Genqr rašė: Kad dovana prieme,nereiskia kad ja ir klausys o juo lab kad ji suzave tai...Manau cia labiau ivaizdzio kurimas
Jau pasidės lentynoj,ir neklausys niekada...nereikia perdėti,o ar jam patiks,tai čia kitas klausimas,bet kadangi tai skirtingų stilių rinkinys,manau tikrai atsiras jam mažiau ar daugiau patinkanti daina...
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Genqr rašė: Kad dovana prieme,nereiskia kad ja ir klausys o juo lab kad ji suzave tai...Manau cia labiau ivaizdzio kurimas
Jau pasidės lentynoj,ir neklausys niekada...nereikia perdėti,o ar jam patiks,tai čia kitas klausimas,bet kadangi tai skirtingų stilių rinkinys,manau tikrai atsiras jam mažiau ar daugiau patinkanti daina...
nu gal ir klausys,taciau manau jog jis kiekviena diena po kelis albumus gauna ir jam nera tiek daug jau laiko juos klausyti,jog jis ir pats turi kurti muzika,o nuvargus klausomasi ne nezinoma muzika,o megstama...Nzn,manau nesiklausys.
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Naujiena tai gera, bet rezultatą irgi vertinu gan skeptiškai... Nors kas žino, kas žino.... Vat ir man mintis apie Lemonus pirmiausia kilo. Ir, kas be ko, Kofui dabar yra kuo džiaugtis.
Šiaip tai man kita mintis sukasi.... Gal prisimins mus ir vėl į Lietuvą užsuks. Jei ne su a-ha, tai gal pristatyt savo albumo? :-? (aišku, visa tai svajuko dramblionės, bet...)
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 16 d. 16:23:24
Genqr rašė: Kad dovana prieme,nereiskia kad ja ir klausys o juo lab kad ji suzave tai...Manau cia labiau ivaizdzio kurimas
Jau pasidės lentynoj,ir neklausys niekada...nereikia perdėti,o ar jam patiks,tai čia kitas klausimas,bet kadangi tai skirtingų stilių rinkinys,manau tikrai atsiras jam mažiau ar daugiau patinkanti daina...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. birželio 18 d. 14:14:12
Kad dovana prieme,nereiskia kad ja ir klausys o juo lab kad ji suzave tai...Manau cia labiau ivaizdzio kurimas
Jau pasidės lentynoj,ir neklausys niekada...nereikia perdėti,o ar jam patiks,tai čia kitas klausimas,bet kadangi tai skirtingų stilių rinkinys,manau tikrai atsiras jam mažiau ar daugiau patinkanti daina...
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
2008 m. birželio 18 d. 14:12:25
Kad dovana prieme,nereiskia kad ja ir klausys o juo lab kad ji suzave tai...Manau cia labiau ivaizdzio kurimas
Jau pasidės lentynoj,ir neklausys niekada...nereikia perdėti,o ar jam patiks,tai čia kitas klausimas,bet kadangi tai skirtingų stilių rinkinys,manau tikrai atsiras jam mažiau ar daugiau patinkanti daina...
nu gal ir klausys,taciau manau jog jis kiekviena diena po kelis albumus gauna ir jam nera tiek daug jau laiko juos klausyti,jog jis ir pats turi kurti muzika,o nuvargus klausomasi ne nezinoma muzika,o megstama...Nzn,manau nesiklausys.
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
2008 m. birželio 16 d. 21:18:33
Šiaip tai man kita mintis sukasi.... Gal prisimins mus ir vėl į Lietuvą užsuks. Jei ne su a-ha, tai gal pristatyt savo albumo? :-? (aišku, visa tai svajuko dramblionės, bet...)
2008 m. birželio 16 d. 17:04:32
2008 m. birželio 16 d. 16:51:44
____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
2008 m. birželio 16 d. 16:23:24
Kad dovana prieme,nereiskia kad ja ir klausys o juo lab kad ji suzave tai...Manau cia labiau ivaizdzio kurimas
Jau pasidės lentynoj,ir neklausys niekada...nereikia perdėti,o ar jam patiks,tai čia kitas klausimas,bet kadangi tai skirtingų stilių rinkinys,manau tikrai atsiras jam mažiau ar daugiau patinkanti daina...
2008 m. birželio 16 d. 16:07:05
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
2008 m. birželio 16 d. 15:37:34