Slipknot555666 (Užblokuotas)
2008 m. balandžio 8 d. 14:00:58
chokolate starfish and the hot dog and flavored water yra zajabys, o results may vary-chuinia, tad nelyginkit situ dwieju albumu, panasumas tarp ju nulinis
Slipknot555666 (Užblokuotas)
2008 m. balandžio 8 d. 13:54:57
ex3cutioner rašė: gera grupe, nuo jos link metalo sunkesnio ir pradejau eit. Galejo ir neishirti, bet ka jau padarysi, esme, kad sujungtas metal'as+hip hop = pinigai.
nes ju dainos tikrai nera labai sunkios ir pats tas jaunimui, manau.
bl ka tu cia nusipezi, kad jie ishsiskyre? 2008 metu wasara jie ishlejs albuma the unquestionable truth part 1... jau tokiu nesamoniu kaj kurie prirasho...
"Neklausiau ju albumu ne vieno"
galėjai ir nekomentuoti
jei paklausytum visai kitaip galvotum. ne mačiau nei vieno kuriam results may vary būtų geriausias albumas
Limp Bizkit buvo mada. Jeigu jie nori kazka panasaus sugrazinti, kurs kazka panasaus i ta ju garsiausia albuma (neatsimenu pavadiimo). O jei nores kurt tiesiog sau, tegul eksperimentuoja, iesko nauju dalyku. Neklausiau ju albumu ne vieno, bet kadangi visi cia labai skelbia, kad Results may vary labai skiriasi nuo pirmo(neasku ar i bloga ar i gera puse, nes kiek zmoniu, tiek nuomoniu), manau tai nera blogai, nes kiekviena grupe turi aieskot kazko naujo ir nekept tokio paties skambesio albumu kasmet.
whatever.,,
nu čia buvo iš vienos pusės(iš tikro roko/metalo fano)
o šiaip LB gera "pramoginė"(taip pavadinkime) muzika, kuri derinasi su shakirom ,timberleikais ir pan.
tai žinokit kai gimė tikras rap-metal hip-hop + metal + punk, tai buvo anti-pinigai. Ir aš LB pavadinčiau nu-metal kur jau pinigai o to stiliaus aš nepavadinčiau metalu
lb komerciškai buvo sekminga grupė (buvo kol media ją iškelinėjo). Po results may vary jiem šakės. Ko gero pusė fanų jų nebekenčia, nes šiaip tie pusė fanų ir juos mylėjo vien dėl to, kad jiems tai ikišo media
po unquestionable truth išleidimo net mtv buvo įdėti keli straipsniai, kuriuose buvo varoma ant LB. Mano manymu taip MTV bandė sumenkinti grupę kuri kadaise buvo jų pačių iškelta ir apmulkinti tuos jų fanus, kad tipo LB sucks, o ne MTV
To albumo lyrics'ai lievi. Nevykęs fred'as yra rašytojas o dar kai bando nukopijuoti kai ką akivaidžiai.(nenoriu populiarinti). Instrumentalai tai pusė velnio to albumo. Bet manau per heavy ir ten bugnioras jų tik vieną gabalą įrašė nes problemų su narkotikais turėjo.
nu krc pasimatė kas jie tokie yra. ir visą laiką buvo
"I don't like the radio
I don't like tv
They're selling so much shit these days
And this shit is not who I want to be" - Limp Bizkit - The Channel
varyti ant to kas tave padarė tuo kas tu esi
gera grupe, nuo jos link metalo sunkesnio ir pradejau eit. Galejo ir neishirti, bet ka jau padarysi, esme, kad sujungtas metal'as+hip hop = pinigai.
nes ju dainos tikrai nera labai sunkios ir pats tas jaunimui, manau.
Visada man jie labai patiko nors neesu sios muzikos fane bet ju daina My way
____________________
..::*CRAIG DAVID, THE BEST WHAT EVER COULD HAPPEN TO R&B*::..
R&B muzikos forumas (naujienos, dainos, dainų žožiai, video ir kita.)
http://rb.forumup.lt
As jau girdejau viena daina is ju naujojo albumo. ir .... man tikrai patiko! wesho sugrizimas tikrai jauciamas.bet gaila, kad albume bus tiek nedaug dainu bus
Kiek zinau ju albumas iseis geguzes 3 diena ir vadinsis "THE UNQUESTIONBLE TRUTH (PART 1)".
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. balandžio 25 d. 20:22:15
2008 m. balandžio 10 d. 22:51:30
2008 m. balandžio 8 d. 14:04:17
2.three dolar bill yall$;
3.significant over.
2008 m. balandžio 8 d. 14:00:58
2008 m. balandžio 8 d. 13:54:57
gera grupe, nuo jos link metalo sunkesnio ir pradejau eit. Galejo ir neishirti, bet ka jau padarysi, esme, kad sujungtas metal'as+hip hop = pinigai.
nes ju dainos tikrai nera labai sunkios ir pats tas jaunimui, manau.
bl ka tu cia nusipezi, kad jie ishsiskyre? 2008 metu wasara jie ishlejs albuma the unquestionable truth part 1... jau tokiu nesamoniu kaj kurie prirasho...
2008 m. vasario 1 d. 22:28:21
2006 m. lapkričio 21 d. 21:16:31
2006 m. lapkričio 21 d. 20:27:27
____________________
(deleted)
2006 m. lapkričio 21 d. 19:17:37
2006 m. lapkričio 21 d. 17:01:21
2006 m. lapkričio 21 d. 16:50:32
2006 m. lapkričio 21 d. 14:59:52
galėjai ir nekomentuoti
jei paklausytum visai kitaip galvotum. ne mačiau nei vieno kuriam results may vary būtų geriausias albumas
2006 m. lapkričio 21 d. 13:50:53
whatever.,,
____________________
taram
2006 m. lapkričio 20 d. 23:51:12
o šiaip LB gera "pramoginė"(taip pavadinkime) muzika, kuri derinasi su shakirom ,timberleikais ir pan.
2006 m. lapkričio 20 d. 23:47:05
lb komerciškai buvo sekminga grupė (buvo kol media ją iškelinėjo). Po results may vary jiem šakės. Ko gero pusė fanų jų nebekenčia, nes šiaip tie pusė fanų ir juos mylėjo vien dėl to, kad jiems tai ikišo media
po unquestionable truth išleidimo net mtv buvo įdėti keli straipsniai, kuriuose buvo varoma ant LB. Mano manymu taip MTV bandė sumenkinti grupę kuri kadaise buvo jų pačių iškelta ir apmulkinti tuos jų fanus, kad tipo LB sucks, o ne MTV
To albumo lyrics'ai lievi. Nevykęs fred'as yra rašytojas
nu krc pasimatė kas jie tokie yra. ir visą laiką buvo
"I don't like the radio
I don't like tv
They're selling so much shit these days
And this shit is not who I want to be" - Limp Bizkit - The Channel
varyti ant to kas tave padarė tuo kas tu esi
2006 m. spalio 30 d. 20:30:06
____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.
2006 m. spalio 29 d. 20:49:50
nes ju dainos tikrai nera labai sunkios ir pats tas jaunimui, manau.
____________________
Veni Vidi Vici.
2005 m. gegužės 7 d. 08:52:28
____________________
..::*CRAIG DAVID, THE BEST WHAT EVER COULD HAPPEN TO R&B*::.. R&B muzikos forumas (naujienos, dainos, dainų žožiai, video ir kita.) http://rb.forumup.lt
2005 m. balandžio 28 d. 16:15:45
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
2005 m. balandžio 28 d. 16:13:19
Kiek zinau ju albumas iseis geguzes 3 diena ir vadinsis "THE UNQUESTIONBLE TRUTH (PART 1)".
____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt