| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2006 m. gegužės 29 d. 12:51:13
____________________
>> Neaiškink << ;]]~
2006 m. gegužės 28 d. 13:39:13
2006 m. gegužės 16 d. 17:30:07
____________________
for a life without rules
2006 m. gegužės 7 d. 12:52:33
ir mylesiu 4ever.
myleti Ji - tai vienas nuostabiausiu dalyku mano gyvenime.
ilsekis ramybeje... :*
____________________
"I enjoy being a bitch. I enjoy being surrounded by bitches. Boredom is the biggest disease in the world, darling. Sometimes I think there must be more to life than ruching round the world like a mad thing getting bored." I'm just a musical prostitute,my dear!
2006 m. gegužės 7 d. 11:42:40
2006 m. gegužės 7 d. 11:26:08
2006 m. gegužės 1 d. 14:18:16
____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
2006 m. sausio 20 d. 16:14:44
Geras, orginalus atlikejas...
Mano mama dar iki siol ji isimylejusi...
____________________
Buk savo noro viespats ir savo proto tarnas ...
2005 m. gruodžio 31 d. 14:55:55
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2005 m. gruodžio 31 d. 14:52:28
____________________
Nothing Can Keep Me From You
2005 m. gruodžio 27 d. 22:10:10
____________________
It's just like suicide and I really don't wanna die, but choice isn't mine...
2005 m. lapkričio 22 d. 18:38:51
____________________
taram
2005 m. lapkričio 22 d. 18:31:18
____________________
WARNING: tas nuostabus jausmas kai, kai svaigsta galva ir linksta kojos vadinamas..girtumu:) cheers..
2005 m. lapkričio 22 d. 17:52:20
____________________
http://www.hardrokas.net Megstantiems Roka ir jo visas atmainas ;-]
2005 m. lapkričio 22 d. 14:49:12
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2005 m. lapkričio 22 d. 14:18:10
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2005 m. lapkričio 22 d. 14:06:43
____________________
Then it comes to be that spoothig light At the end of your tunnel Was just a freight train comin' your way
2005 m. lapkričio 22 d. 12:36:07
Sakyciau, jei Merkuri, tokios grupes, kaip Queen daugelis neatsimintu, nes jis buvo pagrindinis variklis.
Iki siol turiu pora grupes Queen irasus - uzpuolus nuostalgijai paklausau
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2005 m. lapkričio 22 d. 10:43:42
Taip jis narkomanas, gėjus, biseksualus... taip pat labai meniškas žmogus, kaip reta... į muziką jis atėjo turėdamas tam pašaukimą... retai šiais laikais taip benutinka. Viską padaro prodiuseriai ir viskas - nauja žvaigždė ir nesvarbu kad nemoka dainuot. Freddie netik dainuoti bet ir rašyti eiles, bei tapyti mokėjo. Nebijojo išlikti savimi, prisipažino koks yra iš tikrųjų ir todėl daugumos širdyse jis išlieka kaip žmogus, o ne pinigų darymo mašina... Tegu dvasios liepsna visada telydi tavo kelią, kad ir kur bebūtum...
Amen. Visiškai neturiu ko pridurti.
2005 m. gegužės 10 d. 16:05:20
nerealus balsas, teatraliskumas. . . o kaip jis mokejo uzvaldyti publika. ..
tokiu pasitaiko labai retai ..
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.