Vakar gėriau, bet labai mažai, vos kelis gurkšnius. Bandžiau atrast tą "paslaptį", nes labai mane suintrigavot ;] Kartu kaip nežinau kas ir dar vėmalėliais dvokia, bet kaip į galvą dzinktelėjo. ;] liežuvis beveik pasieido ir į gerąją pusę - žmogus, kuris man yra DAUG greit pasirodys ir aš jam imu dar labiau patikt.
Bizalas, dažniausiai kenksmingas, bet vakar buvo beveik nieko... Skrandį skaudėjo vėliau ;/ Taigi, yra ir pliusų, bet minusų daugiau.
Kokia aš nepastovi dėl jo.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Radi rašė: nemegstu....stai ir viskas apie ji!
as jau verciau arbatos, kavos kokios....zinau, "Buuuuu! nelinkma!". O ar butai reikia pasigerti, kad butu linkma? man linksma pasidaro ir be alaus...tereikia, kad ir kiti butu linksmi. vat...
ir vel su tais prisigerimais... shita tema ne apie tai!
nemegstu....stai ir viskas apie ji!
as jau verciau arbatos, kavos kokios....zinau, "Buuuuu! nelinkma!". O ar butai reikia pasigerti, kad butu linkma? man linksma pasidaro ir be alaus...tereikia, kad ir kiti butu linksmi. vat...
ivairus shviesusis alus. geriausias- utenos melynas. dar shvyturio extra. shiaip alu geriu su draugais, kambariokais ivairiom progom. didziausios progos buna parashytas kolis ar iskaita;]
_Mopey_>> to ezero pavadinimas ne alaushis, o Alaushas;]
ALUS-jis man yra viskas seme pasualyje jis mano diewas ir t.t.Alus man skanus ivairu rusiu ti nemiegstu 9,5%.Alu geriu kai tik sirdis usigeidze.su tavim HyD .nes noriu buti girtas kaip tapke .na tiek ismanes apie alu.
____________________
nezinau ka rasyti patis spreskit apie mane siaup as nekenciu mobei
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. sausio 5 d. 16:44:30
____________________
gyvenimas grazus...
2005 m. sausio 5 d. 14:04:53
Bizalas, dažniausiai kenksmingas, bet vakar buvo beveik nieko... Skrandį skaudėjo vėliau ;/ Taigi, yra ir pliusų, bet minusų daugiau.
Kokia aš nepastovi dėl jo.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2005 m. sausio 5 d. 10:56:26
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. sausio 4 d. 19:06:48
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. sausio 4 d. 11:25:36
2005 m. sausio 4 d. 11:21:47
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. sausio 3 d. 20:02:58
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. sausio 3 d. 16:24:50
____________________
gyvenimas grazus...
2005 m. sausio 2 d. 20:54:10
nemegstu....stai ir viskas apie ji!
as jau verciau arbatos, kavos kokios....zinau, "Buuuuu! nelinkma!". O ar butai reikia pasigerti, kad butu linkma? man linksma pasidaro ir be alaus...tereikia, kad ir kiti butu linksmi. vat...
ir vel su tais prisigerimais... shita tema ne apie tai!
2005 m. sausio 1 d. 14:22:15
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2004 m. gruodžio 31 d. 14:34:43
as jau verciau arbatos, kavos kokios....zinau, "Buuuuu! nelinkma!". O ar butai reikia pasigerti, kad butu linkma? man linksma pasidaro ir be alaus...tereikia, kad ir kiti butu linksmi. vat...
2004 m. gruodžio 31 d. 14:11:50
dar viena.....
ir ju wis daugeja...yech
____________________
. .debesys buvo taip zemai . .kad norint buti po jais . .reikejo pasilenkti . . . . .
2004 m. gruodžio 31 d. 13:38:03
____________________
Parašas.
2004 m. gruodžio 31 d. 12:17:52
2004 m. gruodžio 30 d. 23:25:18
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
2004 m. gruodžio 30 d. 23:16:45
_Mopey_>> to ezero pavadinimas ne alaushis, o Alaushas;]
____________________
and nothing else matters...
2004 m. gruodžio 30 d. 12:23:32
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
2004 m. gruodžio 30 d. 12:15:50
____________________
nezinau ka rasyti patis spreskit apie mane siaup as nekenciu mobei
2004 m. gruodžio 29 d. 20:42:40
2004 m. gruodžio 29 d. 19:19:36
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html