| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2009 m. sausio 10 d. 21:35:39
kokiu ce neismaneliu pilna as negaliu,,,jageris isrado rocka, mercuris popsistas ir t.t. wtf?!!!
Niekas nesako kad Mercuris popsistas.Neišsigalvokit.Turėjau omeny,kad grojo ne vien roką.[Gal šiek tiek perdėjau],o kad Jageris isrado roką,tai yra faktas.Bitlai,E.Presley tik jį įtakojo...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. sausio 10 d. 21:33:14
____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
2009 m. sausio 10 d. 21:31:43
Jageris išrado roką,ne Mercuris,kuris kuris grojo kažkiek roko,ir didžiają dalį popso...
Jaggeris isrado roka? Tu vis del to durnas
Tai kas pagal tave išrado roką?
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. sausio 10 d. 19:51:26
2009 m. sausio 10 d. 19:46:05
Jageris išrado roką,ne Mercuris,kuris kuris grojo kažkiek roko,ir didžiają dalį popso...
Jaggeris isrado roka? Tu vis del to durnas
2009 m. sausio 10 d. 19:45:09
2009 m. sausio 10 d. 18:28:00
____________________
You, Soft and only You, Lost and lonely, You, Strange as angels, Dancing in the deepest oceans, Twisting in the water, You're just like a dream...[The Cure]
2009 m. sausio 9 d. 20:32:05
2009 m. sausio 9 d. 18:09:09
o seip fredis tiesiog geriausias, neverta gincytis
____________________
ilovedimples
2009 m. sausio 9 d. 17:39:48
____________________
taskomes.........
2009 m. sausio 9 d. 17:20:53
____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
2009 m. sausio 9 d. 15:46:46
as ir neteigiu kad jis Dieviskiausias,bet nesutinku kad jiis vare popsa!! cia mano nuomone!
Kažkada turėjau rinktinį Queen'ų albumą.Tai tokių dainų kaip Radio gaga [pavadinimas jau šlykštokas],buvo daugiau.Tiesiog,manau per didelis jų garbinimas.Nepatinka man jų komerciškoji pusė - we will rock you ir we are the champions...gerokai nusivalkiojusios dainelės...Reikėjo Jageriui skirti auukštesnę vietą - Boj jovis negali būti geresmnis už Jagerį...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. sausio 9 d. 15:35:23
____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
2009 m. sausio 9 d. 15:06:27
mercuris care popsa???? kas cia per briedas?
Iš pradžių kūrė roką,o vėliau perėjo prie popso - radio gaga,we are rock you ir panašus briedas...
Iš dalise kūrė, jis nėra Dieviškiausias.
2009 m. sausio 9 d. 14:47:10
mercuris care popsa???? kas cia per briedas?
Iš pradžių kūrė roką,o vėliau perėjo prie popso - radio gaga,we are rock you ir panašus briedas...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. sausio 9 d. 14:18:01
____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
2009 m. sausio 9 d. 13:42:52
2009 m. sausio 8 d. 22:43:11
____________________
Damn you so hard..
2009 m. sausio 8 d. 21:28:15
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. sausio 8 d. 21:01:50
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.