| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2004 m. lapkričio 18 d. 16:36:14
2004 m. lapkričio 17 d. 16:47:55
narkomanas
2004 m. lapkričio 16 d. 00:30:14
kas nezino kad siauliai forsais garseja?
Hech, Kaunas ne tik forsu gaujom, bet ir fyfom...
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
2004 m. lapkričio 16 d. 00:22:43
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2004 m. lapkričio 14 d. 16:55:40
____________________
Parašas.
2004 m. lapkričio 14 d. 16:55:19
ce yra shiaulietishka kalba! ziopeli AnsweR... o shiauliai pac zn kuom garseja
dabartiniai zemaiciai kalba labai panasiai ziopleli HyD.. jei nesi zemaitis tai to ir nezinai
____________________
Parašas.
2004 m. lapkričio 13 d. 23:15:37
2004 m. lapkričio 13 d. 20:52:17
____________________
[img]http://www.blogas.lt/dievuziniasklaida/uploads/d/DievuZiniasklaida/85214.jpg[/img]
2004 m. lapkričio 13 d. 18:13:47
Aj nu jo ! Bet cia ne zematis a fuorsas y ! Nors as ne forsas
tai tu zemaitis ar ne? beje ka bendro turi zemaiciai ir forsai?
____________________
Parašas.
2004 m. lapkričio 13 d. 15:23:40
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 12 d. 23:38:11
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
2004 m. lapkričio 12 d. 17:59:24
Answer is kur istraukei ? ~
nu kad kalbi kaip ish mano krashtu butum
____________________
Parašas.
2004 m. lapkričio 12 d. 14:37:08
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
2004 m. lapkričio 12 d. 14:20:04
____________________
I'm sure of your ability to become my perfect enemy. Wake up and face me, don't play dead cos maybe someday I'll walk away and say: "You disappoint me, maybe you're better off this way"
2004 m. lapkričio 12 d. 08:21:01
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2004 m. lapkričio 11 d. 23:45:33
Jis dievs buwa ^^ mano vaikystes grupe, acimenu visi draugavai zvengdava is manes kad as budams 6 metu ju klausew ir dar zodzius ant lapuka rasydavaus lietuvishkai ~
gerai pasakyta
____________________
Parašas.
2004 m. lapkričio 11 d. 23:32:08
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
2004 m. lapkričio 11 d. 23:06:52
juliusx> bent cia musu nuomones sutampa
____________________
Parašas.
2004 m. lapkričio 11 d. 23:05:44
ir siaip nors jis yra pasakes "I'm simply dripping in money, darling. It's vulgar, but it's wonderful. All I want from life is to make lots of money and spend it" taciau ash nemanau kad tai atsispindi jo kuryboje ir yra gryna tiesa...
Kiekwienas scenos atlikejas apie tai bent pagalwoja, o Freddie's ir pagalwojo ir pasake, nieko bloga cia nemetau, jis bet turejo drasos tai pripazinti ir neslepti, ne kaip daugelis materialistu nekaltom akutem! Bet to Queen kuryboje nesijaute, bet man!
Hemz...as irgi Queen klausau nuo mazu dienu, buwau padares siokia tokia pertrauka ir wel emiau klausytis...tai, bent man, - pasakiska! Nedaug grupiu mane taip smarkiai traukia!
Didziulis Respect'as jam!!! Ech...
del visko, visko ka pasakei sutinku 120%
____________________
Parašas.
2004 m. lapkričio 11 d. 00:21:21
ir siaip nors jis yra pasakes "I'm simply dripping in money, darling. It's vulgar, but it's wonderful. All I want from life is to make lots of money and spend it" taciau ash nemanau kad tai atsispindi jo kuryboje ir yra gryna tiesa...
Kiekwienas scenos atlikejas apie tai bent pagalwoja, o Freddie's ir pagalwojo ir pasake, nieko bloga cia nemetau, jis bet turejo drasos tai pripazinti ir neslepti, ne kaip daugelis materialistu nekaltom akutem! Bet to Queen kuryboje nesijaute, bet man!
Hemz...as irgi Queen klausau nuo mazu dienu, buwau padares siokia tokia pertrauka ir wel emiau klausytis...tai, bent man, - pasakiska! Nedaug grupiu mane taip smarkiai traukia!
Didziulis Respect'as jam!!! Ech...
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.