Tremor_Christ rašė: Guiness alus man skaniausias, bet dėl jo kainos mėgautis juo tenka tik kokiai rimtesniai progai pasitaikius
pritariu paskutinį kartą pinigų guinessui turėjau per užpraeitas kalėdas :-(
____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
bytlęęę: išmok, bent rašyt taisyklingai žodį "alhogolikai"
Skirtingai nei tamstos, nuo alaus bloga nebūna
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Kas nemėgsta alaus, tas man nedraugai. Kaip galima nemėgti šio gėrimo? Tiesą sakant, nuo nieko geriau neatgaivinsi troškulį, negu nuo alaus - ypač vasarą. Aišku didelis jo kiekis, duoda ir šalutinių poveikių
O asmeniškai alus - visur visada ir kartais su viskuom užsigeriamas - bet tada jau koma.
Rūšis? Neišrankus jau labai. Namuose - utenos žalias, švyturio extra dažniausiai.. o baruose, tai nuo nuotaikos. Ir tamsaus nevengiu.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. kovo 12 d. 23:13:16
Kažkada seniai pats bandžiau pasidaryti alaus namų salygomis,pagal receptą,bet nelabai kas išėjo.Tam reikia patirties.Turiu pripažinti pats alaus gaminimas yra labai sudėtingas procesas,bet už tai - tai yra labai unikalu.Tada bandžiau alų gamintis,nes vis neužtekdavo pinigų nusipirkt.Šiandien tai prisimenu su nostalgija.Bet wa galvoju,reikės bandyt vėl pagamint nuosavo alaus.Dėl įdomumo.Žinoma toks alus yra labai sveikas.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. gegužės 11 d. 14:13:42
Guiness alus man skaniausias, bet dėl jo kainos mėgautis juo tenka tik kokiai rimtesniai progai pasitaikius
pritariu
____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
2008 m. gegužės 8 d. 23:13:10
2008 m. gegužės 6 d. 17:25:53
2008 m. gegužės 5 d. 18:16:45
2008 m. kovo 26 d. 22:06:57
____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
2008 m. kovo 20 d. 02:02:37
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2008 m. kovo 18 d. 17:57:42
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2008 m. kovo 18 d. 17:50:28
____________________
Hell Music...
2008 m. kovo 18 d. 17:44:49
2008 m. kovo 18 d. 13:40:49
____________________
rather be a bandit than a lover
2008 m. kovo 18 d. 12:39:16
2008 m. kovo 15 d. 19:00:22
2008 m. kovo 15 d. 18:28:14
____________________
Tha Beatles-that's what I like;)
2008 m. kovo 15 d. 12:05:38
Skirtingai nei tamstos, nuo alaus bloga nebūna
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2008 m. kovo 15 d. 10:09:50
____________________
Tha Beatles-that's what I like;)
2008 m. kovo 13 d. 18:25:27
2008 m. kovo 13 d. 12:09:16
Kuris čia toks?
Atradau labai skanų tamsujį alų
Dar skanus Baltijos, iš pastarųjų atradimų
Vilniuje yra pub'as Gedimino pr., kur pilstomas Krusovice..gardumas; )
Pas Rudolfą ; ) čekiškas pub'as..tik čekų pivcą ir pardavinėja..
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
2008 m. kovo 13 d. 10:40:27
Kuris čia toks?
Atradau labai skanų tamsujį alų
Dar skanus Baltijos, iš pastarųjų atradimų
Vilniuje yra pub'as Gedimino pr., kur pilstomas Krusovice..gardumas; )
____________________
rather be a bandit than a lover
2008 m. kovo 12 d. 23:17:32
O asmeniškai alus - visur visada ir kartais su viskuom užsigeriamas - bet tada jau koma.
Rūšis? Neišrankus jau labai. Namuose - utenos žalias, švyturio extra dažniausiai.. o baruose, tai nuo nuotaikos. Ir tamsaus nevengiu.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2008 m. kovo 12 d. 23:13:16