____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
ep rašė: as irgi galvojau kad mano atpazins koks nors KaunoLadas, na bet net iki siol, niekas neatpazino, net kai daviau 100% pagalba, kai atspeti gali bet kas
Aš tai jau žinau kas ten. Tik pamačius tą pažįstamą veidą susiradau atsakymą, bet galvoju, gal atsiras kokių sąžiningų žmonių, kurie yra matę jį, tai tyliu. : D
visvien niekas nezino, reike kam nors taskus priskirt, laukiu atsakimo
ep rašė: as irgi galvojau kad mano atpazins koks nors KaunoLadas, na bet net iki siol, niekas neatpazino, net kai daviau 100% pagalba, kai atspeti gali bet kas
Aš tai jau žinau kas ten. Tik pamačius tą pažįstamą veidą susiradau atsakymą, bet galvoju, gal atsiras kokių sąžiningų žmonių, kurie yra matę jį, tai tyliu. : D
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
bliamba man sunku nors aktore atrodo ziauriai pazistama kazkas tarp Foster ir Zetos o tas viriskis baisiai uznesa i prancuza
reikalauju dar vieno snapshoto!
Komentarų skaičius man nerūpi, bet kas ir kodėl aną temą ištrynė irgi įdomu.
matai, komentarų skaičius iš ties ne esmė, bet po 5metų buvimo čia ir vėl vadinuosi Įsibegėjantis narys <-- that's sucks...
o vat kodėl tą temą ištrynė, tai išvis nesuprantu... todėl, kad ep buvo parašęs tema uždaryta? keista ir liūdna... tik tiek...
man asmeniskai gaila ne komentaru ar tai to labiau statuso
gaila musu kolektivinio mm vaisio, ir to kad viska ispjove kazkoks pseudo idealistas barbaristas
apie to veiksmo motivus tai as patilesiu geriau.
ArcadeFire rašė: ne, cia ne filmas, o taip vadinamas mini serialas (7 dal.)
John Adams. Per sesiją tik pirmą seriją pažiūrėjau, tai vis dar įdomu, kiek prie apdovanojimų gausos prisidėjo patriotiškumo idėja.
Ištiesų prisidėjo, nors man piešėsi tik noras prikelti šiek tiek užmirštą buvusį prezidentą, kuris labai daug prisidėjo prie valstybės kurimo, tačiau istoriniu herojumi kaip kad Benjaminas Franklinas (min. seriale netgi pašiepiamas) nėra laikomas.
Taip pat nereikia pamišti, kad nemažą apdovanojimų dalį min. serialui sukrovė aktoriai Paul Giamatti, Laura Linney ir Tom Wilkinson
____________________
If you're not living on the edge, you're taking up too much of room
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2009 m. vasario 1 d. 23:52:07
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2009 m. vasario 1 d. 23:43:50
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2009 m. vasario 1 d. 23:39:30
green moon,
"who can kill a child?" ?
ne. : )
šis apie viena nužudytą mergaitę, ir apie senuką viską mačiusį, kuris paskui nesėkmingai bando atvesti policininkus į nužudymo vietą. : D
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2009 m. vasario 1 d. 23:15:24
"who can kill a child?" ?
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2009 m. vasario 1 d. 20:57:57
La Haine.
teisingai aisku
idomu, ar pasiteisino "gal atsiras kokių sąžiningų žmonių, kurie yra matę jį"
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2009 m. vasario 1 d. 20:33:06
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
2009 m. vasario 1 d. 20:24:26
as irgi galvojau kad mano atpazins koks nors KaunoLadas, na bet net iki siol, niekas neatpazino, net kai daviau 100% pagalba, kai atspeti gali bet kas
Aš tai jau žinau kas ten. Tik pamačius tą pažįstamą veidą susiradau atsakymą, bet galvoju, gal atsiras kokių sąžiningų žmonių, kurie yra matę jį, tai tyliu. : D
visvien niekas nezino, reike kam nors taskus priskirt, laukiu atsakimo
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2009 m. sausio 31 d. 21:02:16
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2009 m. sausio 31 d. 14:18:31
as irgi galvojau kad mano atpazins koks nors KaunoLadas, na bet net iki siol, niekas neatpazino, net kai daviau 100% pagalba, kai atspeti gali bet kas
Aš tai jau žinau kas ten. Tik pamačius tą pažįstamą veidą susiradau atsakymą, bet galvoju, gal atsiras kokių sąžiningų žmonių, kurie yra matę jį, tai tyliu. : D
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2009 m. sausio 31 d. 14:15:06
gerai, tada čia mano mįslė, kurią tik ką peržiūrėjau:
: ))
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2009 m. sausio 31 d. 14:11:54
kas iesko, tas randa
https://pic.ipicture.ru/uploads/0.../lRXE YVfrO6.jpg
Solyaris aka Solaris
pazadu paziuret
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2009 m. sausio 31 d. 13:02:22
o tas viriskis baisiai uznesa i prancuza
Pakankamai toli nuo to.: )) Galvojau, kad iš karto pažintas bus.
2009 m. sausio 31 d. 12:34:06
_ _ _
Sunku neturėtų būt.
bliamba man sunku nors aktore atrodo ziauriai pazistama kazkas tarp Foster ir Zetos
reikalauju dar vieno snapshoto!
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2009 m. sausio 31 d. 12:27:34
+
+
filma pavadinima galite atspeti is aktoriaus veido israiskos
ps ieskoti atsakimo aktoriaus filmografijoj draudziama
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2009 m. sausio 31 d. 12:16:51
be komentarų... ištrynė... viską... "gražu".. bliam... 700 komentarų velniop nuėjo...
matai, komentarų skaičius iš ties ne esmė, bet po 5metų buvimo čia ir vėl vadinuosi Įsibegėjantis narys <-- that's sucks...
o vat kodėl tą temą ištrynė, tai išvis nesuprantu... todėl, kad ep buvo parašęs tema uždaryta? keista ir liūdna... tik tiek...
man asmeniskai gaila ne komentaru ar tai to labiau statuso
gaila musu kolektivinio mm vaisio, ir to kad viska ispjove kazkoks pseudo idealistas barbaristas
apie to veiksmo motivus tai as patilesiu geriau.
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2009 m. sausio 31 d. 11:01:35
ne, cia ne filmas, o taip vadinamas mini serialas (7 dal.)
John Adams. Per sesiją tik pirmą seriją pažiūrėjau, tai vis dar įdomu, kiek prie apdovanojimų gausos prisidėjo patriotiškumo idėja.
Ištiesų prisidėjo, nors man piešėsi tik noras prikelti šiek tiek užmirštą buvusį prezidentą, kuris labai daug prisidėjo prie valstybės kurimo, tačiau istoriniu herojumi kaip kad Benjaminas Franklinas (min. seriale netgi pašiepiamas) nėra laikomas.
Taip pat nereikia pamišti, kad nemažą apdovanojimų dalį min. serialui sukrovė aktoriai Paul Giamatti, Laura Linney ir Tom Wilkinson
____________________
If you're not living on the edge, you're taking up too much of room
2009 m. sausio 31 d. 03:00:06
be komentarų... ištrynė... viską... "gražu".. bliam... 700 komentarų velniop nuėjo...
matai, komentarų skaičius iš ties ne esmė, bet po 5metų buvimo čia ir vėl vadinuosi Įsibegėjantis narys <-- that's sucks...
o vat kodėl tą temą ištrynė, tai išvis nesuprantu... todėl, kad ep buvo parašęs tema uždaryta? keista ir liūdna... tik tiek...
____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
2009 m. sausio 31 d. 01:22:59
ne, cia ne filmas, o taip vadinamas mini serialas (7 dal.)
John Adams. Per sesiją tik pirmą seriją pažiūrėjau, tai vis dar įdomu, kiek prie apdovanojimų gausos prisidėjo patriotiškumo idėja.
_ _ _
be komentarų... ištrynė... viską... "gražu".. bliam... 700 komentarų velniop nuėjo...
Komentarų skaičius man nerūpi, bet kas ir kodėl aną temą ištrynė irgi įdomu.
_ _ _
Sunku neturėtų būt.
2009 m. sausio 30 d. 20:38:29
to Arcade Fire: filmas the last station?
ne, cia ne filmas, o taip vadinamas mini serialas (7 dal.)
____________________
If you're not living on the edge, you're taking up too much of room
2009 m. sausio 30 d. 18:04:55
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London