Apskritai, nekenčiu alkoholikų. Prisigėrę jie tampa visiški menkystės ir galvoją esą šaunūs.Nei velnio.
Vistiek netikiu, kad suaugusi suprasiu, nes nėra čia ko suprast.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Hm anksciau kaskaip gerdavau svyturi daznai ir daug. Bet kadangi man yra pachmielas tik nuo didelio suvartoto kiekio alaus tai vis reciau ji geriu o be to jie gerciau viena tai visai nepatiktu man va man alu patinka gerti pagrinde kaip uzsivedima i koki vakareli, o siaip man nera jis labi jau toks skanus, nelabai as ji megstu, bet esant progai.
man tai jis kojinem arba sunu burnos kvapu atsiduota.. bet mano gal uosles receptoriai sutrike.. bet kojines tai man nepasakyciau kad smirda.. tik gerti negaleciau tokio kvapo.. bet sunu kvapas is burnos zudo..
euro pats slyksciausias.nu dar atsaldyta imanoma gert, bet kai siltas tai tikras myzalastik vienas pliusas, kad pigus.o siaip atsaldyta alu bet koki galiu gert, bet jis man ne pats skaniausias gerimas...
slyksciausias alus pasaulyje yra zigulinis.
20 proc alaus
40proc aliejau
40procacto
bent jau man tai jis slykstus.
svyturis-10
kalnapilis-10
horn kazkokz saldus kaip ir fortas ar teisybes(numan bent jau taip pasirode
HyD,,,
shneki, nusishneki ir nejauti. Nereikia Genius_loci suaugti. Jeigu Jai neskanus alus, tai tipo Ji mazyte mergyte, nesugebanti ivertinti tavo, vajetau, kokio suaugusio "vyro" HyD megstamo gerimo. Pfff. help
1.megstu alu, man skaniausias HORN alus.
2. kai uzsimanau
3. su draugais. faina pasedeti su bokalu alaus ir paplepeti. grazu. zinoma neprisigerti iki zemes buciavimo.
4. ...
____________________
Death cost to live,
Love cost to wait...
1.Kox - bet koks bibi dejau
2.Kada - hmm pagal nuotaika gal (retai) + ...
3.Su kuo - nu tai aisku ir taip kad ne vienas
4.Kodel - toks ritualas, ar kaip cia dar suprasti
ps man alus - joks kultas - nesirosiu ji gerti, ir apskritai gal kada visiskai - 90% atsisakisiu bet koki alkoholi (paliksiu tik koki sampana, nu ir dar pora gerimu ) gal... del nieko negali buti simtai procentu garantotas
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų!
Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2004 m. gruodžio 27 d. 12:01:29
Vistiek netikiu, kad suaugusi suprasiu, nes nėra čia ko suprast.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2004 m. gruodžio 27 d. 12:00:01
Genius_loci ... uzhaugsi - suprasi! gal..
Apie tave patylėsiu. Tavo mama man patinka, net labai, bet esi visiškas jos priešingybė.
SugarFreeKiss, ačiū, tu kaip visada teisingai maloni ir miela. ;]*~
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2004 m. gruodžio 27 d. 11:53:58
2004 m. gruodžio 27 d. 11:47:42
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2004 m. gruodžio 26 d. 23:35:01
depression>>> ziuriu tamstai cili kaimas patinka
2004 m. gruodžio 26 d. 23:33:28
pats paciausias tai horn stipriausias
bet kada bet kur ir su bet kuo
va va ..kuo stipresnis tuo saldesnis..kazkoks..
2004 m. gruodžio 26 d. 23:18:04
____________________
no music in me
2004 m. gruodžio 26 d. 21:20:39
2004 m. gruodžio 26 d. 21:01:29
____________________
i`ll take your brain to another dimension
2004 m. gruodžio 26 d. 21:01:08
2004 m. gruodžio 26 d. 20:54:39
tik kad pigus.
2004 m. gruodžio 26 d. 20:42:02
20 proc alaus
40proc aliejau
40procacto
bent jau man tai jis slykstus.
svyturis-10
kalnapilis-10
horn kazkokz saldus kaip ir fortas ar teisybes(numan bent jau taip pasirode
2004 m. gruodžio 26 d. 20:28:46
____________________
žaidžiu save.
2004 m. gruodžio 26 d. 20:28:11
shneki, nusishneki ir nejauti.
____________________
žaidžiu save.
2004 m. gruodžio 26 d. 19:13:14
____________________
gyvenau pasulyje kurio nesupratau. tai buvo baisiau uz kosmara.
2004 m. gruodžio 26 d. 19:06:54
2004 m. gruodžio 26 d. 18:47:18
2. kai uzsimanau
3. su draugais. faina pasedeti su bokalu alaus ir paplepeti. grazu. zinoma neprisigerti iki zemes buciavimo.
4. ...
____________________
Death cost to live, Love cost to wait...
2004 m. gruodžio 26 d. 17:55:20
2.Kada - hmm pagal nuotaika gal (retai) + ...
3.Su kuo - nu tai aisku ir taip kad ne vienas
4.Kodel - toks ritualas, ar kaip cia dar suprasti
ps man alus - joks kultas
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2004 m. gruodžio 26 d. 17:46:22
Hech, protingiausiai pasake
Hmmm... Neskanus jis man, nesuprantu kaip tokį bizalą su tokiu pasimėgavimu maukiat..Va midus..
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2004 m. gruodžio 26 d. 17:13:48
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.