Unholy_Massacre rašė: Aj, naujas Pjūklas visiškai nepatiko. Jau ne filmas, o serialas. Nebeturi ką naujo parodyt, bet pinigų nori ir perkūrinėja tą mėšlą vis iš naujo. Taip pat, bus ir 7-ta dalis mažiausiai (jau vos pasirodė 6-ta dalis, o jau mačiau trailerį septintos dalies).
Tu esi fenomenalus. Visiems seniai aišku, kad tai labai blogas filmas, kurį kuria vien dėl pinigų, bet tu vistiek jį žiūri, sveikinu.
Aj, naujas Pjūklas visiškai nepatiko. Jau ne filmas, o serialas. Nebeturi ką naujo parodyt, bet pinigų nori ir perkūrinėja tą mėšlą vis iš naujo. Taip pat, bus ir 7-ta dalis mažiausiai (jau vos pasirodė 6-ta dalis, o jau mačiau trailerį septintos dalies).
LoseControl rašė: 2012: Nostradamus. Tipo dokumentinis apie pasaulio pabaigą, bet toks spangimas.
aš irgi peržiūrėjau, labai ten jau sh mala...galbūt dėl klimato katastrofų yra tiesos, bet šiaip kitkas jau toks pezėjimas...
Tikrai, bet ir tas tipo klimato atšilimas, baisus dalykas, žinoma, bet gal per daug padaromas baisiu, galų gale, jei dėl to kiltų grėsmė, tai būtų pastebėta.
dar i nepatartinu filmu sarasus galima itraukt dauguma padarytu pagal amerikietiskus komiksus, bet ne visus buvo keletas neblogu ... x-men, blade, spider man... bet dažniausiai tiktais pirmosios trilogijų dalys ... o apie tokius kaip electra, daredevil, hulk ir pan net nekalbu
____________________
One World, One Sky,
We Live, We Die
Pandorum (2009)
Istorija lyg ir nebloga, bet viskas taip susukta kad jau iki galvos skausmo nesupranti kas cia darosi... Noreta supainiot ziurova ir padaryt netiketa pabaiga... bet nepavyko... paziuret vienam kartui.
Gamer (liet. Žaidėjas) (2009)
Nesamoniu nesamone. Susisaudymo scenas dar imanoma paziuret, bet visa kita siaubas.
ko vertas filmas kurio garso takelyje skamba Bloodhound Gang "The Bad Touch", arba blogiukai ima sokt ... aktoriai, neskaitant Butlerio, tai nevyke parinkti, filmo idejos neina suprast... Traileris atrode lyg ir ispudingai... filmas total crap
____________________
One World, One Sky,
We Live, We Die
latras rašė: visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!
D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up Man tikrai patiko is filmukas
o aš nesutinku dėl Scary movie 2 dalies ;]
Nu bet jis bevertis filmas yra.
na, jei juokas iki ašarų yra bevertis, tai tada ką žinau...
latras rašė: visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!
D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up Man tikrai patiko is filmukas
latras rašė: visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!
D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up Man tikrai patiko is filmukas
latras rašė: visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!
D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up Man tikrai patiko is filmukas
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei nuobodesnio dalyko nesu mates!
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
silpnų nervų žiūrovams nepatariu žiūrėti šio filmo.
Šiaip yra juokingų scenų, bet pats personažas nežinau nevykęs, man Borutos vaidmuo buvo žymiai geresnis. Nesupratau tikslo kame šio filmo?
pritariu. Tikėjausi labai geros komedijos, o pamačiau...
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
silpnų nervų žiūrovams nepatariu žiūrėti šio filmo.
Šiaip yra juokingų scenų, bet pats personažas nežinau nevykęs, man Borutos vaidmuo buvo žymiai geresnis. Nesupratau tikslo kame šio filmo?
,,Grizlio siautejimas'' kuri per TV3 rodo. totulus slamstas kzk grizle nutavusi nuo cheminiu medziagu pradeju zudyti jaunuolius kuriu jos lokiuka uzmuse vel eilinis slamstas
____________________
Welcom down to my planet hell!
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2009 m. lapkričio 17 d. 17:52:50
Aj, naujas Pjūklas visiškai nepatiko. Jau ne filmas, o serialas. Nebeturi ką naujo parodyt, bet pinigų nori ir perkūrinėja tą mėšlą vis iš naujo. Taip pat, bus ir 7-ta dalis mažiausiai (jau vos pasirodė 6-ta dalis, o jau mačiau trailerį septintos dalies).
Tu esi fenomenalus. Visiems seniai aišku, kad tai labai blogas filmas, kurį kuria vien dėl pinigų, bet tu vistiek jį žiūri, sveikinu.
2009 m. lapkričio 17 d. 17:30:26
2009 m. lapkričio 17 d. 10:36:56
Sex Drive
The Hottie & The Nottie
Vacancy
2009 m. lapkričio 16 d. 16:35:03
____________________
Welcom down to my planet hell!
2009 m. lapkričio 16 d. 11:55:13
2012: Nostradamus. Tipo dokumentinis apie pasaulio pabaigą, bet toks spangimas.
aš irgi peržiūrėjau, labai ten jau sh mala...galbūt dėl klimato katastrofų yra tiesos, bet šiaip kitkas jau toks pezėjimas...
Tikrai, bet ir tas tipo klimato atšilimas, baisus dalykas, žinoma, bet gal per daug padaromas baisiu, galų gale, jei dėl to kiltų grėsmė, tai būtų pastebėta.
2009 m. lapkričio 16 d. 10:37:08
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2009 m. lapkričio 16 d. 10:31:55
Istorija lyg ir nebloga, bet viskas taip susukta kad jau iki galvos skausmo nesupranti kas cia darosi... Noreta supainiot ziurova ir padaryt netiketa pabaiga... bet nepavyko... paziuret vienam kartui.
Gamer (liet. Žaidėjas) (2009)
Nesamoniu nesamone. Susisaudymo scenas dar imanoma paziuret, bet visa kita siaubas.
ko vertas filmas kurio garso takelyje skamba Bloodhound Gang "The Bad Touch", arba blogiukai ima sokt ... aktoriai, neskaitant Butlerio, tai nevyke parinkti, filmo idejos neina suprast... Traileris atrode lyg ir ispudingai... filmas total crap
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2009 m. lapkričio 15 d. 13:10:15
2012: Nostradamus. Tipo dokumentinis apie pasaulio pabaigą, bet toks spangimas.
aš irgi peržiūrėjau, labai ten jau sh mala...galbūt dėl klimato katastrofų yra tiesos, bet šiaip kitkas jau toks pezėjimas...
2009 m. lapkričio 12 d. 18:38:37
2009 m. lapkričio 12 d. 17:56:45
na, jei juokas iki ašarų yra bevertis, tai tada ką žinau...
Juokas pro ašaras yra rimta psichinė liga, aš rimtai sakau.
2009 m. lapkričio 12 d. 17:55:42
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei
D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up
o aš nesutinku dėl Scary movie 2 dalies ;]
Nu bet jis bevertis filmas yra.
na, jei juokas iki ašarų yra bevertis, tai tada ką žinau...
2009 m. lapkričio 12 d. 17:53:34
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei
D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up
o aš nesutinku dėl Scary movie 2 dalies ;]
Nu bet jis bevertis filmas yra.
2009 m. lapkričio 12 d. 17:32:07
2009 m. lapkričio 12 d. 17:21:35
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei
D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up
o aš nesutinku dėl Scary movie 2 dalies ;]
2009 m. lapkričio 12 d. 15:37:27
visos susiktos hario poterio dalys,pjuklas apsoliutus sh.visi uwe bollo filmai niekam tike,visi parodiju filmai, ypatingai scary movie 2 ir 3 dalys, ir aisku nepamirskim epic movie, arba Meet The Spartans parodijos.sugadino toki gera filma! vien del to nervas jama.Superman naujoji dalis.Twilight jau kazkas minejo kad nuobodus ir istemtas tai nesikartosiu.Greiti ir isiute naujiausioji dalis visiskai nepatiko.nuobodu ir tas pac ka rode 1 ir antroi daly.ai ir dar naujas multikas Up uzmigau kino salei
D4l visko sutinku 100 proc. i6skyrus Up
____________________
The Riddle Wants To Be...
2009 m. lapkričio 12 d. 15:03:34
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2009 m. lapkričio 12 d. 14:51:16
2009 m. lapkričio 7 d. 14:03:04
Bruno, o jergau
silpnų nervų žiūrovams nepatariu žiūrėti šio filmo.
Šiaip yra juokingų scenų, bet pats personažas nežinau nevykęs, man Borutos vaidmuo buvo žymiai geresnis. Nesupratau tikslo kame šio filmo?
pritariu. Tikėjausi labai geros komedijos, o pamačiau...
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. lapkričio 7 d. 12:57:45
silpnų nervų žiūrovams nepatariu žiūrėti šio filmo.
Šiaip yra juokingų scenų, bet pats personažas nežinau nevykęs, man Borutos vaidmuo buvo žymiai geresnis. Nesupratau tikslo kame šio filmo?
2009 m. rugpjūčio 30 d. 18:39:45
____________________
Welcom down to my planet hell!