Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Nepatartinų žiūrėti filmų sąrašas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567891011 ... 21
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LoseControl
2009 m. lapkričio 17 d. 17:52:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Unholy_Massacre rašė:
Aj, naujas Pjūklas visiškai nepatiko. Jau ne filmas, o serialas. Nebeturi ką naujo parodyt, bet pinigų nori ir perkūrinėja tą mėšlą vis iš naujo. Taip pat, bus ir 7-ta dalis mažiausiai (jau vos pasirodė 6-ta dalis, o jau mačiau trailerį septintos dalies).

Tu esi fenomenalus. Visiems seniai aišku, kad tai labai blogas filmas, kurį kuria vien dėl pinigų, bet tu vistiek jį žiūri, sveikinu.

Atsakyti
Unholy_Massacre
2009 m. lapkričio 17 d. 17:30:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aj, naujas Pjūklas visiškai nepatiko. Jau ne filmas, o serialas. Nebeturi ką naujo parodyt, bet pinigų nori ir perkūrinėja tą mėšlą vis iš naujo. Taip pat, bus ir 7-ta dalis mažiausiai (jau vos pasirodė 6-ta dalis, o jau mačiau trailerį septintos dalies).

Atsakyti
montimer
2009 m. lapkričio 17 d. 10:36:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
102 Dalmatians
Sex Drive
The Hottie & The Nottie
Vacancy

Atsakyti
skaistusia
2009 m. lapkričio 16 d. 16:35:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Moliugalviai per tv6 yra rode sudas o ne filmas

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 16 d. 11:55:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
LoseControl rašė:
2012: Nostradamus. Tipo dokumentinis apie pasaulio pabaigą, bet toks spangimas.

aš irgi peržiūrėjau, labai ten jau sh mala...galbūt dėl klimato katastrofų yra tiesos, bet šiaip kitkas jau toks pezėjimas...

Tikrai, bet ir tas tipo klimato atšilimas, baisus dalykas, žinoma, bet gal per daug padaromas baisiu, galų gale, jei dėl to kiltų grėsmė, tai būtų pastebėta.

Atsakyti
MrEko
2009 m. lapkričio 16 d. 10:37:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dar i nepatartinu filmu sarasus galima itraukt dauguma padarytu pagal amerikietiskus komiksus, bet ne visus buvo keletas neblogu ... x-men, blade, spider man... bet dažniausiai tiktais pirmosios trilogijų dalys ... o apie tokius kaip electra, daredevil, hulk ir pan net nekalbu

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
MrEko
2009 m. lapkričio 16 d. 10:31:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pandorum (2009)
Istorija lyg ir nebloga, bet viskas taip susukta kad jau iki galvos skausmo nesupranti kas cia darosi... Noreta supainiot ziurova ir padaryt netiketa pabaiga... bet nepavyko... paziuret vienam kartui.

Gamer (liet. Žaidėjas) (2009)
Nesamoniu nesamone. Susisaudymo scenas dar imanoma paziuret, bet visa kita siaubas.
ko vertas filmas kurio garso takelyje skamba Bloodhound Gang "The Bad Touch", arba blogiukai ima sokt ... aktoriai, neskaitant Butlerio, tai nevyke parinkti, filmo idejos neina suprast... Traileris atrode lyg ir ispudingai... filmas total crap

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
Crazyz
2009 m. lapkričio 15 d. 13:10:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
2012: Nostradamus. Tipo dokumentinis apie pasaulio pabaigą, bet toks spangimas.

aš irgi peržiūrėjau, labai ten jau sh mala...galbūt dėl klimato katastrofų yra tiesos, bet šiaip kitkas jau toks pezėjimas...

Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 12 d. 18:38:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Humoras yra subjektyvus. Bet kaip filmas, jis yra bevertis. Juokui iki ašarų nereikia tokių filmų.

Atsakyti
Xpo
2009 m. lapkričio 12 d. 17:56:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
na, jei juokas iki ašarų yra bevertis, tai tada ką žinau...

Juokas pro ašaras yra rimta psichinė liga, aš rimtai sakau.


Atsakyti
Crazyz
2009 m. lapkričio 12 d. 17:55:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Crazyz rašė:
lacunacoil rašė:
latras rašė:
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!

D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up Man tikrai patiko is filmukas

o aš nesutinku dėl Scary movie 2 dalies ;]

Nu bet jis bevertis filmas yra.

na, jei juokas iki ašarų yra bevertis, tai tada ką žinau...

Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 12 d. 17:53:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
lacunacoil rašė:
latras rašė:
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!

D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up Man tikrai patiko is filmukas

o aš nesutinku dėl Scary movie 2 dalies ;]

Nu bet jis bevertis filmas yra.

Atsakyti
Xpo
2009 m. lapkričio 12 d. 17:32:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O aš nesutinku... Ai..

Atsakyti
Crazyz
2009 m. lapkričio 12 d. 17:21:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
latras rašė:
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!

D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up Man tikrai patiko is filmukas

o aš nesutinku dėl Scary movie 2 dalies ;]

Atsakyti
lacunacoil
2009 m. lapkričio 12 d. 15:37:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
latras rašė:
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!

D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up Man tikrai patiko is filmukas

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
latras
2009 m. lapkričio 12 d. 15:03:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 12 d. 14:51:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2012: Nostradamus. Tipo dokumentinis apie pasaulio pabaigą, bet toks spangimas.

Atsakyti
RockPrincess
2009 m. lapkričio 7 d. 14:03:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Bruno, o jergau

silpnų nervų žiūrovams nepatariu žiūrėti šio filmo.
Šiaip yra juokingų scenų, bet pats personažas nežinau nevykęs, man Borutos vaidmuo buvo žymiai geresnis. Nesupratau tikslo kame šio filmo?

pritariu. Tikėjausi labai geros komedijos, o pamačiau...

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
Crazyz
2009 m. lapkričio 7 d. 12:57:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bruno, o jergau

silpnų nervų žiūrovams nepatariu žiūrėti šio filmo.
Šiaip yra juokingų scenų, bet pats personažas nežinau nevykęs, man Borutos vaidmuo buvo žymiai geresnis. Nesupratau tikslo kame šio filmo?

Atsakyti
skaistusia
2009 m. rugpjūčio 30 d. 18:39:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
,,Grizlio siautejimas'' kuri per TV3 rodo. totulus slamstas kzk grizle nutavusi nuo cheminiu medziagu pradeju zudyti jaunuolius kuriu jos lokiuka uzmuse vel eilinis slamstas

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
Puslapiai: 1234567891011 ... 21
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


I Am Kloot I Am Kloot
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 4405
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 230830