Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip jums Lil Wayne dainos "Lollipop" vaizdo klipas?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
asvilius
2012 m. vasario 23 d. 17:29:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Daug mergų, limuzinų, pinigų. Daugiau nieko ir nemačiau.


Atsakyti
justinailovelilwayne
2011 m. rugpjūčio 18 d. 12:49:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo dainos yra fainos tokie patys ir klipai,jis mano dievas

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 22:15:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man atsibodo ši tema.Prašau,nebeatnaujinkite jos...einu gert teisybės alaus...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 22:11:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš manau kad poprokas yra minkštesnis rokas.. kaip sakai populiaresnis rokas, kad ir hard rock.. Nemačiau kad eisydisy kas vadint poproku...

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 22:03:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano nuomone,kuo poprockas skiriasi nuo softrocko?Poprockas yra populiarus rokas,kurį dažniausiai groja per radiją.Jame gali tilpti ir punk,glam,soft,netgi kažkiek hard ir pan...Ko daugiau išgirsime per hitų radiją?Hard rocko,ar pop rocko...Manau,daugiau pop roko,kurio idealogija yra paprastesnė,daugiau skirta masėms.Kaip sąkant,priešingybė alternatyviniam rokui.O soft rokas yra minkšto skambesio rokas ir viskas.Priešingybė hard rokui...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:55:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Krc,atsimenu kaip su tėvu susiginčijau kas yra pop rock.Jis sako:Man nepatinka pop rock,nes jis skystas.Aš jam sakau - tau nepatinka soft rock.Kažkodėl Phil Collins jam neatrodo popsiška...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:40:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
Na man poprockas skamba pana6iai kaip soft rockas... O kokios yra normalesnės poproko grupės? Dabar visokius šūdpopsius kaip avril lavigne laiko poproku nors man ten gryniausiai popsas...

Jo.Avril lavgne groja lengvą,primityvų rokelį masėms.Aš tokį vadinu gitariniu popsu arba tiesiog popsiniu.Apie U2 dainas to nepasakyčiau,nors jie skaitomi kaip pop rock...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:36:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
Na man poprockas skamba pana6iai kaip soft rockas... O kokios yra normalesnės poproko grupės? Dabar visokius šūdpopsius kaip avril lavigne laiko poproku nors man ten gryniausiai popsas...

Sutinku su tuo kad poprokas panašus į soft roką.Daugumoje taip ir yra,nors egzistuoja išminčių.Ištrauka iš poproko sąvokos aiškinimo: ''Daugeliu atvejų poprokas muzika ribojasi su glamroku bei „pop metal'',Tikras gamrock'as nėra popsas.Tiesiog yra nemažai puikių atlikėjų,kurių muzika įvardijama,kaip pop rock,tačiau joje nėra panašumų su popsu.Pvz:Marc Almond,Phil Collins,Def Leppard,U2.Pirmieji 2 paminėti atlikėjai groja muziką,kuri tikrai nėra masėms.Aišku,daugiau poproko grupių yra kurios tėra gitarinis popsas.Tačiau noriu paminėti,kad nevisada taip yra.Kai kurios sąvokos nėra vienareikšmės.Tik iš pirmo žvilgsnio pop gali pasirodyti tik kaip popsas.Kažkada ir man viskas kas buvo pop,atrodė kaip negerai,kaip popsūcha.Dabar žinau daugiau,todėl tas pop man nereiškia popso.[Kaip daugumai]...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:26:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na man poprockas skamba pana6iai kaip soft rockas... O kokios yra normalesnės poproko grupės? Dabar visokius šūdpopsius kaip avril lavigne laiko poproku nors man ten gryniausiai popsas...

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:26:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš tikro tarp tų sąvokų susidaro painiava,jas išskirti yra sudėtinga.Vieni vadina vienaip,kiti težino pop ir naudoja jį daug kur...Aš turiu savo nuomonę,kuri pagrindžiama faktais,nors ne 100 procentų.Išimčių visur yra...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:24:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
O tai pvz pop-rock - poppy rock?

Manau,soft roką galima prilyginti poppy rock,jis skamba minkštai ir švelniai kas būdinga popsui.Pop rock'ą galima prilyginti tik išdalies,nes jis nėra vien soft rokui būdinga muzikos atšaka...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:16:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O tai pvz pop-rock - poppy rock?

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:11:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip jau minėjau,tą sąvoką naudoja tik muzikologai,todėl lietuviško tinklalapio su ta informacija negaliu surast...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 21:06:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
Tai turi kokį linką numest kur parašyta tavo teorija popsas = poppy music?

https://everything2.com/title/poppy ['Poppy' also can be taken to mean something which is associated with pop culture, or upbeatness and 'saccharine' sound. This is often heard relating to 'punk' music, as many of such punk/ska/rock bands such as less than jake or home grown are referred to as poppy punk. The prior bands are very good bands, however, as is referenced by New Found Glory, poppy music can also be insidiously annoying, uncreative, and just plain lousy]

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 20:59:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kad nebūtų vien offtopic: daina total crap, pavadinimas viską pasako.

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 20:57:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai turi kokį linką numest kur parašyta tavo teorija popsas = poppy music?

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 20:51:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
Netgi ekvailaizeriuose kurie yra pvz mp3 playeriuose būna, garso tembro reguliatorius, galima nustatyti "metal", "rock", "jazz", "pop", "rap" ir t.t. režimus...

Niekas per daug nesigilina,tokius terminus naudoja daugiausiai tik muzikologai...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
vinipuchas
2009 m. sausio 17 d. 20:48:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Poppy music D Jau greičiau Puppy music

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 20:46:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:
War_Zone rašė:
LowLife rašė:
War_Zone rašė:
LowLife rašė:
War_Zone rašė:
Pop tikrai nereiškia populiaru, aš tą gerai žinau.

Iš kur žinai? Visas pasaulis žino,o tu nenori pripažinti....

Daug žmonių taip mano bet taip nėra... Pop = popsas [kaip kitaip anli6kai vadint?]
Popsas angliškai vadinasi poppy music,o popmusic vadinasi popmuzika [populairioji]
Ar ne tu kartais tokį terminai sugalvojai? Poppy music išvertus = aguonos muzika. Nesąmonė
Žodyne nerasi.Dažnai šis terminas naudojamas apibūdint popsišką muziką.Aš tai dažniausiai šį terminą atrandu muzikos grupių biografijose,dokumentiniuose filmuose apie muziką ir pan...
Arba numesk kokį linką kur būtų parašytą tavo teorijos kad popsas = poppy music...

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. sausio 17 d. 20:37:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir šiaip tema ne apie tai...

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Billy Gibbons Billy Gibbons
9,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 505
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 262556