Nebūtų alaus - nebūtų ir manęs.
Alus teka mano venomis
Be alaus neišgyvenčiau nė mėnesio.
Alus, ko gero, skaniausias gėrimas visame pasaulyje.
Skaniausias Plūgo alus
O šiaip Švyturio raudonas ir Utenos mėlynas dar kaiser patiko. Visi alūs skanūs, skaniausi lietuviški, o dar skanesni už lietuviškus (parduotuvinius) lietuviški naminiai
ALUS.
____________________
End of the line ___.
http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Savo gyvenimo neisivaizduoju be Gubernijos Kunigaiksciu alaus (7, Kalnapilio 7.30, na gal ir Forto 8,1%.
Tai alus, kurie turi skoni. Jei dideliais kiekiais tai ir Tauro Tradicinis tinka.
____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas
Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen
Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
100 procentu , pritariu uz tai kad alus yra tikras geris bet is lietuvisku man skaniausias buvo utenos melynas , bet db kaskaip perejau prie kalnapilio pilsner ...
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 9 d. 14:49:15
Neseniai supratau,jog pirkdamas populiariuosius ''Švyturį'' ar ''Utenos'' alų,moku ne vien už alaus kokybę,o ir už jo vardą,ir populiarią etiketę.Štai,nusprendžiau paeksperimentuoti ir nusipirkau pigiausią alų,visoje parduotuvėje - Alus LT [Ragutis].Ir ką galiu pasakyti - šis alus mažai kuo nusileidžia kai kuriom Utenos ar Kalnapilio alaus rūšims.Pagal tokią kainą [1.09 lt.] LT alus yra pakankamai GERAS.Pasirodo,ne vien kaina daug ką lemia - populiarus vardas yra geriau perkamas,todėl jo kaina tyčia pabranginama.Tai jau dabar perku tik pigų alų - kam mokėti daugiau už vardą,jei gali išgerti visai gero alaus,popigiaja? [nu jis neprilygsta Švyturiui,bet tas skirtumas žiūrint pagal kainą,yra labai mažas].
as tai nekenciu alaus..nelabai ir suprantu kam jis reikalingas...juk jeigu troskina - geri vandeni, sultis; jei baliavoji - geri brendi, konjaka ir tt...
bet jei tevelis papraso nupirkt aliaus, tai perku ta , kuris tuo metu remia Zalgiri siuo metu tai kalnapilis
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. balandžio 2 d. 16:04:18
2009 m. balandžio 2 d. 00:14:30
2009 m. balandžio 2 d. 00:11:57
Šviesų, gyvą dar. Juodo - ne.
Vargšas nenugertas Guiness'as..
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2009 m. kovo 31 d. 18:31:07
Alus teka mano venomis
Be alaus neišgyvenčiau nė mėnesio.
Alus, ko gero, skaniausias gėrimas visame pasaulyje.
Skaniausias Plūgo alus
O šiaip Švyturio raudonas ir Utenos mėlynas
ALUS.
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2009 m. kovo 31 d. 06:38:23
____________________
Too young to care.
2009 m. kovo 31 d. 01:16:13
2009 m. kovo 28 d. 20:48:47
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2009 m. kovo 28 d. 14:40:25
____________________
Welcom down to my planet hell!
2009 m. kovo 27 d. 13:39:00
2009 m. kovo 27 d. 13:09:12
2009 m. kovo 27 d. 12:59:07
____________________
Topai naujovės atradimai
2009 m. kovo 27 d. 12:56:16
Tai alus, kurie turi skoni. Jei dideliais kiekiais tai ir Tauro Tradicinis tinka.
____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
2008 m. rugsėjo 9 d. 15:34:19
2008 m. rugsėjo 9 d. 14:56:02
Buvau šiaip iš Čekijos skanų pilsnerį parsivežusi.. mmm.
2008 m. rugsėjo 9 d. 14:53:34
____________________
Negadink klausos - neklausyk popso.
2008 m. rugsėjo 9 d. 14:49:15
2008 m. rugsėjo 9 d. 14:21:05
____________________
Negadink klausos - neklausyk popso.
2008 m. birželio 17 d. 19:15:19
____________________
im trying to drink away the part of the day i cannot sleep away.
2008 m. gegužės 11 d. 20:03:00
bet jei tevelis papraso nupirkt aliaus, tai perku ta , kuris tuo metu remia Zalgiri
2008 m. gegužės 11 d. 16:59:41
____________________
Ba Doom Tss