Aš irgi rekomenduočiau būtent Post. Gal dėl sentimentų, visgi čia buvo pirma pažintis su ja vaikystėj (kad įspūdžiai tada buvo visišai priešingi, nei dabar, jau kita tema).
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything".
And what if it's too real, so real it's surreal?
myliu ja ir jau senai...tai toks nezemisko zavumo zmogus,kuri negali ne myleti,nes tai kas eina is sirdies visada pasiekia sirdi,moteris sugebanti susildyt,pravirgdint ir gaugybe kitu emociju iliet...
Ir kaip moteris ir kaip atlikeja-ji nuostabi.
Pamenu, kai dar buvau maza, ir ne kart nebuvau girdejus jos dainu, bet zinojau tik varda - Bjork, zinojau, kad man ji patiks, tikrai labai patiks-ir ka? Neklydau!
Tiesą pasakius „Volta“ man taip pat nelabai prilipo, tam laiko daugiau ko gero reikia. „Earth Intruders“ nebent iš pirmo karto patiko. Dar ir dabar mielai susiklauso. O visos kitos dainos lieka nustumtos tolėliau. Ir šiaip mano manymu albumu „Volta“ ji peržengė kažkokį slenkstį, jos muzika įgavo kažko daugiau, tiksliai nežinau nė pati ko. Gal dėl to ir nesiklauso, nes ausys pripratusios girdėt kitokią Björk.
O dažniausiai klausau tokių albumų kaip: „Debut“, „Homogenic“ ir „Medulla“. Šitie mano manymu yra nuostabūs.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. sausio 2 d. 15:59:15
2009 m. sausio 2 d. 15:57:57
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
2009 m. sausio 2 d. 15:55:19
su geromis kolonėlėmis kala neblogai!
dabar tikrai mielai nusipirkčiau "Post". "Army of Me" jau kiek verta.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2009 m. sausio 2 d. 15:51:29
2009 m. sausio 1 d. 20:38:44
Kurį rinktis, Post, Debut ar Homogenic?
o kokia čia proga? (:
bet kokiu atveju rinkčiausi "Post".
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2009 m. sausio 1 d. 13:18:11
2008 m. liepos 28 d. 14:19:33
2008 m. liepos 26 d. 14:11:43
2008 m. liepos 22 d. 14:14:54
____________________
Topai naujovės atradimai
2008 m. liepos 22 d. 13:59:08
2008 m. kovo 21 d. 09:22:57
2007 m. gruodžio 23 d. 16:49:19
as nezinau, ar apskritai imanom kalbeti apie Bjork? Ji yra... kazkas, ko zodziais apibudint tiesiog neimanoma.
Jei jau kalbam vadinas įmanoma.
Nemanau, kad supratote ka turiu galvoj.
MAN asmeniskai Bjork yra kazkas tokio. O kad kitiems apie ja imanoma kalbet, man vienodai sviecia.
aš tai supratau apie ką tu, bet ko gero tu nesupratai apie ką aš : ]
Zodziu, nesusisnekejom biskuti :>
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
2007 m. gruodžio 22 d. 21:11:42
as nezinau, ar apskritai imanom kalbeti apie Bjork? Ji yra... kazkas, ko zodziais apibudint tiesiog neimanoma.
Jei jau kalbam vadinas įmanoma.
Nemanau, kad supratote ka turiu galvoj.
MAN asmeniskai Bjork yra kazkas tokio. O kad kitiems apie ja imanoma kalbet, man vienodai sviecia.
aš tai supratau apie ką tu, bet ko gero tu nesupratai apie ką aš : ]
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2007 m. gruodžio 22 d. 21:00:13
____________________
All things to all men
2007 m. gruodžio 22 d. 14:49:31
as nezinau, ar apskritai imanom kalbeti apie Bjork? Ji yra... kazkas, ko zodziais apibudint tiesiog neimanoma.
Jei jau kalbam vadinas įmanoma.
Nemanau, kad supratote ka turiu galvoj.
MAN asmeniskai Bjork yra kazkas tokio. O kad kitiems apie ja imanoma kalbet, man vienodai sviecia.
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
2007 m. gruodžio 22 d. 00:29:42
Pamenu, kai dar buvau maza, ir ne kart nebuvau girdejus jos dainu, bet zinojau tik varda - Bjork, zinojau, kad man ji patiks, tikrai labai patiks-ir ka? Neklydau!
2007 m. gruodžio 21 d. 22:50:53
as nezinau, ar apskritai imanom kalbeti apie Bjork? Ji yra... kazkas, ko zodziais apibudint tiesiog neimanoma.
Jei jau kalbam vadinas įmanoma.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2007 m. gruodžio 21 d. 16:23:11
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
2007 m. gruodžio 20 d. 23:17:22
O dažniausiai klausau tokių albumų kaip: „Debut“, „Homogenic“ ir „Medulla“. Šitie mano manymu yra nuostabūs.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2007 m. gruodžio 20 d. 22:12:42
____________________
taram