Šokoladas ir žuvis popsinis albumas.
Results May Vary, su lievu skambėsiu. Vapšė riffai gitaros netiko ten. Eat You Alive, Phanomeon(ar kaip ten) baisiai skamba. Dainos nevykūsios. Geriausias buvo pirmas albumas. Antras buvo LB viršūnė, bet jau tada prasidėjo popsas.
Iš LB kažko tikiuosi, bet nujaučiu, kad sukurs didėlį komercinį šūdą kuris pritrauks daug pistfanių ir babkių...
ash negaliu apkesti albumo Results May Vary. kas ten? new age metal? kazhkaip visai neaskamba.. Eat You Alive gera daina. dar visai patiko daina Build A Bridge. o kas daugiau patiko? visishkai nieko. topine daina Behind Blue Eyes ishvis nera LB stiliaus daina; be to, nea ju pachiu sukurta. kur jus matot Chocolate Starfish.. ir Results May Vary panashumus? ash ju nematau. Chocolate Starfish.. yra kultinis albumas, o Results May Vary - zhingsnis [jeigu ne daugiau] atgal.
____________________
now you will never find me, never wath me burn, never see me crawl
nu o kodel manot, kad results may vary sh...?man pvz wisai patiko keletas dajnu...nu sakykim dauguma...bet Chocolate Starfish And The Hotdog falvoured water tikrai, mano manymu, geresnis...
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
Na "Results May Vary" neperdaug skiriasi nuo "Chocolate Starfish <...>", o butent shis albumas buwo labai populiarus, tai truputi nesuprantu, kuom jau tas naujasis toks visiem "sh.", man atrodo, kad visi rekia nes dabar labai madinga ko nors nemegti, anyway gitaristas pas juos geras buwo, aisq ir dabartinis geras, nu bet anyway tikiuos kas pas juos ten bebutu jiems bus i nauda.
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
perskaichiau, kad grupe irashineja naujaji albuma. zhinant, koks praeitas albumas [Results May Vary] buvo shudinas, net nenoriu girdeti apie desperatishkus LB bandymus ishlikti new age metalo aukshtumose. bet ka gi ash perskaichiau toliau? Wes'as grizhta i grupe.
o chia jau kazhkas TOKIO, del ko verta laukti naujojo albumo.
kaip manot, ar Wes'as atgaivins LB? o gal tik dar labiau iklimps i meshla, kuriame grupe jau skesta kelerius metus?
____________________
now you will never find me, never wath me burn, never see me crawl
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. balandžio 28 d. 16:00:52
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
2005 m. kovo 28 d. 13:56:18
____________________
drink this blood and we'll become immortal www.therasmus.xxi.lt
2005 m. kovo 19 d. 22:43:47
hITAI IS Chocolate Starfish albumo man labai patiko net nezinojau, kad jie isiskyre, o gaila...
Kur skaitej,kad jie isiskyre?
____________________
FINGER
2005 m. kovo 19 d. 22:37:02
____________________
Veina diena vis tiek mes VISI MIRSIM
2004 m. gruodžio 30 d. 10:25:46
"LB kažko tikiuosi, bet nujaučiu, kad sukurs didėlį komercinį šūdą kuris pritrauks daug pistfanių ir babkių... "
Tam ir as pritariu...grupe yra komercine , o tam ypatingo kruopstumo ir texniskumo nifiga nereikia....
____________________
Muzika , Merginos , Mokslas ir t.t
2004 m. gruodžio 30 d. 09:32:19
Results May Vary, su lievu skambėsiu. Vapšė riffai gitaros netiko ten. Eat You Alive, Phanomeon(ar kaip ten) baisiai skamba. Dainos nevykūsios. Geriausias buvo pirmas albumas. Antras buvo LB viršūnė, bet jau tada prasidėjo popsas.
Iš LB kažko tikiuosi, bet nujaučiu, kad sukurs didėlį komercinį šūdą kuris pritrauks daug pistfanių ir babkių...
2004 m. gruodžio 29 d. 12:45:12
____________________
Muzika , Merginos , Mokslas ir t.t
2004 m. gruodžio 29 d. 12:15:09
2004 m. gruodžio 4 d. 11:47:43
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
2004 m. gruodžio 4 d. 11:24:55
____________________
now you will never find me, never wath me burn, never see me crawl
2004 m. gruodžio 1 d. 21:42:37
____________________
FINGER
2004 m. lapkričio 30 d. 19:31:56
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
2004 m. lapkričio 30 d. 15:34:51
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
2004 m. lapkričio 30 d. 15:12:27
o chia jau kazhkas TOKIO, del ko verta laukti naujojo albumo.
kaip manot, ar Wes'as atgaivins LB? o gal tik dar labiau iklimps i meshla, kuriame grupe jau skesta kelerius metus?
____________________
now you will never find me, never wath me burn, never see me crawl