Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Keiksmažodžiai. Kodėl jūs keikiatės?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 15
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2021 m. gruodžio 1 d. 18:12:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš anksčiau visai nesikeikdavau. Dabar kartais sau panosėj nusikeikiu (jei nėra aplinkui žmonių). Ir manau, kad tiesiog mane, kaip ir visus žmones, neurolingvistiškai užprogramavo aplinkiniai. Nes aš net nežinau tų keiksmažodžių prasmių. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Very_crazy_enough
2021 m. gruodžio 1 d. 17:58:25 2021-12-01 18:03:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Tavo mėgstamiausias posakis ar keiksmažodis..."

 

Hm.. Dažniausiai noriu sakyti tokį, wiki kur pateikiama antra jo reikšmė, blogas, netikęs zmogus, tačiau Lietuvoje sis keiksmažodis iš 3,14 raides, nors ir prigijes, bet kritikuojamas, peikiamas, pažeidžiantis tam tikrų zmoniu teises ir garbe. Taigi wiki pateikiama krūvą jo atitikmenų, jei jo paties negalima vartoti viesoj erdvėj apibūdinant bloga, netikusi zmogu (2 reikšmė - плохой, недостойный человек) : жарг.: ахтунг, барсук, василёк, васька, галя,  двустволка, дирижёр, додик, дочка, дуплан, ермак, звезда, кентавр, котик, маркоташник, мастёвый, мужиковед, папа, парафин, педагог, пинчер, половой демократ, рудокоп, руслан, субчик-голубчик, такой, темовой, тёпленький, тёплый брат, универсал, уник, уни, хали-гали, чебурашка, чичеряка, шахтёр, шкицнурик, шура; активный: акт, актив, активист, георгин, глиномес, дятел, кочегар, марксист, печатник, печник, печной ящер, ромео, солидол иванович, топтун, трубочист; уважаемый; акробат, ананаска, армянская королева, бархотка, валет, вафел, вафёл, вафлеглот, вафлёр, вафлист, вафло, гребень, дама, даша, дашка, жена, женива, кочет, манька, маня, маргаритка, маша, машка, моргалик, мурка, наташа, наташка, незабудка, пассив, пассивка, пассуха, петюнчик, петя, пинч, плашкет, подруга, пярну, санта-лючия, Светка, сестра, туз червонный, умница, шпидагуз, шурик, шурин; пятёрка

https://ru.m.wiktionary.org/wiki/


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. gegužės 8 d. 00:38:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vat būtent. o kodėl telik'as rodo N-14 skirtą filmą su [įstatyk užsienio keiksmažodį], o suaugusiems skirtą filmą [įstatyk rusišką keiksmažodį]. nejau vaikai dar nesupranta rusų kalbos?


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
9supernova6
2010 m. birželio 6 d. 17:09:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kurmi naxui blet kas cia per durnas klausimas .Ne siap juokauju as nesikeikiu ( tiksliau stengiuosiu) ir manau kad keiksmazodziai nereiklingi. Nors moksliskai irodyta kad tada kai zmogus keikiasi jam lengviau istvert skausma

____________________
Balti arkliai vaidenas.. Beribiai pasaulyje yra tik du dalykai - tai kvailumas ir visata. Bet dėl pastarojo nesu visiškai įsitikinęs. (A. Enšteinas)
Atsakyti
Sahja
2010 m. birželio 5 d. 22:24:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Problema ta,kad esu pastebėjęs,kad kai PVZ.;žiūrėti smurto taip pat negaliu,ir tai yra šiuolaikinė jaunimo problema,o keiktis,reikia susilaikyti,nes tai gimdo kitas mums gerai žinomas negeroves.....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 5 d. 22:23:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Kai reikia, tai ir keikiuosi, anokia čia problema?;]
tiesa sakant , nezinau kodel negerai keiktis, bet taip jau igimta ir visi zino-tai negerai


Atsakyti
Crazyz
2010 m. birželio 5 d. 21:37:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai reikia, tai ir keikiuosi, anokia čia problema?;]

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 5 d. 21:33:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sahja rašė:
Esu gal vieną kitą kartą ir tai tik norėdamas pasimėgint,o šiaip nesu iš tikro,nes manau,kad tai nėra ........................................ ..gerai................................. ........................................ ........................................ ..............
aisku, kad tai -negerai, bet nezinau ,kartais taip isveda is kantrybes tie zmones ir kai kurie ivykiai...

Atsakyti
Sahja
2010 m. birželio 5 d. 21:30:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Esu gal vieną kitą kartą ir tai tik norėdamas pasimėgint,o šiaip nesu iš tikro,nes manau,kad tai nėra ........................................ ..gerai................................. ........................................ ........................................ ..............

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 5 d. 21:05:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
keikiuos kai : zmones nieko nesupranta ir nenori to suprasti, kai zmones kalba nesamones ir tai daro samoningai, kai nepasiseka labai daug kartu is eiles, kai nerandi to ko tau reikia buten sia minute...,kai zmogus butinai nori sakyti priesingai nei tu galvoji... kai as zinau kad esu teisi, bet kitas aiskina savo nesamones net kai tu jam pateiki argumentus... kai zmogus nori save isaukstinti, pagirdi ir pns. (tada nusikeikiu mintyse...) kai labai labai supykstu...
ir dar daug situaciju, kurias jau pavargau rasyti

Atsakyti
sofia
2010 m. birželio 5 d. 12:57:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skaiciau, kad moksliskai irodita, kad keiksmai sumazina skausma. Atseit keikimasis sustiprina adrenalino issiskirima, kuris susilpnina skausmo suvokima

Atsakyti
melancholija
2009 m. spalio 20 d. 12:29:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Palengvėja. Visada palengvėja.
Turbūt todėl, kad naudojami su saiku

____________________
I want more than I am
Atsakyti
Algimanta
2009 m. spalio 19 d. 20:29:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pasitaiko visko, nors ir stengiuos nepiktnaudžiauti. Tarkim, jei labai susierzinu. Pusė gimdytojų itin mėgsta rusiškus keiksmažodžius - su saiku, bet vis viena - tai būna ima ir kažkaip natūraliai išsprūsta. O šiaip jei noris nusikeikti, geriausia bandyt lietuviškai - dar ir aplinkinius prajuokinsi su kokiu "Ach tu rupūže žalioji".

Atsakyti
mass_hysteria
2009 m. spalio 19 d. 16:17:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apsieinu ir be keiksmažodžių, tik kartais koks netyčiukas savavališkai iš burnos išlenda ;]

____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. spalio 18 d. 23:30:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
montimer rašė:
Kartais keikiuosi. Kai kompiuteris užlūžta, lėtai siunčia torrentą etc. Bet, ne taip baisiai kaip Kieša .

Tas tai pavaro... Zuvies grybas...

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
montimer
2009 m. spalio 18 d. 22:10:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kartais keikiuosi. Kai kompiuteris užlūžta, lėtai siunčia torrentą etc. Bet, ne taip baisiai kaip Kieša .

Atsakyti
Panelytea
2009 m. spalio 18 d. 20:29:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na anksciau nesikeikiau bet dabar pradejau ir net nezinau kodel

Atsakyti
mysticism
2009 m. spalio 13 d. 19:41:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš įpročio.

Atsakyti
latras
2009 m. spalio 12 d. 18:57:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Keikuosi tik td kai bunu isgeres nzn kodel bet td jie tiesiog plusta is mano burnos

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
green_moon
2009 m. spalio 12 d. 02:21:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai supyksti ant ko nors, ar ant savęs, kažkaip stipriau gaunasi kai prie kokio sakinio dar gale keiksmažodį pridedi. Aiškiau maždaug. Bet retai stipriai supyktu, tai jau dar bižki ir galėsiu sakyt, kad aš nesikeikiu. Fun.

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 15
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Saulės Kliošas Saulės Kliošas
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 233
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 193761