Alus - mūsų skysda duona[visokie caldsberg'ai - limonadai, o ne alus]. Alus yra skanu, alus yra gerai ir blah blah blah. Kartais [man] jo labai norisi, o kartais tiesiog nesigeria...
____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
Norint gerai išgerti, alaus reikia daug. O jei pernelyg daug išgeri, tada būna skaudesnės pasekmės, kaip vėmalas ar pachmielas. Saikingia vartojant alų, galima gerai atsigiavinti. Tik nesumaišykti, yra labai pavojingai išgerti didelį kiekį alaus karštą dieną, nes jis skatina prakaitavimą ir išgarina daug skysčių iš organižmo, tada patartina vengti tiesioginių saulės spindulių, nes galima gauti saulės smūgį ir netekti sąmonės.
____________________
Welcome to Germany!
http://www.nfg24.de/infowiki
Pritariu - niekas geriau nenumalsina troskulio kaip alus karsta vasaros diena, atsigeri ir nebesinori gerti, o tu saldikliu tai dar labiau noris gerti. Isvis pripazistu tik mazai gerimu, minteralini (gazuota) ir alu, na o su dideliais gradussais kai prigerti nori, ar susilti
Kaip ir visiems manau pradzioj alus atrode slikstyne, gerem del to, kad butume mol sustresni, tik nesakyk kad taip nebuvo, o palaipsniui jis vis skanejo, o dabar vienas skaniausiu dalyku, su kepta duona ir kitais priedais - geris :>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
nei kokos nei spraitai tikrai nenumalsina troskulio, dar tie visi dazikliai ir burbuliukai.....tegul juos geria moksleiviai. o studentu antra duona - alus, jauku vakara su chebra....
nekenciu tu visu sintetiniu dazytu gerimu
mr_brightside rašė: nemegstu alaus. nesuprantu kam jis
juk jei nori pagert- geri vodka,
jei nori atsigert - geri sprite ar cola,
jej esi su grazia pana, romantiska- vynas,
jei per TV rodo futbolą ar krepšinį- alus turbūt kaip tik.;>
va ce tai pasakyta
o kam jei nori atsigerti gerti cola jei tam skirtas yra alus? puikiai atgaivina, nugali troskuli nes si kart tu troskulys o as alus
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. gegužės 18 d. 00:01:59
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 18 d. 00:00:19
____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
2006 m. gegužės 17 d. 23:20:21
____________________
'Burn burn mother fucker burn'. | r.i.p.
2006 m. gegužės 17 d. 16:10:47
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 17 d. 14:22:38
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. gegužės 17 d. 08:41:40
Nekenčiu pachmielo. Bet mėgstu alų. Per kančias į žvaigždes
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 17 d. 08:39:58
____________________
parasas
2006 m. gegužės 17 d. 01:01:05
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2006 m. gegužės 16 d. 23:53:46
____________________
Welcome to Germany! http://www.nfg24.de/infowiki
2006 m. gegužės 16 d. 23:52:42
2006 m. gegužės 16 d. 23:48:53
____________________
Welcome to Germany! http://www.nfg24.de/infowiki
2006 m. gegužės 16 d. 23:44:13
____________________
Funky_beat !!!
2006 m. gegužės 16 d. 23:38:09
Kaip ir visiems manau pradzioj alus atrode slikstyne, gerem del to, kad butume mol sustresni, tik nesakyk kad taip nebuvo, o palaipsniui jis vis skanejo, o dabar vienas skaniausiu dalyku, su kepta duona ir kitais priedais - geris :>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. gegužės 16 d. 23:23:35
seniau nemegau, dabar zjbv
man ir taip kazhkada buvo.. pradejo patikt.. dabar pradedu nebeishtvert be jo
2006 m. gegužės 12 d. 19:49:04
nekenciu tu visu sintetiniu dazytu gerimu
____________________
Pumpkin seed
2006 m. gegužės 12 d. 19:36:06
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2006 m. gegužės 12 d. 19:23:29
____________________
Me dijiste, yo te quiero, Y la noche fue testigo De nuestro pasión.
2006 m. balandžio 27 d. 16:02:12
nemegstu alaus. nesuprantu kam jis
juk jei nori pagert- geri vodka,
jei nori atsigert - geri sprite ar cola,
jej esi su grazia pana, romantiska- vynas,
jei per TV rodo futbolą ar krepšinį- alus turbūt kaip tik.;>
va ce tai pasakyta
o kam jei nori atsigerti gerti cola jei tam skirtas yra alus?
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. balandžio 23 d. 16:40:59
2006 m. balandžio 23 d. 16:30:38
____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.