beje, kas liecia tuos sokejus - nieko naujo ir ispudingo jie neparode - breiko elementai, na dviracio antra karta neisrasi, tos visur naudojamos pompastiskos kareiviu eisenos kiekvienoj dainoj - "omg wtf" kaip pasakytu mano drauge
Faiinai, laukiu koncerto.
O šiaip ankščiau jos muzika buvo geresnė, išvaizda nesvarbu, juk ji tiesiog sumoteriškėjo, visada gi nebus vaikiška ir bla bla.
;]
Samara996 rašė: Sunku butu tuo patiket, bet juk pries gerus 3 metus, karjeros pradzioje ji sake kad niekada neuzsidetu aukstakulniu ir nekencia blondiniu, o kas dabar?
šiaip tai yra reklaminis triukas: sakyt, kad kažko nedarysi niekada ir padaryt.
o ir šiaip nuo karjeros pradžioj ji paaugo ir sumoteriškėjo.
blogoji viso šito pasekmė yra ta, kad jos dainos kaip popsinės buvo visai nieko (man asmeniškai geriau jau tegu vaikai klauso jos nei rihannos), dabar žymiai suprastėjo.
____________________
Breed it, and bear it, and make it your narcotic.
Sunku butu tuo patiket, bet juk pries gerus 3 metus, karjeros pradzioje ji sake kad niekada neuzsidetu aukstakulniu ir nekencia blondiniu, o kas dabar?
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2008 m. liepos 5 d. 00:18:22
2008 m. liepos 4 d. 02:01:12
____________________
Pasiraso Vezliukas :) Sit back and enjoy the view..
2008 m. liepos 3 d. 23:55:47
2008 m. liepos 3 d. 13:50:40
O šiaip ankščiau jos muzika buvo geresnė, išvaizda nesvarbu, juk ji tiesiog sumoteriškėjo, visada gi nebus vaikiška ir bla bla.
;]
2008 m. liepos 3 d. 00:55:21
Jeigu jos muzika ir toliau taip popsės, tai nieko daugiau nebesiveš - tik šokėjus. Bet nesakau kad tai yra blogai.
popsės? o tai ji ir yra popsas, kaip gali labiau nupopsėt?
2008 m. liepos 2 d. 21:42:51
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2008 m. liepos 2 d. 14:32:39
Sunku butu tuo patiket, bet juk pries gerus 3 metus, karjeros pradzioje ji sake kad niekada neuzsidetu aukstakulniu ir nekencia blondiniu, o kas dabar?
šiaip tai yra reklaminis triukas: sakyt, kad kažko nedarysi niekada ir padaryt.
o ir šiaip nuo karjeros pradžioj ji paaugo ir sumoteriškėjo.
blogoji viso šito pasekmė yra ta, kad jos dainos kaip popsinės buvo visai nieko (man asmeniškai geriau jau tegu vaikai klauso jos nei rihannos), dabar žymiai suprastėjo.
____________________
Breed it, and bear it, and make it your narcotic.
2008 m. liepos 2 d. 13:14:11
bišky įgeidi jinai sakyčiau... ;>
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. liepos 2 d. 12:51:52
____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
2008 m. liepos 2 d. 12:44:20
____________________
Topai naujovės atradimai
2008 m. liepos 2 d. 12:33:49
____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
2008 m. liepos 2 d. 12:18:24
____________________
Topai naujovės atradimai
2008 m. liepos 2 d. 09:35:08
____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
2008 m. liepos 2 d. 09:30:12
____________________
Damn you so hard..