pamenu nuo sitos dainos uzsikabinau uz sitos grupes
Stereophonics-Soldiers Make Good Targets
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
John Frusciante - Unreachable.
Guns n' Roses - Sweet child o' mine.
AC/DC - Thunderstruck.
RHCP - nuo kokios tiksliai nebeatsimenu. bet, atrodo, kad nuo Californication.
Ozzy Osbourne - Dreamer
dabar:
Faith No More - midlife crisis
Stone temple pilots - plush
Them Crooked Vultures - new fang
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Evanescence - Bring Me To My Life
Epica - Phantom Of The Agony
Nightwish - Nemo
Mell - Red Fraction
Flyleaf - Cassie
Linkin Park - Numb
Lacuna Coil - Falling
System of a Down - Roulette
...
Metallica-Nothing else matters
AC/DC-TNT
Judas Priest-Before the down
The rasmus-Ten black roses
Apocalyptica- The unforgiven
Green day-21 Guns
Placebo-Every you every me
Scorpions-Rock you like a Hurricane
Muse-supermassive black hole
Queen-Show must go on
Deep purple-black night
Bon Jovi-It's my life
Nirvana- Lake of fire
Shinedown-call me
Kansas-dust in the wind
..................
Metallica-po The Day That Never Comes, uzsimaniau paieskot ko nors dar ramesnio. Tada radau Fade to Black. Po jo uzkliuvo visas Master of Puppets albumas, o tada jau ir Death Magneticas uzkabino Taip, sokinejau tarp seniausiu ir naujausiu albumu, kol galu gale perklausiau viska. Ir patiko
System of a down-tikriausiai po Aerials, kai buvo isleisti Hypnotize, Mezmerize albumai, kurie taip kabino, kad ir grupe pamegau
Guns N Roses-kazkada parsisiunciau Greatest Hits albuma. Siaip, is esmes, tik tuos kurinius pagrinde ir klausau.
Megadeth-Symphony of Destructions. Liux
Judas Priest - A touch of evil Smagi daina, bet tik ja Judo ir klausau, ir tai jau reciau Na, visko juk negali visada klausyt.
Dar radau neseniai Kamelotus - po The Fourth Legacy. Bet ir tai dar labai nedaug ka ju perklausiau, ir neitin jie kabina, tai nezinau kaip su jais bus. Zodziu, ir taip jau turbut per daug issipleciau
____________________
Screw you guys... I'm going home!
AC/DC - TNT
Metallica - Nothing Else Matters
Iron Maiden - 2 Minutes To Midnight
Deep Purple - Smoke on the water
ZZ Top - Viva Las Vegas
Status Quo - In Th Army (pirma išgirsta, bet pradėjo patikti kai išgirdau Whatever You Want ir Something Bout You Babay I Like)
The Rolling Stones - Gimmie Shelter
Motorhead - The Game
Scorpions - Wind Of Change
Billy Joel - Moving Out
Journey - Don't Stop Believin'
Kiss - i was made for loving you
Creedence - Have You Ever Seen the Rain
Bon Jovi - You Give Love A Bad Name
She Wants Revenge - I Don't Want To Fall In Love
Sia - Breathe Me
Placebo - Rubning Up That Hill
The Birthday Massacre - Kill The Lights
Mindlless Self Indulgence - Bitches
Radiohead - Karma Police
REM - Bad Day
....
Tricky - Makes Me Wanna Die
Nas - If I Ruled The World
Traffic - John Barleycorn
Michael Buble - Feeling Good
The Libertines - Time For Heroes
Pulp - Something Changed
Robert Cray Band- Time Makes Two
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. lapkričio 21 d. 12:42:00
2009 m. lapkričio 20 d. 10:39:36
2009 m. lapkričio 16 d. 17:46:56
2009 m. lapkričio 16 d. 15:58:45
Stereophonics-Soldiers Make Good Targets
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2009 m. lapkričio 16 d. 14:36:48
Kid Rock - bawitdaba
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. lapkričio 16 d. 14:22:46
Guns n' Roses - Sweet child o' mine.
AC/DC - Thunderstruck.
RHCP - nuo kokios tiksliai nebeatsimenu. bet, atrodo, kad nuo Californication.
Ozzy Osbourne - Dreamer
2009 m. lapkričio 12 d. 19:03:57
Faith No More - midlife crisis
Stone temple pilots - plush
Them Crooked Vultures - new fang
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. lapkričio 12 d. 18:51:18
Freaks on Floor - Symphony About A Good Man
Groove Coverage - 7 years and 50 days
2009 m. lapkričio 7 d. 14:45:55
Billy Talent - Fallen Leaves/Nothing to Lose
That's it =]
2009 m. lapkričio 7 d. 13:40:14
Nightwish-Nemo
2009 m. rugsėjo 22 d. 21:15:56
2009 m. rugpjūčio 26 d. 22:41:26
2009 m. rugpjūčio 26 d. 22:24:36
____________________
Welcom down to my planet hell!
2009 m. rugpjūčio 26 d. 14:01:07
Epica - Phantom Of The Agony
Nightwish - Nemo
Mell - Red Fraction
Flyleaf - Cassie
Linkin Park - Numb
Lacuna Coil - Falling
System of a Down - Roulette
...
2009 m. rugpjūčio 26 d. 12:16:33
AC/DC-TNT
Judas Priest-Before the down
The rasmus-Ten black roses
Apocalyptica- The unforgiven
Green day-21 Guns
Placebo-Every you every me
Scorpions-Rock you like a Hurricane
Muse-supermassive black hole
Queen-Show must go on
Deep purple-black night
Bon Jovi-It's my life
Nirvana- Lake of fire
Shinedown-call me
Kansas-dust in the wind
..................
2009 m. rugpjūčio 25 d. 18:45:45
System of a down-tikriausiai po Aerials, kai buvo isleisti Hypnotize, Mezmerize albumai, kurie taip kabino, kad ir grupe pamegau
Guns N Roses-kazkada parsisiunciau Greatest Hits albuma. Siaip, is esmes, tik tuos kurinius pagrinde ir klausau.
Megadeth-Symphony of Destructions. Liux
Judas Priest - A touch of evil
Dar radau neseniai Kamelotus - po The Fourth Legacy. Bet ir tai dar labai nedaug ka ju perklausiau, ir neitin jie kabina, tai nezinau kaip su jais bus.
____________________
Screw you guys... I'm going home!
2009 m. rugpjūčio 16 d. 18:59:49
Metallica - Nothing Else Matters
Iron Maiden - 2 Minutes To Midnight
Deep Purple - Smoke on the water
ZZ Top - Viva Las Vegas
Status Quo - In Th Army (pirma išgirsta, bet pradėjo patikti kai išgirdau Whatever You Want ir Something Bout You Babay I Like)
The Rolling Stones - Gimmie Shelter
Motorhead - The Game
Scorpions - Wind Of Change
Billy Joel - Moving Out
Journey - Don't Stop Believin'
Kiss - i was made for loving you
Creedence - Have You Ever Seen the Rain
Bon Jovi - You Give Love A Bad Name
2009 m. liepos 6 d. 20:49:54
Sia - Breathe Me
Placebo - Rubning Up That Hill
The Birthday Massacre - Kill The Lights
Mindlless Self Indulgence - Bitches
Radiohead - Karma Police
REM - Bad Day
....
2009 m. liepos 5 d. 20:42:10
Nas - If I Ruled The World
Traffic - John Barleycorn
Michael Buble - Feeling Good
The Libertines - Time For Heroes
Pulp - Something Changed
Robert Cray Band- Time Makes Two
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2009 m. liepos 5 d. 17:59:23
Blondie - Call me
Radiohead - Paranoid android
Red Hot Chili Peppers - Californication
REM - Bad day