Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip patiko Lenny Kravitz koncertas? (2008 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Tremor_Christ
2008 m. liepos 8 d. 15:33:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
šiaip visada šito veikėjo atžvilgiu buvau neutralus, kol neteko pamatyti jo koncerto gyvai. dabar galiu pasakyti, kad mano nuomone šitas atlikėjas yra totalus nesusipratimas muzikoje. neįsivaizduoju kaip galima klausyti tokio roko. kažkokia štampofkė jis man pasirodė, ne daugiau. net mika už jį geriau pakoncertavo

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
LoseControl
2008 m. birželio 21 d. 13:48:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo, jis labai tiki Dievu. God bless you vis sako. Vos ne visas dainas jo dainavau, geriausei buvo per american woman, let love rule, fly away, i'll be waiting, are you gonna go my way. Buvo fainai, tik man dar vios zvimbia ausyse. As ir gavau dovanu bilieta, pasiseke kad pusesere isvare. Siaip gal buciau pirkes jei negauciau Butinai butinai eisiu i kita jo koncerta. Jis pazadejo sugrizti... Tikiuosi greit isleis nauja albuma...

Atsakyti
BlueDream
2008 m. birželio 20 d. 17:57:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
puikus koncertas. Lenny labai su publika bendravo, o to galime sulaukt tikrai ne iš visų atlikėjų. Smagu, kad salė pilna buvo, nes nelabai jauku manau atlikėjui koncertuot nedideliai miniai, kai pratęs prie didokų. tiesa.. hm. vyko įvairių incidentų, bent jau priekyje.. bet tai neturėjo reikšmės koncertui. Smagu buvo stebėt kaip žmonės laimingi paliko siemens areną, kaip ir po kiekvieno koncerto žmonės išeina dainuodami kokią dainą, šį kart bent dažniausiai girdėjau dainuojant "fly away", dainavau ir aš, nors ir jau praradus balsą ir visas jėgas žodžiu, man bent labai patiko koncertas ;>

____________________
Inlove with life...
Atsakyti
xdm
2008 m. birželio 20 d. 17:10:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
koncertas buvo nuostabus matos kad žmogelis tikintis, o tai reiškia, kad nežaidžia pagal tas muzikos verslo ideologijos užduotas tuštybės taisykles. Ir Vilniuj pabuvo ir pasidalino įspūdžiais ir su publika bendravo kaip su savais nes juk mes visi žmonės ir "let love rule" viso to pvz labai pasigedau per tokį "imitacinį" linkin park koncertą ten pat.
šiaip nesu kravitzo didelis fanas bet jo stilius visai patinka. bilietą gavau dovanų ir pats nebūčiau pirkęs, bet dabar į kitą jo koncertą tikrai eičiau šiaip matos yra įtakos juodaodžių muzikos tai buvo įdomu paklausyti nes vien grynai baltųjų koncertuose lankydavaus šiaip ten daug įtakos yra bet man labiausiai jaučias hendrix'as...
būgnininkė tai monstrė tas gitaristas irgi žiauriai kietas. kravitz'as tai kartais juokingai atrodo kai plėšos lyg grodamas labai kietai, o groja tokį paprastą riff'ą (na bet jau čia muzikantų kalbos...)

dar ką norėčiau pakomentuoti tai publika... nors siemens'e ji maždaug visuomet tokia. kai pamatai tiek daug žmonių pagalvoji "nejaugi Lietuvoj tiek daug roko fanų?". na suprantat kai roko muzika gyveni (no rock music - no life) tai kekvienas kuris irgi gyvena roko muzika tau yra labai artima asmenybė ir pagalvoji nejaugi čia susirinko tiek daug tau artimų asmenybių bet koncerto metu nejauti tokios atmosferos kai susirenka tikri fanai į kokį maža klubą. kartais jauti tiesiog reklamos dvoką ir kad daug žmonių čia atėjo nes pamatė dar vieną "super garsios, nepakartojamos, vienintelės žvaigždės" reklamą per televiziją ir neturėjo kur savo pinigų padėt. lyg apsimetinėjimas rokeriais aišku visuomet yra tokių įdėjinių. pvz., per def leppard ir daugiau dainuojančių ir šokančių buvo. stovejau per kravitz prie scenos bet šokančių vis tiek mažai buvo nors aš nežinau, gal ne tik Lietuvoj, o visur taip yra - yra maža dalis kurie gyvena ta muzika, o dauguma tiesiog šiaip atėjo paklausyt, grynai kaip pramoga...
kaip visad eidamas namo mačiau daug žmonių kurie labai džiaugės koncertu ir pats labai džiaugiaus. bet visat būna bent vieną porelę "naujojo ruso ir fyfos" sakančių "koks siaubingas koncertas" ir kurių to-paties-mentaliteto-draugai dar sugeba telefonu užduoti klausimą "o ar grojo pagal fonogramą ar ne?" .


stovėjau arti scenos bet dešiniau nuo centro tai blogai dabar girdžiu dešine ausim rytoj jau bus ok - ne pirmas kartas...

čia interviu https://whatson.delfi.lt/news/mus...php?i d=17463342

tie DJ tai 85% šššššūūd...

Atsakyti
LoseControl
2008 m. birželio 20 d. 12:43:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labai patiko, tos sviesos, garsai. Metal on Metal visai gerai pasirode, tik poto kokias 40 minuciu reikejo laukti kol ateis Kravitzas.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Kendrick Lamar Kendrick Lamar
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 917
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 65870