O viešpatie. Ar tu pirmą kaą skaitai xpo postus? Nepagavai biški.
Ir kiek tau, misteri 'pats tu toks', metų? (čia retorinis, aš žinau kiek tau tų metų)
Dar ir kaip suprantu tuos jo sarkazmus ir ironijos, o pagal metus, tai ben vyresnis uz tave
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
LastOneonEarth (Užblokuotas)
2010 m. sausio 25 d. 18:54:55
LoseControl rašė:
kaktusas2598 rašė:
Xpo rašė: Lopų lopas
Tu esi
O viešpatie. Ar tu pirmą kaą skaitai xpo postus? Nepagavai biški.
Ir kiek tau, misteri 'pats tu toks', metų? (čia retorinis, aš žinau kiek tau tų metų)
Aš tai jam 12kos daugiau neduočiau...
Bet, nors, Xpo postai sukti dažnai, čia iš "lopų lopas" tik tiesioginis supratimas gali būt.
O viešpatie. Ar tu pirmą kaą skaitai xpo postus? Nepagavai biški.
Ir kiek tau, misteri 'pats tu toks', metų? (čia retorinis, aš žinau kiek tau tų metų)
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Tai tikrai, neeilinis artistas F.Mercury....Jo artistiškumas,visus pakerėdavo,plius dainuoti, tikrai gerai mokėjo,nuo mažens...Iš roko,dainininkų,jam lygių nebuvo ir nėra....'''''....O kiek jis turėtų fanų,jei dar būtų,tai neįsivaizduojamai daug....'''''.....
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2010 m. spalio 12 d. 13:17:32
Neeilinė asmenybė su neeiliniu balsu...
pritariu
____________________
Life\'s a BITCH. \'Cause if it was a SLUT, it\'d be EASY.
2010 m. spalio 11 d. 23:43:28
2010 m. balandžio 6 d. 16:15:17
2010 m. sausio 25 d. 20:13:48
Lopų lopas
Tu esi
O viešpatie. Ar tu pirmą kaą skaitai xpo postus? Nepagavai biški.
Ir kiek tau, misteri 'pats tu toks', metų? (čia retorinis, aš žinau kiek tau tų metų)
Dar ir kaip suprantu tuos jo sarkazmus ir ironijos, o pagal metus, tai ben vyresnis uz tave
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2010 m. sausio 25 d. 19:44:05
Bet, nors, Xpo postai sukti dažnai, čia iš "lopų lopas" tik tiesioginis supratimas gali būt.
Šįkart aš norėjau skaitytojus nustebint, kad neatrodytų, jog vienodai suktus postus raitau.
Sumaisiai temas biski,cia ne tema "Kaip vertinu save"
Krč, nekertat jūs muzikoj kaip matau, nematau prasmės su jumis diskutuot.
2010 m. sausio 25 d. 18:56:42
Lopų lopas
Sumaisiai temas biski,cia ne tema "Kaip vertinu save"
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2010 m. sausio 25 d. 18:54:55
Lopų lopas
Tu esi
O viešpatie. Ar tu pirmą kaą skaitai xpo postus? Nepagavai biški.
Ir kiek tau, misteri 'pats tu toks', metų? (čia retorinis, aš žinau kiek tau tų metų)
Aš tai jam 12kos daugiau neduočiau...
Bet, nors, Xpo postai sukti dažnai, čia iš "lopų lopas" tik tiesioginis supratimas gali būt.
2010 m. sausio 25 d. 18:24:53
Lopų lopas
Tu esi
O viešpatie. Ar tu pirmą kaą skaitai xpo postus? Nepagavai biški.
Ir kiek tau, misteri 'pats tu toks', metų? (čia retorinis, aš žinau kiek tau tų metų)
2010 m. sausio 25 d. 18:23:40
2010 m. sausio 25 d. 18:21:46
Lopų lopas
Tu esi
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2010 m. sausio 25 d. 18:06:42
2010 m. sausio 25 d. 16:07:08
____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
2010 m. sausio 25 d. 09:33:49
____________________
Funky_beat !!!
2010 m. sausio 25 d. 09:25:03
____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
2010 m. sausio 24 d. 20:59:35
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2010 m. sausio 24 d. 19:59:25
____________________
^_^
2009 m. gruodžio 21 d. 16:41:41
2009 m. gruodžio 20 d. 23:40:54
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2009 m. gruodžio 20 d. 20:30:32
2009 m. gruodžio 20 d. 11:21:11