Nu šiaip aš prieš pačią profesija, manau niekas šio darbo nedirba savo malonumui... Na, o jei legalizuos nenorėčiau, kad TV ir laikraščiuose atcidurtu reklamos... Jau isivaizduoju reklamos tekstą: ''Neturit žmonos? Draugės? Meilužės? O gal ji jums paprasčiausiai neduoda? Viešnamis *****{patys sugalvokit pavadinimą}, pasiūlys jums dideli pasirinkimą, su gumytėm, be gumyčium iki paryčiu''
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Iš realinės pusės preziumuoju, jog dauguma pasisako už legalizavimą, kadangi tai padidintų valstybės biudžetą, sumažintų tam tikrų ligų sergamumą ir t.t. ir bla bla bla. Tačiau kas yra prieš tai dėl savo moralinių, principalinių pažiūrų yra visiškai kitas klausimas..
Arunazz rašė: legalizuot ir viskas ta paty ir su samane.
Visiškai teisingai. Kiek įplaukų į biudžetą, primetat? Dar subsidijuot Sekso linijas ir tada be baimės laukt euro. Ar ko jūs ten laukiat. Ir infliacija, logiškai mąstant, turėtų krist. Bet mūsų vyriausybė nelogiška, tai kažin
Kaip suprast: subsidijuot sekso linijas? Kam tai? ; D
Arunazz rašė: legalizuot ir viskas ta paty ir su samane.
Visiškai teisingai. Kiek įplaukų į biudžetą, primetat? Dar subsidijuot Sekso linijas ir tada be baimės laukt euro. Ar ko jūs ten laukiat. Ir infliacija, logiškai mąstant, turėtų krist. Bet mūsų vyriausybė nelogiška, tai kažin
41581342 rašė: neieskoti sventumo, ten kur jo nera ir niekada nebuvo.
moterys is prigimties yra prostitute, vyrui. bet tai juk zema. siaip ar taip, bet kuris vedes ir mylintis vyras bijo, jog jo zmona nebutu apsiciulpus. ; ] todel vedybos tera atrakcija baimei.
o tai ką daryt tam, kuris nėra vedęs ir neturi kas jam pa******?
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
41581342 (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 11 d. 00:29:24
neieskoti sventumo, ten kur jo nera ir niekada nebuvo.
moterys is prigimties yra prostitute, vyrui. bet tai juk zema. siaip ar taip, bet kuris vedes ir mylintis vyras bijo, jog jo zmona nebutu apsiciulpus. ; ] todel vedybos tera atrakcija baimei.
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 10 d. 20:33:46
Manau,reikėtų padaryti legalius viešnamius,kuriuose visa ''procedūra'' būtų atliekama geresnėse salygose,švariau nei tai yra nelegaliai atliekama dabar.Kas norės - naudosis,kas nenorės - nesinaudos.Bet kokiu atveju,manau kad jeigu kažkam tai yra reikalinga,ir suteikia malonumą,kodėl tai turėtų būti neleidžiama?Pasaulyje egzistuoja tokie legalūs viešnamiai,ir tai niekam netrukdo.
Žinant kiek tos prostitucijos egzistuoja, ir kiek Lietuvaičių išsiunčiamos dirbt eskortu ir t.t tai legalizavimas yra būtinas šiuo klausimu. Kito varianto nematau. Baisu dabar žiūrėti kokiomis sąlygomis "dirbama" dabar.
P.S atsiras tokių, kurie gali stumti: ne, aš tomis paslaugomis nesinaudosiu :>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. gruodžio 16 d. 16:48:17
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2008 m. gruodžio 16 d. 09:27:48
2008 m. gruodžio 15 d. 23:17:26
2008 m. gruodžio 15 d. 22:48:56
nes istikruju barbarizmas visa tai
morale tai kiekvienas turi savo
isvis sunku suvokt man kodel tai turi buti nelegalu
palengvintų gyvenimą? : )
ziurint kam.
atsakinedamas i si klausima neziuriu is savo pozicijos. as uz ne del to kad man to reike ar man tai palengvintu gyvenima.
taigi nematau kur mano oponentai? ar cia visi pasirinko ta pozicija uz?
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2008 m. spalio 24 d. 17:28:13
legalizuot ir viskas ta paty ir su samane.
Visiškai teisingai. Kiek įplaukų į biudžetą, primetat? Dar subsidijuot Sekso linijas ir tada be baimės laukt euro. Ar ko jūs ten laukiat. Ir infliacija, logiškai mąstant, turėtų krist. Bet mūsų vyriausybė nelogiška, tai kažin
Kaip suprast: subsidijuot sekso linijas? Kam tai? ; D
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2008 m. spalio 24 d. 00:27:13
legalizuot ir viskas ta paty ir su samane.
Visiškai teisingai. Kiek įplaukų į biudžetą, primetat? Dar subsidijuot Sekso linijas ir tada be baimės laukt euro. Ar ko jūs ten laukiat. Ir infliacija, logiškai mąstant, turėtų krist. Bet mūsų vyriausybė nelogiška, tai kažin
____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
2008 m. rugsėjo 12 d. 22:27:13
____________________
Topai naujovės atradimai
2008 m. rugsėjo 12 d. 22:22:58
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2008 m. rugsėjo 11 d. 00:39:17
varyti baime vedusiems? ar bent jau ketinantiems tai daryti.
: ]
____________________
jjghg
2008 m. rugsėjo 11 d. 00:33:26
neieskoti sventumo, ten kur jo nera ir niekada nebuvo.
moterys is prigimties yra prostitute, vyrui. bet tai juk zema. siaip ar taip, bet kuris vedes ir mylintis vyras bijo, jog jo zmona nebutu apsiciulpus. ; ] todel vedybos tera atrakcija baimei.
o tai ką daryt tam, kuris nėra vedęs ir neturi kas jam pa******?
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2008 m. rugsėjo 11 d. 00:29:24
moterys is prigimties yra prostitute, vyrui. bet tai juk zema. siaip ar taip, bet kuris vedes ir mylintis vyras bijo, jog jo zmona nebutu apsiciulpus. ; ] todel vedybos tera atrakcija baimei.
____________________
jjghg
2008 m. rugsėjo 10 d. 20:33:46
2008 m. rugsėjo 10 d. 20:18:26
P.S atsiras tokių, kurie gali stumti: ne, aš tomis paslaugomis nesinaudosiu :>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2008 m. rugsėjo 10 d. 18:30:15
nes istikruju barbarizmas visa tai
morale tai kiekvienas turi savo
isvis sunku suvokt man kodel tai turi buti nelegalu
palengvintų gyvenimą? : )
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2008 m. rugsėjo 10 d. 18:28:58
nes istikruju barbarizmas visa tai
morale tai kiekvienas turi savo
isvis sunku suvokt man kodel tai turi buti nelegalu
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2008 m. rugsėjo 10 d. 18:17:25
Sutinku su Tavimi.
eitum dirbt? : D
Konkuruosi?
tai jo, jo.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2008 m. rugsėjo 10 d. 18:01:41
2008 m. rugsėjo 10 d. 17:29:41
Sutinku su Tavimi.
eitum dirbt? : D
Konkuruosi?
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2008 m. rugsėjo 10 d. 17:29:22
Sutinku su Tavimi.
eitum dirbt? : D
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2008 m. rugsėjo 10 d. 17:26:07
____________________
Aš Turbūt Dievas.