Labiausiai patikę kūriniai;
Break It Up
The First Time
Scooter Del Mar
Coldwater Canyon
We Take You Higher......
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Ko gero, vienas iš linsmiausių ir spalvingiausių scooter albumų, tame tarpe vienas iš nuoširdžiausių. Žiauriai patinka gabalas We take you higher, iškart pakrauna optimizmo.
Na mano nuomone vienas geriausiu SCOOTER albumu.
We Take YOU Higher, When I Was a Young Boy, Don't Let It be Me - pasakiskas HH (Happy Hardcore)
Awakening - Tikras geras Hardcore
Break It Up - Ko gero pirma "Techno balade" per visa muzikos istorija.
Zebras Crossing The Street - kiek teko lankytis Scooter saituose/ forumuose, tai balsavimuose uzima pirmas vietas pagal labiausiai patinkancia daina. As irgi tam pritariu. Savotiskas toks stilius, bet nerealu. "Thank's God It's Friday"
I'm Raving - Jau pats pavadinimas viska pasako.
The First Time ir Scooter Del Mar - man tai grynas "gruzas" gal neatitinkancios tu laiku, sio albumo ir apskritai Scooter stiliaus, bet mane jos "veza"
Wicked Introduction - vienas geriausiu Intro.
Visiem kas prijaucia Reivui ir seniem laikam, rekomenduoju nusipirkt si CD, internete tikrai galima rast. Arba bent jau mp3 parsisiuskit.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
2011 m. rugsėjo 25 d. 14:48:57
Break It Up
The First Time
Scooter Del Mar
Coldwater Canyon
We Take You Higher......
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2005 m. gruodžio 30 d. 14:08:48
____________________
Funky_beat !!!
2005 m. lapkričio 17 d. 07:57:49
____________________
v.m.
2005 m. rugsėjo 1 d. 06:15:54
We Take YOU Higher, When I Was a Young Boy, Don't Let It be Me - pasakiskas HH (Happy Hardcore)
Awakening - Tikras geras Hardcore
Break It Up - Ko gero pirma "Techno balade" per visa muzikos istorija.
Zebras Crossing The Street - kiek teko lankytis Scooter saituose/ forumuose, tai balsavimuose uzima pirmas vietas pagal labiausiai patinkancia daina. As irgi tam pritariu. Savotiskas toks stilius, bet nerealu. "Thank's God It's Friday"
I'm Raving - Jau pats pavadinimas viska pasako.
The First Time ir Scooter Del Mar - man tai grynas "gruzas" gal neatitinkancios tu laiku, sio albumo ir apskritai Scooter stiliaus, bet mane jos "veza"
Wicked Introduction - vienas geriausiu Intro.
Visiem kas prijaucia Reivui ir seniem laikam, rekomenduoju nusipirkt si CD, internete tikrai galima rast. Arba bent jau mp3 parsisiuskit.
Tikiuosi nenusibodo skaityt
____________________
Where Do We Go?