ep rašė: buvau kiek primirses si topa, tai pratesiu...
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!
Dorianą Grėjų verta žiūrėti tiems, kurie neskaitė knygos, nes filmas pastatytas gan gerai. Tiesiog tai labiausiai knygos neatitinkanti ekranizacija. Visą filmą taip ir prasijuokiau
____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims.
Gilė Ara
War_Zone rašė: Visi prasti, visur tas pats grynas debilizmas... Na, išskirčiau Simpsonus, bet ir tie tik vaikam žiūrėt.
Beavis and Butthead[filmukai o ne vaizdo klipai] ir happy tree friends - geri...Tikrai ne debilizmas...
hm, dėl happy tree friends nesutinku. Ar ne debilizmas kad visą laiką žudoma, kankinama, o paskui tie žvėreliai vėl gyvi ir linksmi?
Taip ir pasižiūrėjęs koks pyplys galvos kad su peiliu kitą pasmeigus nieko neatsitiks. Panašų pažįstu.
Happy tree friends - tikrai ne vaikams... O ta toks filmas,kurio eilinis žmogus nesuprastų.Reikia daugiau proto ir inetelkto,norint suprasti filmuko esmę.Va taip va
Blood Creek [Nacių eksperimentas].Šūdų šūdas.Nesuprantu,kokių idiotų dėka,tokie filmai pasiekia didžiuosius ekranus.Ir jokių sąsajų su istorija,nesitikėkite...Nebus filme jokių nacių...
Crazyz rašė: Vampires Suck,
Blyn, treileris pasirodė neblogas ir jau prieš žiūrėdamas filmą tikėjausi, kad bus nebloga twillight parodija, bet deja, crap.
Pritarsiu. Pažiūrėjau iki tos vietos kur Džeikobas (ar kas ten toks) išsivijo katę. Gerai, kad, bent ne už pinigus žiūrėjau
Crazyz rašė: Vampires Suck,
Blyn, treileris pasirodė neblogas ir jau prieš žiūrėdamas filmą tikėjausi, kad bus nebloga twillight parodija, bet deja, crap.
Pritarsiu. Pažiūrėjau iki tos vietos kur Džeikobas (ar kas ten toks) išsivijo katę. Gerai, kad, bent ne už pinigus žiūrėjau
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Salt (2010 m.). Tokio paplokščio filmo jau seniai neteko matyt. Gerai, kad ne kino teatre, turbūt būčiau išėjus lauk, dabar su pertraukom pasidaryt kavos šiaip ne taip pabaigiau. Filmas absoliučiai iš standartų knygos, jau matyta viskas pradedant super-susišaudymais baigiant siužeto vingiais (e?).
Dar kažkada teko bandyt žiūrėt Time Traveler's Wife, viskas, ką prisimenu — nuogos subinės motyvas, kažkur per vidurį apleidau salę. Ir, svarbiausia, dar ir dabar visiškai neįdomu, kas jame vyko vėliau.
ep rašė: buvau kiek primirses si topa, tai pratesiu...
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!
Burn After Reading tikrai geras filmas ir nenusipelno vietos šioje temoje. Kaip beje betkoks Coenu filmas.
buvau kiek primirses si topa, tai pratesiu...
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2010 m. lapkričio 9 d. 12:17:26
Labiausiai bene "Kutenimai". Toks nykumas visiškas ir totaliai bevertis.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2010 m. lapkričio 8 d. 21:52:52
buvau kiek primirses si topa, tai pratesiu...
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!
Dorianą Grėjų verta žiūrėti tiems, kurie neskaitė knygos, nes filmas pastatytas gan gerai. Tiesiog tai labiausiai knygos neatitinkanti ekranizacija. Visą filmą taip ir prasijuokiau
____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
2010 m. lapkričio 8 d. 21:45:33
Visi prasti, visur tas pats grynas debilizmas... Na, išskirčiau Simpsonus, bet ir tie tik vaikam žiūrėt.
Beavis and Butthead[filmukai o ne vaizdo klipai] ir happy tree friends - geri...Tikrai ne debilizmas...
hm, dėl happy tree friends nesutinku. Ar ne debilizmas kad visą laiką žudoma, kankinama, o paskui tie žvėreliai vėl gyvi ir linksmi?
Taip ir pasižiūrėjęs koks pyplys galvos kad su peiliu kitą pasmeigus nieko neatsitiks. Panašų pažįstu.
Happy tree friends - tikrai ne vaikams... O ta toks filmas,kurio eilinis žmogus nesuprastų.Reikia daugiau proto ir inetelkto,norint suprasti filmuko esmę.Va taip va
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2010 m. lapkričio 8 d. 21:35:12
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2010 m. lapkričio 8 d. 21:19:23
2010 m. rugsėjo 5 d. 15:54:22
Vampires Suck,
Blyn, treileris pasirodė neblogas ir jau prieš žiūrėdamas filmą tikėjausi, kad bus nebloga twillight parodija, bet deja, crap.
Pritarsiu. Pažiūrėjau iki tos vietos kur Džeikobas (ar kas ten toks) išsivijo katę. Gerai, kad, bent ne už pinigus žiūrėjau
Pritarsiu... filmas kažkoks nesusipratimas
2010 m. rugsėjo 5 d. 14:33:43
Vampires Suck,
Blyn, treileris pasirodė neblogas ir jau prieš žiūrėdamas filmą tikėjausi, kad bus nebloga twillight parodija, bet deja, crap.
Pritarsiu. Pažiūrėjau iki tos vietos kur Džeikobas (ar kas ten toks) išsivijo katę. Gerai, kad, bent ne už pinigus žiūrėjau
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2010 m. rugsėjo 5 d. 14:28:14
Blyn, treileris pasirodė neblogas ir jau prieš žiūrėdamas filmą tikėjausi, kad bus nebloga twillight parodija, bet deja, crap.
2010 m. rugsėjo 4 d. 18:22:41
2010 m. rugsėjo 2 d. 17:32:32
bet koks filmas prie kurio nagus prikiso Uwe Boll, nesvarbu kas tai bebutu neziurekit
O man du is jo kurybos visai patiko: Postal ir Rampage ... visi kiti tai jo, nemažas krūva meslo
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2010 m. rugsėjo 2 d. 17:09:33
2010 m. rugsėjo 2 d. 01:10:50
Dar kažkada teko bandyt žiūrėt Time Traveler's Wife, viskas, ką prisimenu — nuogos subinės motyvas, kažkur per vidurį apleidau salę. Ir, svarbiausia, dar ir dabar visiškai neįdomu, kas jame vyko vėliau.
2010 m. birželio 3 d. 11:31:43
2010 m. birželio 3 d. 09:30:13
2010 m. balandžio 13 d. 21:51:29
2010 m. balandžio 13 d. 18:49:50
buvau kiek primirses si topa, tai pratesiu...
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!
Burn After Reading tikrai geras filmas ir nenusipelno vietos šioje temoje. Kaip beje betkoks Coenu filmas.
____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
2010 m. balandžio 13 d. 17:21:42
American Pie The Book of Love
Su ta sene visai gera vieta buva, o siaip is filma tikejaus dauiau!
Pats visas filmas durnas. Vietos kurios turejo but juokingos, buvo visiskai nejuokingos, o kazkoks nesusipratimas.
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2010 m. balandžio 12 d. 22:28:35
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2010 m. sausio 7 d. 12:54:58
American Pie The Book of Love
Su ta sene visai gera vieta buva, o siaip is filma tikejaus dauiau!
____________________
Life\'s a BITCH. \'Cause if it was a SLUT, it\'d be EASY.
2010 m. sausio 6 d. 13:40:18
omg, wat a šit?
4/10
Pirmos trys dalys buvo geros, o šita nuvylė, kas per vaidyba, siužetas, netikroviškos mirtys?
Nepatariu žiūrėti, nors filmastetrunka tik 1,15 h ;]