Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
elenioooke
2009 m. sausio 26 d. 12:51:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuo Kaiserių pavargau greičiau nei nuo bet kurios kitos savo tam tikru metu dievintos indie grupės. Nežinau kas tai, galbūt dėl to, kad pradėjo kažkaip nebesueit tie tekstai, kurie kažkaip grubiai nepriderinti prie melodijos (turiu galvoje, žodžiai "perplipa" melodijos apimtį, o kai kur jos nepasiekia), galbūt ir savotiškas dainų primityvumas, kuris iš pradžių patiko, bet vėliau tiesiog ėmė kartotis.
Kitas dalykas, kuris man baisiai nepatinka- jų video klipai. Aišku, negalima pagal juos teist grupės muzikos, juk dažnai tai būna viso labo reklaminis lankstinukas įlįst į televizorių ar YouTube'ą ir praplėst klausytojų auditoriją, bet kažkas ten ne taip. Ruby- ko gero vienintelis tikrai smagus, Modern Way kiek perspaustas, ypač su nusaldinta Ricky'io fizionomija pabaigoje. Visa kita- nucukruotas Maximos ekranų vertas vaizdas.
Laukiu to laiko, kai pasiilgsiu jų, o dabar jau beveik metai kaip mano mp3 jų rast nebeįmanoma.

Tiesa, norėtųs atrast ką nors iš "Vending Machine" serijos dainų, ten buvo uuuh : ]

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
KaunasLad
2009 m. sausio 17 d. 20:49:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
Dainų nesu girdėjęs, bet ar jie pavadinimą pasiėmė pagal futbolo komandos apvadinimą?

no to tak.

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
lacunacoil
2009 m. sausio 17 d. 11:38:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dainų nesu girdėjęs, bet ar jie pavadinimą pasiėmė pagal futbolo komandos apvadinimą?

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
tapkee007
2009 m. sausio 17 d. 11:15:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ruby Ruby Ruby Rubyyy : D gaila, bet tik viena vienintele ju daina zinau.

____________________
If you give this man a ride, sweet family will die. Killer on the road.
Atsakyti

2009 m. sausio 4 d. 20:13:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jut rašė:
Kaiser'iai yra išleidę tris albumus, kurie mano nuomone dėsningai prastėjo.

Labai teisingas pastebėjimas :} Bet vis tiek 'Employment' yra vienas iš mėgstamiausių mano albumų.

Atsakyti
Jut
2009 m. sausio 4 d. 16:05:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors vokalisto balsas gal ir nėra pats stipriausias, bet tokio lengvo pobūdžio dainelėms manau tinka

Atsakyti
Crazyz
2009 m. sausio 3 d. 19:14:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oj, šitie patrakę,linksmi rokeriai.Jų kuriama muzika subtili.

Atsakyti
Stangry
2009 m. sausio 3 d. 17:49:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip paklausau. Pritariu tam neigiamui dėsningumui - manau, kad jie jau po pirmojo albumo išsisėmė. Na, bet yra ir vėlesniuose albumuose po kelias klausomesnes dainas.
Ai, ir dar norėjau pasakyti, kad vokalisto balsas gana silpnas ir kartais jis persistengia. Nors gyvai tai jie entuziastingai atrodo.

____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
Atsakyti
hang_em_high
2009 m. sausio 3 d. 17:23:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai ne ruby, sita zinau. ta naujesne uz ruby

____________________
in a land of make believe, that don't believe in me
Atsakyti
Jut
2009 m. sausio 3 d. 17:10:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kodėl man šviečias kad tu girdėjai "Ruby"?

Atsakyti
hang_em_high
2009 m. sausio 3 d. 17:05:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
yra ju geru dainu. anksciau per mtv maciau ju gera klipa, tik pavadinimo nepamenu..

____________________
in a land of make believe, that don't believe in me
Atsakyti
Jut
2009 m. sausio 3 d. 17:02:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką manote apie šiuos britų rokerius? Kaiser'iai yra išleidę tris albumus, kurie mano nuomone dėsningai prastėjo. Jei "Employment" yra vienas iš nedaugėlio albumų kuriuose man patinka visos dainos, tai "Off with their heads"vis tenka prasukinėti. O šeip man jų skambesys visai patinka, išgirdusi primuosius dainų akordus dažniausiai nusišypsau (tai galioja senesnėms dainoms).
Būtų malonu išgirsti daugiau nuomonių

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Egidijus Sipavičius Egidijus Sipavičius
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 157
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 146579