lietus ryte:turbut pirma kart per visa forumo istorija sutiksiu su tavim
"taupos" aka "optima linija" alus yra visishkas gaidys!
man geriausias utenos melynas toks skonis kazhkoks savotishkas nei per stiprus laipsniais,galima daug pakelt,o raudonas tai nelabai ,nes labai spiritas jauciasi
o zhiauriausias alus koki teko gert tai "zhaibo"-nuo gurkshnio apsivemt galima
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. rugpjūčio 25 d. 20:43:06
Calsberg alus yra neblogas,bet ir ne labai geras.Jis per silpnas.Geriausias žinoma- Švyturio Draft.Neseniai,atsitiktinai paragavau Žalčio alaus - ir ką jūs manot?Gerti GALIMA! Nesitikėjau,kad tokios pakuotės ir kaimo lygio alus - visiškai geriamas.Šiaip keisčiausias alus,kokį esu ragavęs yra Horn.Nors tikslios jo rūšies neprisimenu,bet jo skonis buvo saldus.Šiaip neskanus Euro,Kalnapilio ir Taupos alus.
keturkampas_nulis rašė: Alus - mūsų skysda duona[visokie caldsberg'ai - limonadai, o ne alus]. Alus yra skanu, alus yra gerai ir blah blah blah. Kartais [man] jo labai norisi, o kartais tiesiog nesigeria...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. kovo 10 d. 21:22:13
____________________
www.last.fm/user/kleckus http://povilamiestis.myminicity.com/
2008 m. kovo 10 d. 19:03:17
____________________
The Riddle Wants To Be...
2008 m. kovo 10 d. 19:00:05
2007 m. rugsėjo 20 d. 07:27:00
"taupos" aka "optima linija" alus yra visishkas gaidys!
man geriausias utenos melynas toks skonis kazhkoks savotishkas nei per stiprus laipsniais,galima daug pakelt,o raudonas tai nelabai ,nes labai spiritas jauciasi
o zhiauriausias alus koki teko gert tai "zhaibo"-nuo gurkshnio apsivemt galima
____________________
rap is cool,punk's not dead!
2007 m. rugpjūčio 25 d. 20:43:06
2007 m. rugpjūčio 25 d. 17:42:28
Tik per tūsus nelabai propaguoju. Miegas iškart suima daug išgėrus.
2l - dienos norma.
2007 m. rugpjūčio 25 d. 16:40:58
____________________
cia turetu but parasyta kazkas idomaus...
2007 m. rugpjūčio 25 d. 16:23:02
2007 m. rugpjūčio 25 d. 14:35:40
____________________
BBD
2007 m. rugpjūčio 25 d. 09:12:43
____________________
Donar's Oak
2006 m. gegužės 31 d. 17:39:07
____________________
Don't talk to strangers
2006 m. gegužės 23 d. 13:00:21
Ką turi prieš Carlsberg, a?
Aš turiu. Ir ką? A?
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. gegužės 20 d. 12:09:52
bandau nebegerti alaus nes auga pilvukas
Uj Tu juokute juokute. Užauks gi,ypač tau.
Asmeniškai nėr man velniškai skanu, ar koks kablys. Yra kur kas geriau. Bet kai nėr šaibų, ar ko nors kito, tai įmanomas dalykas.
2006 m. gegužės 19 d. 18:30:53
Alus - mūsų skysda duona[visokie caldsberg'ai - limonadai, o ne alus]. Alus yra skanu, alus yra gerai ir blah blah blah. Kartais [man] jo labai norisi, o kartais tiesiog nesigeria...
Ką turi prieš Carlsberg, a?
____________________
Parašas.
2006 m. gegužės 18 d. 19:28:03
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2006 m. gegužės 18 d. 18:35:07
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 18 d. 18:07:00
mm....
2006 m. gegužės 18 d. 18:01:06
pats slyksciausias tai birzieciu
Man tai šlykščiausias alus pasitaikė pavadinimu ( žadinančiu apetitą ) - Žaltys
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 18 d. 17:29:16
____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
2006 m. gegužės 18 d. 11:57:25
____________________
'Burn burn mother fucker burn'. | r.i.p.