Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ar esate patenkinti savo vardu? Jei ne, į kokį norėtumėt jį pakeisti?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
poliphili
2010 m. spalio 25 d. 19:16:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patinka mano vardas, niekada net nepagalvojau, kad galėčiau jį pakeisti, ir nekeisčiau, neįsivaizduoju saves kitokiu vardu

____________________
\"Ir su išgąsčiu, ir su baime klausiaus tavo žodžių ir savo širdies plakimo.\"
Atsakyti
Problematique
2010 m. spalio 25 d. 12:36:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TobulaTragedija rašė:
Ineta.
Gana retas vardas ne taip kaip kokia Agnė ar Laura etc...Tik labai nervuoja,kad dauguma žmonių dėl to retumo šaukia ar kviečia mane ,ne Ineta,o Inesa ar Iveta...
Esu patenkinta savo vardu ir nenorėčiau jo keisti.

High five, aš Iveta.
Mane irgi kviečia būtent Ineta. O kaip būdavo, kai turėjau klasiokę tokiu vardu... Mokytojams abi buvom Inetos ir galėjau kartot nekartojusi, koks mano vardas.

Atsakyti
Flightless
2010 m. spalio 25 d. 00:56:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatinka man mano vardas, nes labai daug žmonių yra jį turinčių. Norėčiau kokio Danielė, Katerina ar pnš.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. spalio 24 d. 19:46:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nekenčiu savo vardo jei keisčiau tai į kokį trumpesnį pvz.: Lina ir pnš.

Atsakyti
Dead_soul
2010 m. rugpjūčio 21 d. 22:12:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu visai nieko tas mano vardas, pripratau turbut tik uzpisanti reiksme jo o_O 'nendre', pff koks tevas sugalvotu savo vaika vadinti nendres garbei? suds... Bet siaip mielai buciau Saule arba Aukse ;p

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
Notheote
2010 m. rugpjūčio 21 d. 20:41:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aurelija.
anksčiau nemėgau, dabar tai myliu tiesiog ir į jokį kitą nekeisčiau.
nors labai nemėgstu kai kasnors sako aurutė, jau geriau Aura ar pnš. D

Atsakyti
DragoletėV
2010 m. rugpjūčio 21 d. 18:14:15 2011-04-27 19:29:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patenkinta.

Atsakyti
Crazyz
2010 m. rugpjūčio 19 d. 16:43:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eligijus.
O man visai nieko, įdomus vardas, gana retas, tik gal nervina, jog daug pravardžių galima sugalvoti.

Atsakyti
isterija
2010 m. rugpjūčio 19 d. 16:40:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man tai patinka mano vardas, anksčiau nepatiko kad Ernestų visur pilna, ten Ernesta ir ten.... Aghhhh! Bet šiaip nekeisčiau, jau pripratau prie Nestos ar Nesty kreipinio. O šiaip labai gražūs vardai Aurėja ir Ugnė.

____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Atsakyti
lplplp
2010 m. rugpjūčio 19 d. 16:39:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrasis mano vardas-Tautvydas. nemėgstu aš jo. per ilgs ir šeip negražus. į kokį norėčiau pasikeist-net nežinau....

Atsakyti
shady
2010 m. rugpjūčio 19 d. 16:33:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kartais mano vardas mane knisa, bet kažkaip jau susitaikiau, bet jei galeciau keist tai pasilikciau

____________________
Life.. by Marshall Mathers What is life? Life is like a big obstacle put in front of your optical to slow you down And everytime you think you gotten past it it's gonna come back around and tackle you to the damn ground...
Atsakyti
psychedelic
2010 m. rugpjūčio 19 d. 16:20:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patenkinta, dar ir kaip. Nė už ką nekeisčiau.

____________________
Kol dešimt kartų pamatuosi, kiti nupjaus :)
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2010 m. rugpjūčio 19 d. 15:43:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Seniau labai nemėgau savo vardo, o dabar pripratau ir visai toks mielas širdžiai. Labai patinka, kai mane vadina Vaidute Nežinau kodėl.
O šiaip seniau norėju būt Emilija arba Ema. Gražūs vardai ir ligi šiol : ) Bet dabar nekeisčiau.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
kinomane
2010 m. rugpjūčio 19 d. 15:37:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patinka man mano vardas, nekeiščiau.

Atsakyti
Amaya
2010 m. rugpjūčio 19 d. 12:27:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėl vardo susilaukiu labai daug pravardžių ir ko tik mane nevadino ir jankiais, ir sančom-pandom, (dėkokit Lost serialui ), ir sankabom ... Šiaip jei duotų pasikeist vardą tai keisčiaus į Elizabet, Sofija, ar kokią Džuliją ar galbūt net Kristiną.

____________________
Laugh, and the world laughs with you; weep, and you weep alone
Atsakyti

2010 m. rugpjūčio 19 d. 12:20:09 2010-08-21 18:18:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ineta.
Gana retas vardas ne taip kaip kokia Agnė ar Laura etc...Tik labai nervuoja,kad dauguma žmonių dėl to retumo šaukia ar kviečia mane ,ne Ineta,o Inesa ar Iveta...
Esu patenkinta savo vardu ir nenorėčiau jo keisti.

Atsakyti
Vaiduoklyte98
2010 m. rugpjūčio 19 d. 12:15:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labai gražus vardas Paulina mmm ..bet deja mano kitoks

____________________
Mylėk gyvenimą
Atsakyti
elenioooke
2009 m. sausio 14 d. 20:22:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The_Wicked_One rašė:
elenioooke rašė:
LowLife rašė:
Keistokai skamba,kai mane vadina Pranąs [Čia pusiau afganistanietiškas,pusiau angliškas tarimas.Angliukai,šiaip ištaria geriau].Bet dėl to nesierzinu...

ir tik dabar aš atpažinau šitą personą.

va čia tai nustebinai

pati save nustebinau. Tarkim ; D

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
The_Wicked_One
2009 m. sausio 14 d. 19:25:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
LowLife rašė:
Keistokai skamba,kai mane vadina Pranąs [Čia pusiau afganistanietiškas,pusiau angliškas tarimas.Angliukai,šiaip ištaria geriau].Bet dėl to nesierzinu...

ir tik dabar aš atpažinau šitą personą.

va čia tai nustebinai

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
elenioooke
2009 m. sausio 14 d. 18:53:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:
Keistokai skamba,kai mane vadina Pranąs [Čia pusiau afganistanietiškas,pusiau angliškas tarimas.Angliukai,šiaip ištaria geriau].Bet dėl to nesierzinu...

ir tik dabar aš atpažinau šitą personą.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Ainis Storpirštis Ainis Storpirštis
6,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 221
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 156043