RaptorJM rašė: Kalbu, žaidžiu kortomis (bet tik pokerį,kitkas man nebeįdomu), ir vėl kalbu. Daug pažįstamų
Jis eina ir sveikinasi su bet kuo ką pamato
tai taip tų pažįstamų ir prisiranda, reik suprast.
Ha ha. Sveikindavausi, susiradau pažįstamų,dabar visi sveikinasi su manim.
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
tylosMinute rašė: nauja mokyla, naujos tradicijos:
kad ir lyja, lekiam į bandelinę.
-Su pica, su pica! (chuckle) va ten tai verslas verda.
šiaip visas pertraukas beveik kalam.
į šitą kur prie stomatologinio? Mes irgi ten eidavom tų pačių su pica. : D
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
nauja mokyla, naujos tradicijos:
kad ir lyja, lekiam į bandelinę.
-Su pica, su pica! (chuckle) va ten tai verslas verda.
šiaip visas pertraukas beveik kalam.
Kalbu, žaidžiu kortomis (bet tik pokerį,kitkas man nebeįdomu), ir vėl kalbu. Daug pažįstamų
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Jie rūkydavo, aš su jais šaldavau, užsikimšusi nosį.
Apgailėtini laikai.
Arba dar puiki veikla, nusirašinėjimas ir kartojimasis prieš apklausą/savarankišką/kontrolinį/nam ųdarbųtikrinimą
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2008 m. gruodžio 15 d. 10:54:29
____________________
taram
2008 m. gruodžio 14 d. 22:10:39
2008 m. gruodžio 14 d. 17:07:19
Kalbu, žaidžiu kortomis (bet tik pokerį,kitkas man nebeįdomu), ir vėl kalbu. Daug pažįstamų
Jis eina ir sveikinasi su bet kuo ką pamato
tai taip tų pažįstamų ir prisiranda, reik suprast.
Ha ha. Sveikindavausi, susiradau pažįstamų,dabar visi sveikinasi su manim.
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. gruodžio 14 d. 16:05:27
2008 m. gruodžio 14 d. 15:15:08
2008 m. gruodžio 14 d. 15:02:17
nauja mokyla, naujos tradicijos:
kad ir lyja, lekiam į bandelinę.
-Su pica, su pica! (chuckle) va ten tai verslas verda.
šiaip visas pertraukas beveik kalam.
į šitą kur prie stomatologinio? Mes irgi ten eidavom tų pačių su pica. : D
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2008 m. gruodžio 14 d. 14:49:27
Jis visus pažįsta
2008 m. gruodžio 14 d. 14:39:44
Kalbu, žaidžiu kortomis (bet tik pokerį,kitkas man nebeįdomu), ir vėl kalbu. Daug pažįstamų
Jis eina ir sveikinasi su bet kuo ką pamato
tai taip tų pažįstamų ir prisiranda, reik suprast.
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. gruodžio 14 d. 14:36:03
Kalbu, žaidžiu kortomis (bet tik pokerį,kitkas man nebeįdomu), ir vėl kalbu. Daug pažįstamų
Jis eina ir sveikinasi su bet kuo ką pamato
2008 m. gruodžio 14 d. 14:19:11
kad ir lyja, lekiam į bandelinę.
-Su pica, su pica! (chuckle) va ten tai verslas verda.
šiaip visas pertraukas beveik kalam.
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. gruodžio 14 d. 14:09:05
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. gruodžio 13 d. 23:50:27
Na kartais dar šį tą...;>
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2008 m. gruodžio 13 d. 23:23:51
2008 m. gruodžio 13 d. 23:08:26
____________________
www.jukebox.lt
2008 m. gruodžio 13 d. 22:33:22
Apgailėtini laikai.
Arba dar puiki veikla, nusirašinėjimas ir kartojimasis prieš apklausą/savarankišką/kontrolinį/nam ųdarbųtikrinimą
2008 m. gruodžio 13 d. 21:32:02
____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
2008 m. gruodžio 13 d. 21:27:54
2008 m. gruodžio 13 d. 21:09:48
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2008 m. rugsėjo 1 d. 02:56:32
- pastampinėjimas 'pankų žemėje';
- valgymas duonos salotų su sūriu;
- kvailiausiu atveju kartojimasis atsivertus diiidelį sąs. blahblahblah;
- dalinimas savo antikvarinio plėerio tai šen tai ten;
- pa(si)pasakojimas apie nuotYkius;
- pavasariniai sėdijimai prie tebe-mažylio berželio.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2008 m. rugpjūčio 22 d. 17:57:08
____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.