Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Koks Michael'o Jackson'o vaizdo klipas, jūsų nuomone, yra geriausias?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
sonia-amy
2009 m. liepos 10 d. 13:53:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nesu daug ju maciusi bet earth song tai tikrai isimine

Atsakyti
single_agnieska
2009 m. liepos 9 d. 15:15:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Net negaliu isskirti, nes visi MJ klipai kazkuo zavi, kazka turi ypatingo.. Na, tikriausiai sia akimirka Thriller, nes neseniai maciau.. D

____________________
Dreams changed, but real friends stay forever;)
Atsakyti
eddie87
2009 m. liepos 8 d. 13:50:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dauguma klipu yra tikrai puikus...

Atsakyti
Soleil
2009 m. liepos 1 d. 19:30:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pvz., Earth Song tikrai ne bet kokia, o su prasme

Atsakyti
Arunazz
2009 m. liepos 1 d. 16:04:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
thriller

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
Soleil
2009 m. liepos 1 d. 15:41:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jei jau kažkam visi jo klipai vienodai blogi, tai reiškia, kad niekieno nėra klipai geri. Nes dižioji dalis kažką perimė iš MJ...

Atsakyti
Firestarter
2009 m. birželio 30 d. 18:34:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Charred_Remains rašė:
Man M.J. ypatingai neįdomus paprasti ir neoriginalūs, kaip ir visų pop grupių

Neįdomūs? Nejuokink. Na žinoma, tau įdomu tikriausiai yra koks nors viršelis, kur kokio nors zombio žarnos ištraukiamos per subinę.
MJ klipai yra pilni energijos, pukios choreografijos, įdėjų (kaip Heal The World ,atrodo).
pritariu LC, MJ klipai su gilia mintim ;P o senesni tai tokie su energija soka jis ten tai fainai

____________________
2 nesekmes - tik pradzia
Atsakyti
Charred_Remains (Užblokuotas)
2009 m. birželio 30 d. 17:19:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
prie to pačio...

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. birželio 30 d. 17:05:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
O taip, permesk kitam.
Aš tik sakau, kad tau nuomonę teks argumentuoti, jei negali to padaryti čia, tai kur galėsi? Negalėsi kokiam darbdaviui sakyti, jog jau užkniso su savo argumentavimu. Tavo nuomonė yra bevertė, jei neįrodai priešingai.

O prie ko cia darbdavys ir diskusijos apie muzika? Ka galvoji taip ir tikram gyvenime...

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Blackened
2009 m. birželio 30 d. 17:04:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
Jus jau visi uzknisot su tais savo "argumentais"

kaktusas2598, nesikarščiuok. Tai visiškai nereikalinga.
Turėti savo nuomonę ir ją reikšti - labai pagirtina. Tačiau pašnekovo, kuris savo nuomonės visiškai nepagrindžia (juo labiau - jei jau išdrįsta pateikti kokį labai kategorišką teiginį) pasisakymai - visiškai nieko verti. Jei turi nuomonę, vadinasi gali ją argumentuoti, parodyti, kodėl taip manai. Nieko nekainuoja, pridėti sakinį prie žodžio "patinka/nepatinka", pagrindžiantį kodėl taip sakai. Tuomet ir diskusija pasidaro kažkas daugiau, nei š... malimas.
O jei sugebi tik atšauti: "čia mano nuomonė, atsiknisk", tai jau įsivaizduoju, kad ir su siena komunikuot įdomiau, nei su tamsta

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Charred_Remains (Užblokuotas)
2009 m. birželio 30 d. 17:01:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
O taip, permesk kitam.
Aš tik sakau, kad tau nuomonę teks argumentuoti, jei negali to padaryti čia, tai kur galėsi? Negalėsi kokiam darbdaviui sakyti, jog jau užkniso su savo argumentavimu. Tavo nuomonė yra bevertė, jei neįrodai priešingai.

Šiaip tai pritariu

Atsakyti
LoseControl
2009 m. birželio 30 d. 16:59:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O taip, permesk kitam.
Aš tik sakau, kad tau nuomonę teks argumentuoti, jei negali to padaryti čia, tai kur galėsi? Negalėsi kokiam darbdaviui sakyti, jog jau užkniso su savo argumentavimu. Tavo nuomonė yra bevertė, jei neįrodai priešingai.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. birželio 30 d. 16:56:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
kaktusas2598 rašė:
Man visi jo klipai geri , bet jei cia Charred_Remains nuomone, tai ko cia dar jam argumentuot reikia, nepatinka ir tegul...

Eik tu sau, jei turi nuomonę, tai ji turi būti su pagrindu. Jei nemoki pagrįsti savo nuomonės, tai tu jos neturi. Toli su tokiu požiūriu nenueisi...

O tu pats labai jau daug nuejes ir daug pasiekes?

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. birželio 30 d. 16:55:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jus jau visi uzknisot su tais savo "argumentais"

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Charred_Remains (Užblokuotas)
2009 m. birželio 30 d. 16:41:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
Charred_Remains rašė:
Man M.J. ypatingai neįdomus paprasti ir neoriginalūs, kaip ir visų pop grupių

Oh really?
Įdomu, kiek tų klipų esi matęs?
5-6

Atsakyti
LoseControl
2009 m. birželio 30 d. 16:37:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Charred_Remains rašė:
Man M.J. ypatingai neįdomus paprasti ir neoriginalūs, kaip ir visų pop grupių

Neįdomūs? Nejuokink. Na žinoma, tau įdomu tikriausiai yra koks nors viršelis, kur kokio nors zombio žarnos ištraukiamos per subinę.
MJ klipai yra pilni energijos, pukios choreografijos, įdėjų (kaip Heal The World ,atrodo).

Atsakyti
Blackened
2009 m. birželio 30 d. 16:35:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Charred_Remains rašė:
Man M.J. ypatingai neįdomus paprasti ir neoriginalūs, kaip ir visų pop grupių

Oh really?
Įdomu, kiek tų klipų esi matęs? Nes, nors ir nesu pop gerbėja, tas teiginys, kad jo klipai yar "neįdomūs, paprasti ir neoriginalūs" skamba absudriškai.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. birželio 30 d. 16:27:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
Man visi jo klipai geri , bet jei cia Charred_Remains nuomone, tai ko cia dar jam argumentuot reikia, nepatinka ir tegul...

Eik tu sau, jei turi nuomonę, tai ji turi būti su pagrindu. Jei nemoki pagrįsti savo nuomonės, tai tu jos neturi. Toli su tokiu požiūriu nenueisi...

Atsakyti
Charred_Remains (Užblokuotas)
2009 m. birželio 30 d. 16:23:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man M.J. ypatingai neįdomus paprasti ir neoriginalūs, kaip ir visų pop grupių

Atsakyti
Blackened
2009 m. birželio 30 d. 16:20:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
Man visi jo klipai geri , bet jei cia Charred_Remains nuomone, tai ko cia dar jam argumentuot reikia, nepatinka ir tegul...

Manau tamstai vertėtų pasiskaityti kam pritarė Charred_Remains. Taigi, cituoju:
"Pas jį,visi klipai yra vienodai blogi.Gerų nėra,Geriausių - taip pat..."
Štai čia ir yra dalykas, dėl kurio buvo paprašyta pateikti nors keletą argumentų. Šiuo atveju buvo parašytas daugiau teiginys, ne tokiame "patinka/nepatinka" lygyje, tad ir pagrindimo tokiai nuomonei reikėtų. Be to, manau, jei žmogus jau kažkam pritaria ar kažką teigia, tai paprašytas argumentuoti tikrai gali atsakyti (argi sunku?), o ne mestelti: "Čia mano nuomonė, todėl neprivalau aiškintis". Aišku, mestelti ir niekas nedraudžia, tačiau tokiu atveju vargu, ar galima priimti to žmogaus žodžius rimtai.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Deine Lakaien Deine Lakaien
6,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
17:38 - Silentist
Kurt vilniuje galima aptarti knygas filmus muzika? Zinau knygu muge bet ne knygu muges metu
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 107
  Iš viso užsiregistravę: 73388
  Naujausias narys: anyahummel821544
  Šiandien apsilankė: 67216