Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456789 ... 14
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
nereide
2005 m. rugsėjo 20 d. 16:15:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man asmeniskai nepatinka mokinukiu grupe,tai beprasmiskos dainos ,maivimasis ant scenos,negaliu ziuret i ju issisiepusias fizionomijas

Atsakyti
Grettell (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 17 d. 06:06:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jus reiketu ish scenos tiesiog isvaryti !!! fui

____________________
Grettell Valeria Valdez Jimenez Esu tokia kokia esu ir nebandyk keisti----------------------------
Atsakyti
Grettell (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 16 d. 16:32:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
JUS ESAT NEKAS KITAS KAIP MUKENCIOS KARVES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! supratot?! uz jus net YVA geresne ir FAINESNE!!!!

____________________
Grettell Valeria Valdez Jimenez Esu tokia kokia esu ir nebandyk keisti----------------------------
Atsakyti
Editele
2005 m. rugsėjo 6 d. 15:21:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ot dainininkes ...visa daina viena zodi ir dainuoja, kad ir bye bye, ot superine daina, tokias niekur negalima klausytis....o beto dar jos kokios pasikelusios, o neturi del ko keltis...as manau kad jos laabaai skaudziai kris nuo pasikelimo debesu...beto, jei jau uzlipi ant scenos, tai buk malonus dainuok gyvai, arba bent ismok zopcioti, o dabar tos vistos ateina ir maivosi, lygtais mums butu idomu...man jos ziauriai nepatinka!!!

Atsakyti
AJSimpson
2005 m. rugsėjo 6 d. 12:47:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Retas kuris is jusu, pries 1000 (ir dar daugiau) zmoniu ant scenos uzlipes sugebetu zodi isteneti, jau nekalbant apie dainavima... Nesakau, kad ju muzika yra nuostabi ir gera... toli grazu ne... taciau jos dainuoja, tai ko reikia lietuvos zmonems... pripazinkite tai.. Ju muzika puikiai tinka tiems, kurie klausosi viska tai, kas papuola ir laika leidzia naktinuose klubuose, plotuose, ar golfiukuose prie neries krantines. Kokia publika, tokia ir muzika....

____________________
Shout out to all the Blink 182 fans out there!.. Coz' this is da REAL Punk-Rock!.. The Best of all time... And Damn It Feels Good To Be A Gangsta... .:< ThE pArTy IsN't OvEr, TiLl EvErYoNe'S pReGnAnT... >:.
Atsakyti
lars (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 31 d. 14:21:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lamu lamos tos mokinukes ,shudus ish burnos meto 'dajnuodamos'kazkokios nevisprotes .apsivemt galima klausantis ju muzikos ir skajtant trydaliojimus per interviu

____________________
zdarov
Atsakyti
Citrusinas
2005 m. rugpjūčio 30 d. 16:52:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zvaigzdes??? : D vienu zodziu: sudas!

Atsakyti
Granduda
2005 m. rugpjūčio 21 d. 14:47:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fuj kaka jus , mokinukes > ! beklausant tokiu "super topiniu" dainu man tik i tuoleta lakstyt ir norisi, gal keiskit stiliu ar aplamai wiska ish karto nes ta jusu "shlove" (tipo) uoj kaip greit baigsis

____________________
Negalwoju apie kancias, tik apie grozi.
Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. liepos 23 d. 09:22:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau tom mergytem rejk akis atmerkt, jos gal ir patinka 12-meciu daugumai, bet dwylikameciai ne wiskas... taigi tejginys kad jos patinka daugumai mane tikrai prajuokinoD

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
serdze
2005 m. liepos 20 d. 09:42:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
NUZUDYKIT KASNORS JAS>...

____________________
frank...
Atsakyti
faniokas
2005 m. liepos 18 d. 16:40:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jos yra truputi pasikelusios bet noreciau paklausti ar jus budami tokie populiarus truputi neuzriestumet nosytes?a?

Atsakyti
Lady_I
2005 m. liepos 8 d. 14:53:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siaip as tikrai ne ju fane...Ir man ju dainos nepatinka...Bet daro tegul ka nori. Visai an nerupi

____________________
Juk nedaznai sakau myliu, kai istikruju tai jauciu... Juk nedaznai apkalbinu, kai noriu to, bet negaliu..
Atsakyti
DrAcOoLyTe
2005 m. liepos 3 d. 06:21:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fuij fuij fuij visada man jos nepatiko o dbr taij isvis nepatinka! kazkokios pasikelusios vistos tegu maziau keliasi!!!!!!!< va jom>

____________________
Jei paklaustumėte kokia aš esu - aš jums atsakyčiau: esu ne viena, bet vienintele... Keista, bet ne keistuole... Supratinga, bet ne išmintinga... Tiesiog tokia, koks ir TU...
Atsakyti
une
2005 m. birželio 30 d. 07:28:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tabar as tikrai isitikinau kad jos ziaurei pasikelusios...........

Atsakyti
kaip_zuvyte_vandeny
2005 m. birželio 24 d. 08:38:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip prajuokino tas pasakymas: Turbūt todėl, jog mes ypatingos , jaučiamės laimingos, jog mūsų dainos patinka daugeliui.
matos, akd pasikele panos...isivaizduoja kazka nerealaus,o i kritika nekreipia demesio

____________________
Jei vertinate zmones - neturite laiko juos myleti...
Atsakyti
muxe
2005 m. birželio 18 d. 13:00:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na mano manymu tai yra daug gersniu grupiu, ir laikyti jas zvaigzdemis kvaila... na bet jei joms smagu tai tegu isivaizduoja kad jos lb dideles zvaigzdes, visu geidziamosD~

Atsakyti
Princiasytia
2005 m. birželio 14 d. 12:53:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jos kjp ir kikevienas zmogus stengiasi geeventi savo gyvenima. Ir visai manau nesvarbu kjp jos tj daro... ) Kiekvienas turi trutkumu... Ju dainos yra gan geros. Melodijos gal but shiek tiek pasene bet merginos juk stengiasi... Pagalvokite kjp jaustumetes ju vietoj. Neesu ju fane, bet nervuoja, kj nepazinodami ju pachiu kritikuoja...

____________________
<Princiasytia>
Atsakyti
Nusaukmane
2005 m. birželio 11 d. 17:17:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jos visalaik galvoja apie bernus

____________________
go to hell..............
Atsakyti
xlaurax
2005 m. birželio 9 d. 15:23:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jos tik galvoja apie bernus ir dainuoja apie bernus...

Atsakyti
BAD_ANGEL
2005 m. birželio 7 d. 19:12:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jau kox kaimas! Ziauru!!! Ir tos dainos tik apie sule ir bernus ir kaip jos taip prasimuse?!

____________________
kristux
Atsakyti
Puslapiai: 123456789 ... 14
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


La Roux La Roux
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 218
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 52157