Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ep
2008 m. rugpjūčio 13 d. 19:25:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dilgele
nelabai supratau apie ka tu, bet taip, as vis dar galvoju 'taip pat'

ir dar paklausiau pas save darbe vieno zmogelio, kaip tik lietuvio, butent lietuvio uz ka jis, tai is nors vienas padorei ir atsake, kad nezino visos tos situacijos kaip kas ten yra. o ka cia jus rasinejat tai man kazkaip visiskai nepaprikolu skaityt, ir apie tai su jumis diskutuot, nes jus matot tik viena puse, ir kitos tiesiog nenorit matyti. amen neturiu ka su jumis diskutuot sio klausimu.
nenoriu ir nediskutuosiu. kaip zirniai nuo sienos. beprasmiska.

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Dilgele
2008 m. rugpjūčio 13 d. 17:58:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rusija gina savo interesus

InFamOus_DoMiniOn_ , ep, norėčiau paklaust, ar (jei stebit šių dienų įvykius) vis dar galvojat taip pat?

O čia šiaip, savišvietai, gal kam įdomu bus: https://www.alfa.lt/straipsnis/c83904 Nemačiau nei karto, tiesa, bet norėtųs tikėti, kad medžiaga gerai pateikta.

Atsakyti
dingussi
2008 m. rugpjūčio 11 d. 22:29:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabux rašė:
Egle, nemanau, kad Lietuvą kas puls..

https://www.delfi.lt/news/daily/w...php?i d=18056619

nenoriu nieko baisaus galvoti, bet mes šiemet Rusijai užkliūvame jau nebe pirmą kartą...

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
Dilgele
2008 m. rugpjūčio 11 d. 20:44:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
„War is Peace; Freedom is Slavery; Ignorance is Strength“
Lyrinis nukrypimas. Bet pati knyga šitam kontekste puikiai tinka.

Net nuostabu, kaip tiesioginė SSRS įpėdinė šitiek metų iš eilės sugeba varyt propagandą. Ir kartu baisu, kad vis dar atsiranda tuo tikinčių. Ir daug.

Atsakyti
xdm
2008 m. rugpjūčio 11 d. 20:38:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TakeYourTime rašė:
https://www.geopolitika.lt/?artc=9 04
2007 jau numate rusijos-gruzijos kara ;o

sitas ispudingas

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. rugpjūčio 10 d. 18:51:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Esmė, kad griūvant SSRS, rusai matydami kaip žlunga didžioji imperija, pradėjo visur manipuliuoti tautinėm mažumom, gruzijoj jų keletas, todėl tai ir išėjo, taip pat ir Moldavijoj (Padnestrė) ir net Lietuvoj (kaip sakiau Šalčininkų lenkų kraštas). Visaip paremdamos ir puoselėdamos pažadais ir darbais taip ir sukūrė tų separatistinių valstybėlių. Tai dar nereiškia, kad jos turi teisę gyvuot.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
TakeYourTime
2008 m. rugpjūčio 10 d. 18:24:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.geopolitika.lt/?artc=904
2007 jau numate rusijos-gruzijos kara ;o

Atsakyti
xdm
2008 m. rugpjūčio 10 d. 16:13:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai gal juos bande tvarkyt kaip isejo? Kiek as zinau tiems paprastiems gyventojams but Gruzijos sudety netrukde, tik kazkokie radikalus pro-rusiski separatistai neramumus kelia. O dabar kai tie separatistai gruzinus apsaude, tai tie dave atgal, o tai pazadino meska, kuri atejo daryt savo tvarka...

Atsakyti
Gabux
2008 m. rugpjūčio 10 d. 15:55:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Egle, nemanau, kad Lietuvą kas puls..

Šiaip aš, be abejo, prieš rusų agresinius veiksmus ir palaikau kitą pusę.
Bet.
Didelė problema yra vien tai, kad patys Gruzijos separatistai laukia rusų kaip išgebėtojų.
Taigi, užuojauta Gruzijai, kad nemoka susitvarkyti savo vidinių reikalų ir (net ir tokios nedidelės) šalies viduje turi net 2 separatistines valstybes.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
xdm
2008 m. rugpjūčio 10 d. 14:31:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rusu tauta nera bloga ir nematau nieko blogo draugauti su paprastais rusais. Rusu tauta gausi poetu, muzikantu, rasytoju, neabejotinai turincia reiksme pasauliui. Taciau sitos tautos beda yra ta, kad jie negali be "tvirtos rankos" valdzioj.

Atsakyti
DefLeppard
2008 m. rugpjūčio 10 d. 14:22:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Negaliu atsistebėti kaip giliai dar įaugus Sovietų propaganda, kad net mūsų kartos žmonės mala tokį bullsh*tą. Turbūt ir kai Lietuvą užpuls surasit kuo rusus pateisint. Po to žmogus ir nesistebi kai vyksta visokie "Vienas dangus", arba vienykimės su rusais. Atsitokėkit pagaliau.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
xdm
2008 m. rugpjūčio 10 d. 14:05:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
per ka ziurejai? jei ziurejai per rusijos TV as tavim netikiu


Kosovo situacija visai kitokia. Paziurek kiek gyventoju Kosove (2 mln) ir kad ten virs 90% albanu, ir paziurek kiek gyventoju P. Osetijoj ir kiek ten gruzinu.

Atsakyti
InFamOus_DoMiniOn_
2008 m. rugpjūčio 10 d. 12:16:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ka tik zinias karsciausias zinias ziurejau, kas vyksta P.Osetijoje. Gruzinai net neidzia isvezti suzeistuju, apsaudo masinas, kurios veza suzeistuosius. Tai kas si kara pradejo?

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. rugpjūčio 10 d. 12:06:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šalčininkai irgi norėjo atkūrus Lietuvos nepriklausomybe kovo 11a

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
InFamOus_DoMiniOn_
2008 m. rugpjūčio 10 d. 12:00:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Demokratijos vienas is principu ir yra laisvas pasirinkimas. Jei jie nori prisijungti prie Rusijos tegul, jie taip nusprende.

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. rugpjūčio 10 d. 11:55:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
P.Osetijos 10 metų nekontroliuoja Jungtinių tautų pajėgos, osetinų niekas nežudė šiaip sau pramogai, aš nieko prieš dėl jų normalio nepriklausomybės, bet kokia nepriklausomybė jei juos iškart rusija prisijungs? Jei jų dauguma turi rusijos pilietybe? Gal ir kaltintų Gruzija, bet matai kad rusai labai jau SUDALYVAVO

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
InFamOus_DoMiniOn_
2008 m. rugpjūčio 10 d. 11:27:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
Išviso ką reiškia Gruzija užpuolė P.Osetija? Dzūkija užpuolė Suvalkija? Pasižiūrėk į žemėlapį P.Osetija teritoriškai priklauso Gruzijai ir viskas. O Rusija čia niekuo dėta.

Kosovas teritoriskai priklauso Serbijai, tai kame reikalas?! P.Osetija ir Abzachija turi daugiau teisiu i nepriklausomybe, nei turejo Kosovas. O ju niekas nepripazysta, isskyrus Rusija. Ir kur cia demokratija, cia politika.
Jei sioje situacijoje nebutu dalyvavusi Rusija, visi kaltintu Gruzija. Senos skriaudos, nieko nepadarysi.

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. rugpjūčio 10 d. 11:09:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Išviso ką reiškia Gruzija užpuolė P.Osetija? Dzūkija užpuolė Suvalkija? Pasižiūrėk į žemėlapį P.Osetija teritoriškai priklauso Gruzijai ir viskas. O Rusija čia niekuo dėta.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
xdm
2008 m. rugpjūčio 10 d. 10:33:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jeigu jau mastome taip: jeigu jau JAV blogi tai ir rusija gali buti. tada ir lenkija gali buti bloga ir suomija gali buti bloga. zodziu padedam pasaulini kara

Atsakyti
Genqr
2008 m. rugpjūčio 10 d. 10:30:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O kai JAV uzpuole iraka?Ka,juos tai kliude?Ir cia viskas gerai,o vat kad gruzams pradejus karinius veiksmus osetijoj (beja,kaip jie tuo didziavosi uzimdami osetija) rusai paskelbe kara-tai jau fasizmas! Ziurit pro uzmerktas akis-ka pateikia,ta ir virskinat!

____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


HammerFall HammerFall
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 3358
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 197827