Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Radiohead" albumai: "In Rainbows", "The Bends" ar "O.K. Computer"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
DownSlow
2011 m. vasario 26 d. 11:03:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na nors visokiuose top'uose ar kritikų apžvalgose geresnių vertinimų sulaukia tiek OK Computer tiek The Bends, tačiau man kažkaip In Rainbows yra nr.1. Aišku OK Computer ir The Bends yra puikūs darbai, tačiau In Rainbows buvo vienas tų retų atvejų kuomet patiko visos dainos nuo pirmos iki paskutinės. Reckoner, Weird Fishes, All I Need, Videotape, House of Cards, et cetera, et cetera...never gets old. O taip pat ir CD2 pilnas gražių garsų.

____________________
"I think the most important thing about music is the sense of escape." Thom Yorke
Atsakyti
vitutsia
2011 m. vasario 26 d. 03:27:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dievinu idiotique, weird fishes, climbing up the walls, nude, reckorner, you, street spirit, all i need...ir nzn kuris albumas geriausias...

Atsakyti
musebz
2009 m. sausio 3 d. 13:21:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o man Hail To The Thief kaip tik vienas iš mėgstamiausių.
bet In Rainbows taip pat patinka,CD2 geras : ]
OK Computer legenda,taigi,geriausias.o The Bends man patinka,bet jeigu reiktų rinktis,tai tarp In Rainbows ir OK Computer

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
stopwar
2008 m. gruodžio 13 d. 15:19:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apie Idioteque arba gerai,arba nieko.
Nereali daina.Kai pamačiau legendinį jos atlikimą "Live in SNL" pamečiau galvą dėl RadioGalvų.Pamenu,kokius 25 kartus (neperdedu) pražiūrėjau tą video,vėl ir vėl,vėl ir vėl...
Pastaruoju metu labai pradėjo patikti Kid A,nežinau,galbūt todėl,kad jis toks niūrus...Išvis,Motion Picture-kažkas nerealaus,vakar prieš miegą tuziną kartų klausiau:}

Atsakyti
Benisas
2008 m. gruodžio 13 d. 14:38:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
in rainbows

____________________
what would i want? sky
Atsakyti
LoseControl
2008 m. gruodžio 13 d. 13:48:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu kai sakai geresnis tai visada turi omeny jog jis labiau patinka . Nebent būtum koks neklystantis kritikas.

Taip, neseniai susipažinau su kai kuriais jų albumais, tačiau Bendsai ir OK Computer jau seniai guli iTunes (ne, ne winampe ).

Atsakyti

2008 m. gruodžio 13 d. 00:56:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl, kaip suprantu, su kai kuriais Radiohead albumais dar tik neseniai susipažinai, tad manau reikės bent pusės metų, kol jie susigulės tavo smegenyse ir Winamp kolekcijoje. Tada jau galėsi objektyviai nuspręsti. Klystu? :}

Aš pats nelabai mėgstu tą geresnis-blogesnis lyginimą. Mieliau sakau 'arčiau širdies', nes būtent asmeninis albumo pajautimas daro didžiausią tam gerumui. Kitaip tariant, kaip tu gali sakyti, kad pvz. The Bends yra tikrai geresnis už OK Computer? Juk jie abu praktiškai vienodo lygio. Tada jau belieka remtis asmenine nuomone. Man OK Computer yra įspūdingiausias girdėtas Radiohead albumas, tačiau The Bends vis tiek arčiau širdies.

Atsakyti
LoseControl
2008 m. gruodžio 12 d. 16:58:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, ji man per keista .

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. gruodžio 12 d. 16:22:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuu Idioteque taigi super

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
LoseControl
2008 m. gruodžio 12 d. 14:54:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na o man tie ypač elektroniniai dar keisčiau skamba (aš būtent apie Idioteque). Nežinau, man tai labiausiai patiko ką jie darė 1995-1997 metais. O man In Rainbowso mušamieji netrukdo, patinka tokia muzika... Nors šitas albumas siaubingai migdo.. . O Weird Fishes visai nieko, bet vistiek, pvz tos titulinės dainos - Nude ir All I Need, tai ten naudojama biški tokio stiliaus apie kurį kalbėjai ... O bosai tiesiog nuostabūs ... Šiaip mane sužavėjo tos kurias paminėjau ir dar House of Cards... Gal aš Amnesiac nelabai išklausiau, bet man kiek klausiau tai šitas geresnis

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. gruodžio 12 d. 14:40:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man asmeniŠkai su In rainbows bėda yra mušamieji, ansktesniuose trijuose cd radiohead atvirai naudojo tokius elektroninius bytus, o in rainbows jau nebe, bet tema išliko, tiesiog pradėjo būgnais, visokiais barškučiais ir pan grot ritmus panašius į elektroninius, o tai bent man neskamba labai gerai, tokiose dainose kaip 15 Step, Weir Fishes ir ypač Reckoner tai labiausiai ir jaučiasi ir man tai nėra labai gerai, baladės super , apart videotape, bet jų nėra daug, tai ir visas albumas nehitas.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
LoseControl
2008 m. gruodžio 11 d. 21:18:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano panašiai tik in rainbows 3 vietoj, amnesiac paskutinėj.

Jo, Pablo Honey'je jie biški kopijavo nirvana....

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. gruodžio 11 d. 21:04:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na bet pablo honey toks mažiausias "radioheadiškas" ir šiaip toks labai kitoks jis, man asmeniškai tai taip:
1.Ok Computer
2.The Bends
3.Kid A
4.Amnesiac
5.Hail to The Thief
6.In Rainbows
7.Pablo Honey

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 13 d. 19:25:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hm, na man (turbut nedaugeliui) patinka pablo honey labiau nei amnesiac. Ar as teisus? nera pablo honey jau toks blogas

Atsakyti
stopwar
2008 m. lapkričio 13 d. 19:12:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1.O.K. Computer
2.The Bends
3.In Rainbows
4.Hail to the thief
5.Kid A
6.Amnesiac
7.Pablo Honey

Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 13 d. 18:59:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kino rašė:
The Bends!

naujausias albumas atrodo toks itin "lengvas", o ok. computer turi mažiau gerų dainų, nei the bends

Jau ir man the bends pradeda labiau patikt. Bet karma police liks viena geriasius always! Ir taip, naujasis lengvas, ramus, net kartais nuobodokas.

Atsakyti
Kino
2008 m. lapkričio 13 d. 17:32:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The Bends!

naujausias albumas atrodo toks itin "lengvas", o ok. computer turi mažiau gerų dainų, nei the bends

Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 11 d. 16:50:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
In Rainbows man atrodo pervetintas smarkiai vien del originalaus komerciško sprendimo

Bet man patiko sis albumas... Nera jis blogas, visitek manau vianas is geriausiu ju.


Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 9 d. 11:35:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabar klausau Radiohead diskografija. turiu pasakyti, kad OK Computer pirmauja tik del Karma Police. Man bEnds labai labai patinka. Manau, kad In Rainbows vistiek geresnsi uz amnesiac ir Kid a. Tiesiog anie ne taip man gerai skamba. Del Hail to the Thief dar nenusprendziau

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. lapkričio 9 d. 02:27:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
OK computer geriausias, In Rainbows man atrodo pervetintas smarkiai vien del originalaus komerciško sprendimo, realiai jis geresnis tik uz pablo honey ir maždaug lygus su amnesiac ne daugiau

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Afiša Afiša
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 381
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 122498