dabar man si daina praktiskai visiskai nepatinka, is to albumo ji viena prasciausiu. nors, kaip jau sake alamanda Rammstein blogu dainu neturi, nezinau nevisas klausiau, bet ka klausiau ira pakankamai geros.
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
hm, cia kazkaip sudetingai i jusu pokalbi isiterpti iseis man taip atrodo... pvz galiu parri MoHaX parasa pasitaisyt...
o siaip moswkau tai tokia kazkokia savotiska.. man jos patikimas labai nuo nuotaikos priklauso
ps tavo drauge, buvo netoli tesos, nes is patpradzios buvo kalboma apie tatu ir rammstein dueta, bet paskui kazkas tai nesusikloste...
pss ta Viktorija Fersh - is Tallino, 26 metu
psss dabar turbut jau viskas
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Man tai nelabai... nu, zinoma, buna ir blogiau! Rammsteinai is viso blogu dainu nekuria! tiesiog mano manymu, cia ne pats geriausias ju kurinys... ir ta merga tai plysauja kazkaip niftemu... nu, bet toks jau kartais ju stilius - krastutinis...
____________________
Who loves the Offspring ? - ME
[img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2007 m. gegužės 13 d. 01:35:13
2007 m. gegužės 7 d. 02:03:53
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2006 m. rugpjūčio 31 d. 11:20:53
____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
2005 m. rugpjūčio 10 d. 14:55:52
2005 m. rugpjūčio 10 d. 14:52:41
2005 m. rugpjūčio 10 d. 14:44:20
____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
2005 m. rugpjūčio 9 d. 21:22:00
2005 m. rugpjūčio 9 d. 14:39:15
dabar man si daina praktiskai visiskai nepatinka, is to albumo ji viena prasciausiu. nors, kaip jau sake alamanda Rammstein blogu dainu neturi, nezinau nevisas klausiau, bet ka klausiau ira pakankamai geros.
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2005 m. balandžio 21 d. 14:14:35
2004 m. gruodžio 14 d. 18:39:40
o siaip moswkau tai tokia kazkokia savotiska.. man jos patikimas labai nuo nuotaikos priklauso
____________________
Be yourself by yourself
2004 m. gruodžio 13 d. 11:55:53
____________________
:P
2004 m. gruodžio 11 d. 14:08:17
aplankik:
https://www.rammstein.ru/site/mat..._reis e/7_moskau
kazka naujo gal suzinosi
ps tavo drauge, buvo netoli tesos, nes is patpradzios buvo kalboma apie tatu ir rammstein dueta, bet paskui kazkas tai nesusikloste...
pss ta Viktorija Fersh - is Tallino, 26 metu
psss dabar turbut jau viskas
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2004 m. gruodžio 7 d. 15:05:14
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
2004 m. lapkričio 16 d. 19:12:32
____________________
Be yourself by yourself
2004 m. lapkričio 15 d. 10:54:47
____________________
Criminally Insane
2004 m. lapkričio 14 d. 19:55:35
2004 m. lapkričio 10 d. 20:47:02
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 10 d. 20:04:36
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2004 m. lapkričio 10 d. 13:44:33
____________________
Criminally Insane
2004 m. lapkričio 9 d. 20:04:52