Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Žalgiris" Eurolygoje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 19
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
JusT_Chi
2006 m. kovo 11 d. 14:52:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu man dabartine zalgirio padetis eurolygoje wisai nebepatinka... hr...

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
mr_brightside
2006 m. sausio 28 d. 12:09:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ice_dream rašė:
Matėt gal vakarykštes rungtynes?

nia nemaciau ,o kas zaide?

Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. sausio 27 d. 16:39:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Matėt gal vakarykštes rungtynes?

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
AnsweR
2006 m. sausio 14 d. 19:01:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pist_nepist> jeigu jis butu nerealus zaidejas, zaistu NBA. jis yra tiesiog geras zaidejas. ir jo statistika pakankamai gera, kad klubas nenoretu jo paleisti. ta komentara rasiau turedamas informacijos, kad kontraktas nutrauktas abipusiu susitarimu, nes Ayuso nepritampa prie komandos, o tai man pasirode keistoka. bet dabar dar kai paaiskejo kad po Kaledu jau buvo pasirases sutarti su Puerto Riko klubu, tai viskas aisku.

mr_brightside> izeidinejimai prasidejo is tavo puses, kai mano nuomone ivertinai kaip varyma ant Z, o po to prasidejo tokie komentarai kaip "nuo kada tu logiskai mastai???" ir "jau nusisnekejimo lygis tavo..."

"kaip tau tokiam neishprususiam paaiskint..." - prajuokinai cia... net neabejoju, kad ir budamas 3 metais jaunesnis esu uz tave gerokai labiau ispruses. is tavo komentaru ir gramatikos puikiai atsispindi tavo mentalitetas... todel manau, kad pasakydamas, jog tavo IQ yra 20, taip ziauriai neapsirikau, kaip tu vadindamas mane neisprususiu.

"pagal tavo logika tai lai Zalgiris dar 5 panasaus lygio negriukus nusiperka" - jeigu cia mano logika, tai tu stalinas...

____________________
Parašas.
Atsakyti
mr_brightside
2006 m. sausio 11 d. 22:01:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
answer jau pradedi yzeidinet???..na ka ash negaliu to daryt nes gausiu 5 ispejima...kaip tau tokiam neishprususiam paaiskint kad jej zaidejas neytinka komandai , blogai zaidzia ir pats tai supranta tai su juo ir nutraukiama sutartis...
pagal tavo logika tai lai Zalgiris dar 5 panasaus lygio negriukus nusiperka, JUK NEPAKENKS ANE??? ot vaikas

Atsakyti
pist_nepist
2006 m. sausio 11 d. 20:46:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR>> cia tai prajuokinai - tokio zaidejo...Tai tu manai kad Ayuso nerealus zaidejas? as tai taip nemanau, neblogas jis zaidejas bet nematau priezasties vadinti ji kazkokiu tokiu, del ko reiktu verkt kad jo dabar nera...ieskai priekabiu prie Zalgirio finansiniu problemu tai pasakyk man ko tyli tarkim Beardas arba Cota arba kiti zaidejai jei jau tokia bloga komandos padetis...Tu sakai kad Zalgiriui nebuvo tikslo jo atleisti...tavo ziniai jo niekas ir neatleido ir nebutu atleide, Ayuso pasakojo kad jam islieka geri jausmai su kauno komanda ir jis pats buvo iniciatorius sutarties nutraukimo, tai ka tu manai tokiu atveju reiktu daryti komandai?? Laikyti zaideja komandoje pries jo nora? tai i gera neiseitu,nemanai?

____________________
I ain't a killa but dont push me
Atsakyti
AnsweR
2006 m. sausio 11 d. 18:25:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside> ash bandau issiaiskinti atleidimo tiksla, nes ir durniui (net ir tokio durnumo kaip tu) turetu buti aisku, kad siaip sau tokio zaidejo komanda nepaleistu, o jei nepatinka mano nuomone, tai bent pareiksk savaja netriedes i kelnes del to, nuo kada pradejau logiskai mastyti. galima butu suzinoti koks tavo IQ? 20?

____________________
Parašas.
Atsakyti
AnsweR
2006 m. sausio 9 d. 20:58:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside> ash budamas 5 metu uz tave logiskiau masciau ir neabejoju, kad dabar tas skirtumas yra dar didesnis, 20meti tusciagalvi...
skelbiama, kad Ayuso ir Zalgiris nutrauke kontrakta abipusiu susitarimu, tai kur cia "pats isejo"? Zalgiriui dzin, kad jis gimes buti lyderiu - jo statistika nebloga ir Zalgiriui nebuvo tikslo jo atleisti zvengiant i zaidima. kada galvoti pradesi ir virsutine galva, blin...?

____________________
Parašas.
Atsakyti
melancholija
2006 m. sausio 9 d. 12:35:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Latviukus graziaj suvarte, bet paskutines Eurolygos varzybos buvo tragedija. Mus sutrype...

____________________
I want more than I am
Atsakyti
mr_brightside
2006 m. sausio 9 d. 10:30:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuo kada tu logiskai mastai???
prie ko pinigai? taigi savo noru isejo , nes nepritapo komandos, kas aiskiai matydavosi per rungtynes. Jis gimes but lyderiu, o Zalgirio braizas kitoks. Logika tu logika D

Atsakyti
AnsweR
2006 m. sausio 8 d. 21:16:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside rašė:
AnsweR rašė:
man atrodo, kad cia ne tik nepritapimas yra kaltas. gal Zalgiris vel kazkokiu problemu turi?..

bai stumt an Z.

nuo kada logiskas mastymas yra varymas? pagalvok, ka pats darytum, budamas Zalgirio vadybininkas - paleistum toki zaideja kaip Ayuso? nebent su pinigais striuka butu...

____________________
Parašas.
Atsakyti
Mirtis
2006 m. sausio 8 d. 16:36:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš teigiamai vertinu tai, kad Ayuso paliko komandą. Nebuvo stabilus žaidėjas. Kartais tritaškius neblogai pataikydavo, bet Žalgiryje juos gali praktiškai bet kuris pataikyt... tikiuosi, vietoj to, kad komanda pirktų naują užsienietį, leis kokiam lietuviui atsiskleist...

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
mr_brightside
2006 m. sausio 8 d. 16:32:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR rašė:
man atrodo, kad cia ne tik nepritapimas yra kaltas. gal Zalgiris vel kazkokiu problemu turi?..

bai stumt an Z.

Atsakyti
AnsweR
2006 m. sausio 8 d. 12:58:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man atrodo, kad cia ne tik nepritapimas yra kaltas. gal Zalgiris vel kazkokiu problemu turi?..

____________________
Parašas.
Atsakyti

2006 m. sausio 8 d. 12:44:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Galėjo palikt Larry , ,bet jei jis pats norėjo tada nieko čia nepakeisi. Bet visgi manau čia labai paskubėta viskas su juo.

Atsakyti
playa
2006 m. sausio 8 d. 11:57:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ayuso pats paprašė, kad jį paleistų, nes nepritapo ir negalėjo atsiskleisti. Blogai. Geras žaidėjas. Gaila..
Sh*t

____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Atsakyti
pist_nepist
2006 m. sausio 7 d. 17:07:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ei chebra Ayuso lygtais atleido, per zinias tik ka isgirdau arba cia su klausa man negerai... Tai ka manot apie tai?

____________________
I ain't a killa but dont push me
Atsakyti
pist_nepist
2006 m. sausio 6 d. 19:28:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jau rungtynes tai parodija...blem Sireika dzebas rezultatyviausia zaideja (Darjusa) neisleidzia startiniam, aj matai nori netiketuma varzovams drėbt, poto tik fiasko gaunas, o zaidejai stopudovai kai vaikai su vyrais lose klaidu vaikisku milijonas, dar balvonam velniam tritaskiai krito kaip lapai ant zemes...

____________________
I ain't a killa but dont push me
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. sausio 6 d. 13:11:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vakar zaide kaip vaikai su profais...kaip tiek klaidu padaryt galima...nuo pat pradziu nesistenge...as tik bijau kad vel pries AEK prakis...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
playa
2006 m. sausio 6 d. 13:09:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip mane nervina Žalgiris išvykose. Vakar tragiškai žaidė. Gynybos almost nulis buvo.
Aš vis atsimenu rungtynes su Sakalais, kaip Cota ir Ayuso arė gynyboj, per visą aikštę. Eurolygoj to niekada nemačiau. O Šilinskio išleidimas aikštėn buvo visiškai nelaiku ir be ryšio. Kapitonu galėjo visgi būti Jankūnas. Nervina mane Tanoka, po kokios nesąmonės atsistoja, rankas nuleidžia, tokią išraišką nusivylusio numeta ir net neskuba į gynybą.

____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 19
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Justin Bieber Justin Bieber
4,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
17:38 - Silentist
Kurt vilniuje galima aptarti knygas filmus muzika? Zinau knygu muge bet ne knygu muges metu
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 231
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 142774