Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
KaunasLad
2008 m. liepos 30 d. 21:30:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
Choke On A Cock

šitas jo darbas labai nuskambėjo tiek dėl savo pavadinimo ("Pasprink peniu"), tiek dėl teksto.


____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
elenioooke
2008 m. liepos 30 d. 21:00:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O, tai kad eqliux jau pati viską čia taip išsamiai papasakojote, kad aš nebeturiu ką pasakyti čia

Nors iš tiesų nelabai ką ir galėčiau apie jį konkretaus papasakot. Keistuolis, freak'as toks, kurio muzika kartais labai skaniai susiklauso. Reiškinys jis, kaip iš kitos planetos.
Pati dar jo diskografijos neišnagrinėjus esu, bet iš konkrečių dainų smagiausiai man sueina Salty Candy, Choke On A Cock (jau vien dėl to, kad ten Johnny Depp'as apdainuotas), Hard To Be A Girl, Carolina, Baby's Gonna Die Tonight.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
KaunasLad
2008 m. liepos 30 d. 20:14:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turiu jo du albumus: Friends Of Mine ir Gemstones. na, vaikinas atrodo visiškas stasys, bet tesktai vietomis žiauroki. for example, "i don't go out for cunts" arba "there's no wrong way to fuck a girl with no legs" ir panašūs perlai. šiaip įdomus jis. tuo pačiu keistas, tuo pačiu lyriškas ir sentimentalus: ) kažkur skaičiau, kad jį priskiria prie indie, kas, mano ausimis, yra totali nesąmonė. beje, neprastas jis songwriteris. p.s. ir Pravka kažkuriame numeryje Greeną išgyrė: ) gero klausymo.

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
hole
2008 m. liepos 30 d. 20:06:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena, ką girdėjau iš jo kūrybos, - 'Hard to be a Girl'. Žavu, nes paprasta

Atsakyti
eqliux
2008 m. liepos 30 d. 18:32:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Girdėjom girdėjom, klausėm klausėm

Neteko tik klausyt jo grupės - The Moldy Peaches - kuriamos muzikos, todėl negaliu palygint.
O ir mano susipažinimas su šitu emm..veikėju apsiriboja šiųmečiu jo albumu Sixes and Sevens (iš viso išleisti penki jo soliniai albumai) Turiu pasakyt, kad albumas išties neblogas, be to, puikiai klausosi automobilyje. Ryškiausios dainos - Cannot Get Sicker ir Leaky Flask. Tiesą sakant, nuo jų ir pradėjau, kaimynui parekomendavus :}

O šiaip, manau, kurdama temą, galėtum ir šį bei tą papasakot paprastiems mirtingiesiems aš pati, karts nuo karto vieną kitą gabalą prasukdama, kažkokios info apie jį neturiu ir visai tikėčiausi iš tavęs ką nors smagaus sužinoti ( ), o kas sudomins visai neklausiusius?

Taigi, šitas Adamas Green'as gyvena sau JAV, rašo dainas ir jas atlieka pritardamas sau gitaryte. Sakyčiau, singers-songwriters pamažu populiarėja, tad kodėl neatkreipti dėmesio ir į šitą dainorėlį
Nėra jo balsas kažkoks super įspūdingas, tačiau šiltas, dainos smagios, jaukios, ironiškos ir turi kažkokio draivo, dėl to tikrai puikiai tinka, kai reikia kur toli važiuoti, kelias bėga priešais, nai nararai ir taip toliau
Iš stilistikos kažkuo jis man primena Reginą Spektor, nesuvokiu kodėl, ana moteriškė GI.

Dar jo muzika (kaip ir pačios Reginos, kuri čia ne prie ko, bet norėjau paminėt ir ką jūs man) priskiriama man pačiai mistiškam ANTIFOLK žanrui, kurio esmės nesupratau, nors ir kiek stengiaus skaityt apie jį wikipedijoj Žodžiu, krūvelė freakų, smagiai (ir labai neblogai) sau dainuojančių su gitarytėm ir nebijančių eksperimentuot su savo muzika;]

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
elenioooke
2008 m. liepos 30 d. 17:31:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tik nesakykit, kad dar apie jį negirdėjot.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Nick Drake Nick Drake
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

01:21 - 4Blackberry
Tiesa. Aš dabar visus tuos iškritusius visai ir paleisčiau. Geriau kelti tuos, kuriems reikia pagalbos.
01:18 - einaras13
Yra ten krūva gėrio, bet ten bent jau nėra katastrofos iškritusiųjų segmente, situacija daugmaž valdoma.
01:16 - 4Blackberry
LT tope gerų žiūriu yra
00:50 - 4Blackberry
Man yra buvę blogiau, dabar jau daug tų iškritinėja, nes 12 savaičių. Bet dabar daug naujų gerų iškritusių, tai teks juos kelti, bet teks labai selektyviai tai daryti.
00:17 - einaras13
Top40 kažkokia tragedija šią savaitę. Gal ir gerai, kad tik viena nauja siūloma daina, nes aš jau matau, kad man balų neužtenka traukti visoms mano mėgstamoms iškritusioms dainoms.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
10:18 - 4Blackberry
Heyy, aš norėjau siūlyti echolyn - Our Brilliant Next anksčiau šią savaitę, bet persigalvojau. Tačiau yra pasiūlyta už mane!
09:05 - Arunazz
m-1 topa vede Kristijonas Karinauska
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
14:18 - Alvydas1
Samael koncertuos Ukmergėje birželio 25.
Sekasi kad gi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 6547
  Iš viso užsiregistravę: 73725
  Naujausias narys: Ziemkenciai
  Šiandien apsilankė: 239035