wajezaw... ot beda! galetu wisos mayshus ant galwu uzhsidet, gal tada grazhiaw atrodytu! nesuprantu ir ko chia nesutarti? juk kad ir ka beapsiwilktu, atrodys baysiay...
chiuju atrode kajp mazhi wajkaj - "tu paemej mano kepure!" "ne,nenemew" "emej!!" DDDD gerew ajtu jos dajnu dajnelen, o ne dar labew tershtu ir tajp popso pilna lt muzika
geras,,..........cia tai geras isleidzia vaikus i scena .........o tie dar negana savo bye bye visokiu nesutaria del treningu addidaso ar nike uzsiprenumeruot......geras,tai kas bus toliau jei daba tokios nesamones......tipo visos soline karjara prades.....oi blemba gal geriau nereikia ...tegu jos kruvoj dainuoja......
jaunasis forsiu burelis, kraupu. ziurek dar kokius rubus susiras tai visi (??? is kur tokiu ir atsiranda?) dar labiau prades jas girt
fe tikiuosi susimus jos ten besirinkdamos
____________________
gyvenau pasulyje kurio nesupratau. tai buvo baisiau uz kosmara.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. birželio 12 d. 07:12:03
2005 m. sausio 22 d. 23:25:10
____________________
jo
2005 m. sausio 22 d. 23:22:51
____________________
jo
2004 m. gruodžio 4 d. 16:06:41
2004 m. lapkričio 21 d. 15:33:22
2004 m. lapkričio 20 d. 22:10:27
2004 m. lapkričio 20 d. 19:41:25
____________________
[img]http://images.google.lt/images?q=tbn:xtJQ6NvTL_wJ:www.gent.be/gent/historis/monument/gravensteen/en/collecties/kzwakzinnigenbed.jpg[/img]
2004 m. lapkričio 20 d. 17:11:05
2004 m. lapkričio 20 d. 14:51:05
2004 m. lapkričio 20 d. 10:36:21
____________________
Rytojui reikia nedaug Tik truputi sirdies Truputi jegas, Truputi ugnies Is taves ir manes Ir tada jinai taps
2004 m. lapkričio 19 d. 22:09:21
2004 m. lapkričio 19 d. 21:43:21
2004 m. lapkričio 19 d. 20:35:30
2004 m. lapkričio 19 d. 20:04:29
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 19 d. 20:03:55
____________________
nedarkykim muzikos
2004 m. lapkričio 19 d. 19:44:06
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
2004 m. lapkričio 19 d. 18:46:47
____________________
Welcome to the Converse Century
2004 m. lapkričio 19 d. 16:44:43
fe tikiuosi susimus jos ten besirinkdamos
____________________
gyvenau pasulyje kurio nesupratau. tai buvo baisiau uz kosmara.
2004 m. lapkričio 19 d. 15:01:18
____________________
...Now you see me, now you don't...
2004 m. lapkričio 19 d. 14:27:47
ot vystos......
man jos nepatinka....
wat jos mane uzkniso juodai
galetu eiti i puka dainuoti ne daugaiu
mano nuomone apie jas.....