Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Nepatartinų žiūrėti filmų sąrašas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456789 ... 21
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Gabux
2010 m. lapkričio 9 d. 12:17:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daug lietuviškų.
Labiausiai bene "Kutenimai". Toks nykumas visiškas ir totaliai bevertis.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
R7wa
2010 m. lapkričio 8 d. 21:52:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
buvau kiek primirses si topa, tai pratesiu...
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!

Dorianą Grėjų verta žiūrėti tiems, kurie neskaitė knygos, nes filmas pastatytas gan gerai. Tiesiog tai labiausiai knygos neatitinkanti ekranizacija. Visą filmą taip ir prasijuokiau

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Stripped
2010 m. lapkričio 8 d. 21:45:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuodemklause rašė:
LowLife rašė:
War_Zone rašė:
Visi prasti, visur tas pats grynas debilizmas... Na, išskirčiau Simpsonus, bet ir tie tik vaikam žiūrėt.

Beavis and Butthead[filmukai o ne vaizdo klipai] ir happy tree friends - geri...Tikrai ne debilizmas...

hm, dėl happy tree friends nesutinku. Ar ne debilizmas kad visą laiką žudoma, kankinama, o paskui tie žvėreliai vėl gyvi ir linksmi?
Taip ir pasižiūrėjęs koks pyplys galvos kad su peiliu kitą pasmeigus nieko neatsitiks. Panašų pažįstu.

Happy tree friends - tikrai ne vaikams... O ta toks filmas,kurio eilinis žmogus nesuprastų.Reikia daugiau proto ir inetelkto,norint suprasti filmuko esmę.Va taip va

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2010 m. lapkričio 8 d. 21:35:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blood Creek [Nacių eksperimentas].Šūdų šūdas.Nesuprantu,kokių idiotų dėka,tokie filmai pasiekia didžiuosius ekranus.Ir jokių sąsajų su istorija,nesitikėkite...Nebus filme jokių nacių...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
montimer
2010 m. lapkričio 8 d. 21:19:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Old Dogs. Nera siuzeto, personazu pletojimo ir seip nejuokingas.

Atsakyti
kristuks1220
2010 m. rugsėjo 5 d. 15:54:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RockPrincess rašė:
Crazyz rašė:
Vampires Suck,
Blyn, treileris pasirodė neblogas ir jau prieš žiūrėdamas filmą tikėjausi, kad bus nebloga twillight parodija, bet deja, crap.

Pritarsiu. Pažiūrėjau iki tos vietos kur Džeikobas (ar kas ten toks) išsivijo katę. Gerai, kad, bent ne už pinigus žiūrėjau

Pritarsiu... filmas kažkoks nesusipratimas

Atsakyti
RockPrincess
2010 m. rugsėjo 5 d. 14:33:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Vampires Suck,
Blyn, treileris pasirodė neblogas ir jau prieš žiūrėdamas filmą tikėjausi, kad bus nebloga twillight parodija, bet deja, crap.

Pritarsiu. Pažiūrėjau iki tos vietos kur Džeikobas (ar kas ten toks) išsivijo katę. Gerai, kad, bent ne už pinigus žiūrėjau

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
Crazyz
2010 m. rugsėjo 5 d. 14:28:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vampires Suck,
Blyn, treileris pasirodė neblogas ir jau prieš žiūrėdamas filmą tikėjausi, kad bus nebloga twillight parodija, bet deja, crap.

Atsakyti

2010 m. rugsėjo 4 d. 18:22:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nimfomanės užrašai...

Atsakyti
MrEko
2010 m. rugsėjo 2 d. 17:32:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
bet koks filmas prie kurio nagus prikiso Uwe Boll, nesvarbu kas tai bebutu neziurekit

O man du is jo kurybos visai patiko: Postal ir Rampage ... visi kiti tai jo, nemažas krūva meslo

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
rabithunter
2010 m. rugsėjo 2 d. 17:09:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bet koks filmas prie kurio nagus prikiso Uwe Boll, nesvarbu kas tai bebutu neziurekit

Atsakyti
Dilgele
2010 m. rugsėjo 2 d. 01:10:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Salt (2010 m.). Tokio paplokščio filmo jau seniai neteko matyt. Gerai, kad ne kino teatre, turbūt būčiau išėjus lauk, dabar su pertraukom pasidaryt kavos šiaip ne taip pabaigiau. Filmas absoliučiai iš standartų knygos, jau matyta viskas pradedant super-susišaudymais baigiant siužeto vingiais (e?).

Dar kažkada teko bandyt žiūrėt Time Traveler's Wife, viskas, ką prisimenu — nuogos subinės motyvas, kažkur per vidurį apleidau salę. Ir, svarbiausia, dar ir dabar visiškai neįdomu, kas jame vyko vėliau.

Atsakyti
kinomane
2010 m. birželio 3 d. 11:31:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viskas ore , kazkas rekomendavo , bet net nebaigiau ziuret.

Atsakyti
sofia
2010 m. birželio 3 d. 09:30:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TWILIGHT nemoka jie ten vaidint, o scenarijus toks , kad visos 12metes mergaites paziurejusios laimingos butu...

Atsakyti
Rukrym
2010 m. balandžio 13 d. 21:51:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
twilight, gossip girl

Atsakyti
Prophet
2010 m. balandžio 13 d. 18:49:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
buvau kiek primirses si topa, tai pratesiu...
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!


Burn After Reading tikrai geras filmas ir nenusipelno vietos šioje temoje. Kaip beje betkoks Coenu filmas.

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
Teras
2010 m. balandžio 13 d. 17:21:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
irmantsss rašė:
Teras rašė:
American Pie The Book of Love


Su ta sene visai gera vieta buva, o siaip is filma tikejaus dauiau!

Pats visas filmas durnas. Vietos kurios turejo but juokingos, buvo visiskai nejuokingos, o kazkoks nesusipratimas.

____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
ep
2010 m. balandžio 12 d. 22:28:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
buvau kiek primirses si topa, tai pratesiu...
mano 'topas'
1 Mansquito aka Mosquitoman (zmogus uodas)
2 Snake King aka snakeman (tikriausiai zmogus gyvate)
3 hitman's code (kazkas tipo samdomo zudiko garbes kodeksas)
4 alone in the dark (pagal kompiuterini zaidima, kiek zinau, Uwe Bollas 'vienas tamsoje' )
5 bloodrayne (tam taram tas pats Uwe Bollas, pagal kompiuterini zaidima... 'kruvina raine' nors aisku neverta versti sio pavadinimo)
6 fear of speed (greicio baime)
7 NEKRomantik
8 Seed
9 Rovdyr
10 Leatherheads
11 Burn After Reading (siaip daug kam patiko, matyt geras, bet man ne)
12 Passengers
13 Dolan's Cadillac
14 Headrush (cia tikrai iki G. Ricio laabai toli, pora juokingu vietu buvo, bet sveikesni humoro jausma turintis zmogus gal but ir ju nepastebes.)
15 Dorian Gray bent jau mano nuomone filma turi nuline verte. ar cia yra kazko naujo? nepastebejau, speju ankstesnes ekranizacijos vertos daugiau demesio!

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
irmantsss
2010 m. sausio 7 d. 12:54:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teras rašė:
American Pie The Book of Love


Su ta sene visai gera vieta buva, o siaip is filma tikejaus dauiau!

____________________
Life\'s a BITCH. \'Cause if it was a SLUT, it\'d be EASY.
Atsakyti
Crazyz
2010 m. sausio 6 d. 13:40:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The Final Destination 4,
omg, wat a šit?
4/10
Pirmos trys dalys buvo geros, o šita nuvylė, kas per vaidyba, siužetas, netikroviškos mirtys?

Nepatariu žiūrėti, nors filmastetrunka tik 1,15 h ;]

Atsakyti
Puslapiai: 123456789 ... 21
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


I Am Kloot I Am Kloot
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 4405
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 230830