Grupė padariusi didelę įtaką mano gyvenimui. Su kiekviena jų daina išgirsta, vis labiau nemėgstu homoseksualų.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Na aš taip pat negalėčiau savęs pavadinti jų fane. Bet buvo laikotarpis, kad klausiausi tik jų dainų ir tikrai liūdėjau, kai jie išsiskyrė... Na kartais dar prisimenu senus laikus ir pasiklausau jų dainelių (vis dar netrinu). Bet iširus Pikaso įtikėjau graikų muzika, nes mano kvailam muzikiniam skoniui nebeįtiko nė viena Lietuvos grupė ar atlikėjai hahaha. Amen.
neriali grupe nerialios dainos ir kaip zmogutis sake jie visad liks musu ju faniuku sirdyse ir visiskai nusispjaut ka sneka kiti juk jie vistiek nuo to nesumenks musu akyse ir nepatiks mum nuo to maziau
em...nlb jie man...prasom ju fanes/fano man atleisti lol
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
SauLiale rašė: em...niekad tokiu zmoniu nesuprasiu, berods jie yra rimti bicai, niu bet nafik dainuot apie asareles visokias ir tt...juk tai taip kvailai atrodo!!!!! ech....gal visgi ju nereikkia mum ania?
o kas ar asarele yra bloga daina??????? ji labai sauni yra. liux dainiuska
em...niekad tokiu zmoniu nesuprasiu, berods jie yra rimti bicai, niu bet nafik dainuot apie asareles visokias ir tt...juk tai taip kvailai atrodo!!!!! ech....gal visgi ju nereikkia mum ania?
____________________
...but i'm a supergirl and supergirls don't cry...
AS TIK NESUPRANTU JEIGU JIE JUMS JAU TAIP NEPATINKA, TAI KO JUS CIA ISVIS RASOT??? PATYLEKIT IR NERVU KITIEMS NEGADINKIT!!!!!!!! JEIGU NORITE ZINOTI PIKASIUKAI TURI NEREALEI DAUG FANU KURIE JUOS NEREALEI MYLI IR JUOS GINA NUO TOKIU KAIP JUS
jie nerealus zmoguciai. ir tie kurie juos zasinais vadina tai.... gerai patylesiu,. ar jus juos pazystat, kad taip vadinat??? jie gi nerealus. ir tikrai noreciau, kad jie vel butu grupe
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. balandžio 5 d. 13:24:16
2008 m. kovo 21 d. 17:52:22
____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
2008 m. kovo 21 d. 14:03:32
2008 m. kovo 21 d. 13:56:17
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2008 m. kovo 21 d. 13:44:19
2008 m. kovo 21 d. 13:01:25
____________________
Ba Doom Tss
2008 m. kovo 21 d. 12:48:45
nereali grupe
____________________
Hell Music...
2008 m. kovo 21 d. 11:42:02
2008 m. sausio 3 d. 18:20:52
____________________
Rašykim lietuviškai.
2007 m. balandžio 20 d. 09:18:11
____________________
http://pikaso.ten.lt/
2005 m. birželio 21 d. 17:40:21
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
2005 m. birželio 21 d. 17:36:41
____________________
Laughter is the shortest distance between two people.
2005 m. birželio 21 d. 17:35:46
____________________
I love Robbie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2005 m. sausio 2 d. 17:41:31
em...niekad tokiu zmoniu nesuprasiu, berods jie yra rimti bicai, niu bet nafik dainuot apie asareles visokias ir tt
o kas ar asarele yra bloga daina??????? ji labai sauni yra. liux dainiuska
____________________
agne
2005 m. sausio 2 d. 16:26:57
____________________
...but i'm a supergirl and supergirls don't cry...
2005 m. sausio 2 d. 16:20:04
____________________
agne
2005 m. sausio 2 d. 15:57:25
____________________
agne
2005 m. sausio 2 d. 15:54:29
____________________
agne
2004 m. gruodžio 21 d. 17:11:38
____________________
Life is not a game. Don't play with your life.
2004 m. gruodžio 9 d. 18:50:21
____________________
My angel guides me through the night,protects my soul from those who fright.