Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Serialas "Dexter" (Deksteris) (2006 - )

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2021 m. rugpjūčio 27 d. 22:54:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kas laukia naujo sezono? 


Atsakyti
thatsme
2013 m. birželio 26 d. 22:44:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pagaliau prasides. Serialas tai super, vienas megstamiausiu.

 


Atsakyti
ep
2013 m. birželio 26 d. 10:52:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nu jo visur jau rasoma kad 8 bus paskutinis, manau galima duot 90% kad butent taip ir bus.

na o jau si sekmadieni mes turesim pradzia


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
be_inis
2013 m. sausio 25 d. 15:16:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/dexter-season-8-spoilers-charlotte-rampling-sean-patrick-flanery-415078

du nauji veikėjai pasirodys aštuntame sezone, kurį dabar apibūdina tik kaip "galimai" paskutinį. 


Atsakyti
ep
2013 m. sausio 14 d. 22:10:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

jo puiki zinia! :)

istikruju tikriausiai nusprende uzbagti projekta, ir biski paforsavo, ir rudeni Dexterio personazus pamatisim naujose tv show

nezinau ar istikruju scenaristai issiseme, bet 8 sezonai tai tikrai labai solidu, ir fanai turetu buti patenkinti.

na tiek to nespeliosiu, o palauksim ir viskas bus aisku juolab atsiras nauju puikiu serialu, tai rasim ka gero paziuret :)

 

Blackened, aciu uz nuomone! :)

 

 


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
be_inis
2013 m. sausio 13 d. 15:17:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tarp kitko, atkėlė Dexterio naujo sezono premjerą į birželio 29-ą, tad nereikės laukti per ilgai


Atsakyti
Blackened
2013 m. sausio 13 d. 02:07:26 2013-01-13 02:10:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, čia kaip visada, kiekvienam savo, bet man atrodo, kad šitas serialas savo aukščiausią tašką pasiekė 4 sezone, o toliau viskas eina žemyn. Rita mane irgi erzino, bet ji labai tiko tam idiliškam normalaus gyvenimo paveikslėliui, kurį bandė sukurti Dexter'is, nes juk jis pats sakė, kad ji jam tobulai tinka, nes yra "broken" kaip ir jis. Lila buvo labai įdomus personažas, o Hannah atvirkščiai, ji man atrodo visiškai neįdomi. Nepuolu aktorės sugebėjimų, gal tiesiog scenaristai nesugeba normaliai išplėtoti potencialiai įdomaus veikėjos paveikslo ir tiek. Lumen buvo tragedija, aš net nenoriu prisiminti, kad penktas sezonas buvo. Tiesiog vienas didelis NE. Man apskritai keista, kad jie taip primygtinai bando jam surasti "soulmate". Dexter'is sociopatas, kokie jausmai, kokios meilės? Didžiausia serialo tragedija ir yra tai, kad jis vienas ant savo pečių neša savo dvigubą gyvenimą, kam kišti į jį pašalinius asmenis, juolab tokius vienadimensinius kaip Lumen ar Hannah? Ir apskritai juokinga, kaip greit jis pamiršo savo jausmus Lumen vos pasirodė naujas sijonas horizonte :D

Aš suprantu, kad jie nori parodyti Dexter'io evoliuciją, bet toks jausmas, kad nežino kaip tai padaryti. Tai jis atsisako visko, kam buvo prisiekęs nuo pat pradžių, tai elgiasi apskritai nelogiškai ir neapgalvotai be jokios priežasties. Atsiprašau, bet tas Viktor nužudymas oro uoste... Ar jie juokauja???  Šitam sezone buvo tik du įdomesni epizodai - tas "minotauras" su savo labirintais, ir padegėjas. Viskas, daugiau jokios įtampos nebuvo. Emociškai tas baro pasišnekėjimas tarp Dexter'io ir Isaac'o buvo sausas, ta aistra kai Dexter'is nenužudė Hannah'os irgi buvo kažkaip "meh" ir tiek, nepalyginsi su ta pirma meilės scena tarp jo ir Lila'os antram sezone. Čia galėjo būt labai hot ir visa kita, bet gavos kažkaip nelabai. Ir šiaip, tiek WTF momentų nei vienam sezone dar nebuvo.

Ir aišku, kad laimingos pabaigos nebus. Dexter'is galutinai sugadino Debrai gyvenimą, ir tai, kaip jis elgiasi su ja vėl priverčia susimąstyti, ką ten scenaristai vartoja. Nenustebčiau jei ji nusižudytų. Quinn kaip veikėjas yra nereikalingas, ta jo story line šiame sezone buvo tokia, kad nebūtų jautęsis joks skirtumas jei jo nebūtų. Matthews ir Batista man atrodo bus patys įdomiausi kitą sezoną. Daugiau vargu ar bus dėl ko žiūrėt, na, nebent įdomu kaip Dexter'is pabaigs savo dvigubą gyvenimą - kalėjime, šešios pėdos po žeme, ar su Hannah Argentinoj (tiesiogine ar perkeltine prasme). Ir įdomu, kaip jie išvartys tai, kad LaGuerta kūne rasta kulka priklauso Debra'os ginklui? Ar tiesiog "užmirš", kad toks dalykas buvo, kad kaip ir šitam sezone, po dūrio į šoną kitą dieną Hannah vaikščiojo kaip niekur nieko :D O šiaip, dabar aš Dexter'io nekenčiu, jei sakyt tiesą. Tai ką jis daro peržengia visas jo kodo ribas ir įsitikinimus, kuriuos jis turėjo. 

Tikiuos, kad kitas sezonas bus bent kiek geresnis nei šitas. Asmeniškai tik pirmas ir ketvirtas yra tikrai verti dėmesio, nes tokių captivating veikėjų kaip Ice Truck Killer ir Trinity šitame seriale daugiau nebuvo. Trečias, penktas, šeštas ir septintas vienas už kitą blogesnį. Kai kurias serijas sugebėdavau peržiūrėt tik ių trečio ar ketvirto karto, nes buvo tiesiog neįdomu. Antras buvo šiaip sau, bet bent jau jautėsi labai natūrali įtampa. Šitas sezonas buvo nenatūralus, bandoma kažkas prastumti, bet aš neužsikabinau nei už vienos story line. 

 


____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
ep
2013 m. sausio 12 d. 23:05:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

kazkiek pritariu, bet kazkiek ir ne.

visu pirma sezonas susiziurejosi labai gerai 1 epizodas per savaite, iki 8 epizodo, paskui buvo pauze ir veliau pabaigiau sezona per viena vakara. man jis nera blogesnis nei bet koks kitas, gal net avirksiai pirmas sezonas buvo toks biski surus. na ir aplamai ta Rita mane biski besino. Hannah yra sezono puosmena ir dziugu kad ja ir kita sezona matysim :) atsimenu buvo gaila kad jis prarado Lila, atrode blemba ji taip jam tinka!, Lumen personazas man asmeniskai irgi buvo labai patrauklus, na bet Hannah - geriausia, patinka man ta aktore Stachowska, o sita role jai puikiai tinka.

bendrai main linijai ir visoms atsakom priekaistu didesniu neturiu, bet aisku tai kad staiga pas Debra staiga atsirado jausmai Deksteriui keista. nepatiko ir tai kad Deksteris taip pasielge su LaGuerta, tikejau geresnes pabaigos, dabar ziurovai praranda simpatija Deksteriui Morganui galutinai (juk ir Hannos tevelis nenusipelne) aj ir dar tas bosas paleistas is kaleimo, kaip, kaip, ... na ir siaip po to kai Laguerta pradejo kasti, nejaugi negalejo rasti kitos vietos kur ismesti Hannos teveli??? :)

nejaugi taip mazai Majamyje daivingo megeju???

kas musu laukia kita sezona, nezinau bet kada nors juk turi viskas baigtis? ir cia matomai serialas ne is tu kur imanomas happy ending. jeigu jie sugebes nepabaigti seriala bus tiesiog nuostabu.

bet ka mes turim:

Deksteris

Debra - nusikaltele

Batista - iseina i pensija

LaGuerta - rip

Quinn - irgi nusikaltelis ir savu problemu tures

Masukai - mazai kas rupi

tai lieka suzinuoti kaip LaGuertos dingima/mirti reaguos Tomas Metiusas

Hannah lieka kaip bonusas :)

o kas naujas bus ivestas suzinosim rudeni, bet kokiu atveju lauksiu naujo sezono :p

 


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Blackened
2013 m. sausio 12 d. 02:43:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kuo toliau, tuo labiau nebesuprantu, ką jie su tuo serialu bando padaryti ir kodėl aš jį vis dar žiūriu. Penktas ir šeštas sezonai buvo labai labai vidutiniški, bet septintas tai apskritai atėmė iš Dexter'io viską, kas užkabino mane pirmam sezone. Gal scenaristai nekokie, manęs jie neįtikino šį sezoną visai (jau neskaitant tokių apgailėtinų loginių klaidų kai kuriose vietose, kad nors imk ir nusišauk...). Nežinau kai kitiems kas žiūri, bet Isaac'as nebuvo įdomus veikėjas (nors pilnai galėjo toks būt), o tas dirbtinai kišamas jo romanas su Hannah man nekelia jokių jausmų, veikiau nervina, kad jie kartojasi, suplaka buvusius veikėjus - Lila, Lumen ir Migelį - į vieną asmenį, ir bando įteigti, kad ji yra Dexter'io "soulmate". Aš nejaučiu tarp jų to potraukio, koks bandoma parodyti, su Lila jis buvo, o su Hannah - nei per kur. O sezono finalas dar ir parodė, koks kiaulė yra Dexter'is. Ir apskritai, labiausiai tai jie susimovė su ta idėja, kad Debra myli Dexter'į kaip vyrą. Šokinėja dabar nuo vienos kojos ant kitos, ir neturi drąsos kažkuriuo vienu keliu eit. 


____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
be_inis
2012 m. lapkričio 26 d. 18:41:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ėmiau ir užsikabliavau. 9-oji serija iš naujo sezono tikrai įgavo pagreitį, visko tiek, kad net ir patį sezoną užbaigti tokia dalimi nebūtų gėda.  


Atsakyti
ep
2011 m. spalio 24 d. 18:38:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gera sezono pradzia, bent jau man patiko
veiksmas suksis aplink religija, o ir pas Masuka asistente idomi

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
ep
2011 m. spalio 1 d. 22:52:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
preair na bet as palauksiu normalios, nezinau skiresi jos kada ar ne...

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
rabithunter
2011 m. spalio 1 d. 22:08:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jau beveik savaite kaip pirma serija leaked

Atsakyti
ep
2011 m. spalio 1 d. 20:00:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rytoj naujo sezono pradzia

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
ep
2010 m. gruodžio 13 d. 22:20:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
baigiau ziuret 5-a ne issisprende viskas labai paprastai sakyciau....

na bet vienas dalykas liko fotkes Kvino spintoj.... aisku realiai tiek buvo ikalciu ant Deksterio teisiog stebuklas kad ji neparyso... ir su Kvinu tas pats.... na bet bendrai superinis sezonas, ir eilini karta Dexteris lieka be savo moters..., Lila, Rita, o dabar Liumen... gaila gaila

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Tremor_Christ
2010 m. gruodžio 6 d. 20:04:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na regis turėsim ir šeštą sezoną, kas yra labai džiugu

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
ep
2010 m. lapkričio 23 d. 23:03:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
umm labai idomiai viskas uzsisuko, nauji veikejai, Julia Stiles ir Jonny Lee Miller yra teisiog geris
negaliu sulaukt naujos serijos...
vienas dalykas ir dziugina ir liudina, liko 3 epizodai, ir mes viska zinosim jau gruodzio 12

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
ep
2010 m. spalio 7 d. 20:24:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai va paziurejau jau ir antra naujo sezono epizoda, patiko labiau negu pirma serija, tikriausiai kaip sakiciau nera iprasta, sezonas isibegeja si karta is leto, na bet jau geresnis veiksmas.
na ir sekanciu seriju anonsas dar prideda susidomejima

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Hitthebrakes
2010 m. rugsėjo 1 d. 17:28:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai laukiu naujo sezono , tikrai ispudingas serialas

Atsakyti
kristuks1220
2010 m. rugsėjo 1 d. 10:47:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai patinka, laukiu tęsinio. Stiprybės Maiklui C.Hallui

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
malia Ace Of Base Beautiful Life
 Ace Of Base
 
Sahja Systems in Blue Le Vent M' A Dit
 Systems in Blue
 

Šiuo metu vertiname


:Wumpscut: :Wumpscut:
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 517
  Iš viso užsiregistravę: 73361
  Naujausias narys: Stannis
  Šiandien apsilankė: 68555