmm... :D Nusvinta visa padange , mmmm ir duoda serijom.. Na ir "banguoti" (tarp debesu kai zaibuoja i ploti kryngeliai) zaibai nera blogi su garso efektais :)
2011 m. vasario 1 d. 00:24:06
2010 m. spalio 24 d. 16:52:22
____________________
Būk toks koks esi ir mylės tave visi :)
2010 m. liepos 6 d. 16:14:16
Nuo muzikos.
taip, čia mano didžiausia priklausomybė... mano kūnas, organizmas reikalauja to kiekvieną dieną, nors kokias dvi valandas mažiausiai : }~
2010 m. liepos 6 d. 16:10:23