darydavom balių [per pertraukas, šnekėdaom nesamones susėde klasėje ir panašiai, per pertraukas valgau retai. kažkaip nėra apetito man valgykloj valgyt.
Per ilgesnes pertraukas dažniausiai einu parūkyt, arba į prakelį, kuris yra šalia mokyklos.
O per trumpesnės sėdžiu klasėje, arba šalia jos. Prieš rašant kokį darbą - mokausi.
____________________
End of the line ___.
http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
paprastai tai siaubdavom valgyklą ;>
kiekvieną pertrauką žaisdavom kortom, bet jom uždraudė žaist, bet žinoma mes vistiek jom žaidėm...
ahh net gaila tų kortų malkų kurias atėmė dyrikas, o mes dar mokslo metų gale padovanojom dar 3, į jo kolekciją
senojoje mokykloje eidavau į valgyklą arba iki.
o jei ne tai sėdėdavau klasėj arba prie klasės ir nieko neveikdavau.
nemanau, kad kas pasikeis ir naujoje
____________________
Breed it, and bear it, and make it your narcotic.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2008 m. rugpjūčio 22 d. 17:12:25
2008 m. rugpjūčio 22 d. 16:57:15
____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
2008 m. rugpjūčio 22 d. 14:48:40
____________________
dom4s
2008 m. rugpjūčio 22 d. 14:30:21
2008 m. rugpjūčio 12 d. 00:14:20
2008 m. rugpjūčio 11 d. 23:32:35
2008 m. liepos 13 d. 22:27:10
O per trumpesnės sėdžiu klasėje, arba šalia jos. Prieš rašant kokį darbą - mokausi.
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2008 m. liepos 12 d. 16:13:58
kiekvieną pertrauką žaisdavom kortom, bet jom uždraudė žaist, bet žinoma mes vistiek jom žaidėm...
ahh net gaila tų kortų malkų kurias atėmė dyrikas, o mes dar mokslo metų gale padovanojom dar 3, į jo kolekciją
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. liepos 11 d. 22:41:18
o jei ne tai sėdėdavau klasėj arba prie klasės ir nieko neveikdavau.
nemanau, kad kas pasikeis ir naujoje
____________________
Breed it, and bear it, and make it your narcotic.
2008 m. liepos 11 d. 20:44:07