ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 21 d. 14:21:15
man ji nepatinka.tixliau jois muzika.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
Myliu Bjork... kazka ji tokio "uzkabinancio" turi... db siunciuosi jos albuma Post... daugumos dainu is sio albumo negirdejau, tai lb man patiko...palyginus su albumu, Post-tikrai geresnis nzn kiek kartu. Kazko yra gaivaus,naujo, harmoningo tose dainose. o sunkesnis darbas (bent jau man) pagal skambesi.
o man tai ziauriai patinka! viena megstamiausiu mano atlikeju.... ji = jega! nes jos muzika tokia idomi unikali ir nzn kaip pasakyt... nereali. nepakartojama..
ai zodziu :}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
žinok aš žinau, kad jie tau visiškai nieko nesamo aš būčiau nerašius, bet va specialiai ~~~~
o klipą ir aš mačiau kokį tai.. tarp kitko kai pagarsinau mano sesė pradėjo šokti
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. lapkričio 20 d. 11:05:37
Madam - all is full of love yra toltalus geris! myliu ta daina! dar labai grazi daina yra play dead .. :}}
a tai kad daug ji turi graziu dainu
Mazule - pati tu buuu
nu zn kad jos daug dainu grazios. dabar kaip tik jos albumo klausausi .. :}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. spalio 21 d. 07:10:44
____________________
aurb.
2005 m. spalio 21 d. 05:59:12
2005 m. rugsėjo 21 d. 14:24:16
2005 m. rugsėjo 21 d. 14:21:15
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. rugsėjo 21 d. 13:23:54
Madam - all is full of love yra toltalus geris! myliu ta daina! dar labai grazi daina yra play dead .. :}}
a tai kad daug ji turi graziu dainu
Mazule - pati tu buuu
____________________
taram
2005 m. rugsėjo 21 d. 13:20:40
kaka
nepatinka
____________________
as ideali
2005 m. rugpjūčio 9 d. 06:31:31
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. liepos 10 d. 15:27:05
____________________
Don’t ever let anybody tell you music is stupid. Fucking assholes! (John Frusciante)
2005 m. liepos 10 d. 15:25:13
____________________
taram
2005 m. liepos 10 d. 15:21:30
2005 m. liepos 10 d. 15:18:26
nu šit.. dabartės man vardint?
Human Behavior
Bachelorette
Joga
Immature
I Miss You
It's Oh So Quiet
Possibly Maybe
ir dar keletą pas Crawling`ą namuose
sitos labai geros bet dar yra ir kitu labai geru tik tereikia paklaussyti
____________________
To ko niekas nesupras ir neatras, o tik linkscios galvas meluodami kad zino...
2005 m. liepos 10 d. 15:17:01
Bent db, man Bjork patinka...
kaip materiske man ji taipogi patinka
turiu jos gal 4 ar 5 albumus orginalus
zinok verta paklausyti ir pamilti ir leisti sau skriti ir jausti muzikos ir balso orginaluma
____________________
To ko niekas nesupras ir neatras, o tik linkscios galvas meluodami kad zino...
2005 m. liepos 6 d. 09:45:31
2005 m. liepos 6 d. 09:42:42
jos balsas tiesiog uzburia...
____________________
nupiešk man avį...:}
2005 m. liepos 6 d. 08:42:38
____________________
taram
2005 m. birželio 2 d. 17:20:46
ai zodziu :}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. birželio 2 d. 17:17:44
2005 m. gegužės 27 d. 13:47:16
____________________
Pumpkin seed
2005 m. gegužės 27 d. 13:43:11
o klipą ir aš mačiau kokį tai.. tarp kitko kai pagarsinau mano sesė pradėjo šokti
____________________
Delena.