man dar įdomu, kaip atsirado gyvybė žemėje? žinau , kad ten visi evoliucionavo , bet kaip galėjo atsirasti tos bakterijos? kaip galėjo atsirast iš kažkur daiktas, savo didėjimui manipuliuojantis kitomis medžiagomis?
LoseControl rašė: Kaip tos lėlės rusiškos, matrioškos (?), ane? O man vis neduoda ramybės tas dalelių greitintuvas.
man tas hadronu greitintuvas tai idomiai... as "iliustruotasis mokslas" jeigu viskas pavyks tiems moslininkams tai moslininkai tures zymiai didesnius sansus issiaiskinti kaip visata susidare, is ko tas didysis sprogimas, kaip po jo sugebejo susidaryt pirmieji atomai, zodziu very interesting
Mano nuomone kosmosas neturi ribų.Nors teigiama kad visata yra smailėjančios piramidės formos.Šeip dar girdėjau tokią nuomonę kad visata yra kažkieno dalis kaip kraujas mumyse.
man tai idomiausi klausimai apie visata..idomiausia mintis apie ja, kad ji vis pleciasi..milzinisku greiciu ir niekada nebus galo
O klausimas idomiausias: kas uz visatos/galaktikos ribu? jei tokios yra?
Gal kas domisi naujausiais moksliniais išradimais ir pan.?Pvz.:laiko mašina ar teleportas...Rašykit kas ką žino,jei net ir truputi pasenusios naujienos.Nuomoniu laukiu taip pat.Aš tarkim mačiau mokslinę laidą kurioje teigiama kad žemė ar dangoraižis yra savotiškos laiko mašinos.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. sausio 30 d. 20:49:46
2009 m. sausio 30 d. 20:46:24
Kaip tos lėlės rusiškos, matrioškos (?), ane? O man vis neduoda ramybės tas dalelių greitintuvas.
man tas hadronu greitintuvas tai idomiai... as "iliustruotasis mokslas" jeigu
pataisymas - as "iliustruotasis moslas" skaiciau
2009 m. sausio 30 d. 20:45:12
Kaip tos lėlės rusiškos, matrioškos (?), ane? O man vis neduoda ramybės tas dalelių greitintuvas.
man tas hadronu greitintuvas tai idomiai... as "iliustruotasis mokslas" jeigu viskas pavyks tiems moslininkams tai moslininkai tures zymiai didesnius sansus issiaiskinti kaip visata susidare, is ko tas didysis sprogimas, kaip po jo sugebejo susidaryt pirmieji atomai, zodziu very interesting
2009 m. sausio 30 d. 20:29:41
2009 m. sausio 30 d. 19:46:57
____________________
It's my life
2009 m. sausio 30 d. 17:27:07
Sakyciau pasiekimas=]
2009 m. sausio 30 d. 16:53:32
nematomas apsiaustas.
sužavėta.
____________________
Je parle français un peu.
2009 m. sausio 30 d. 07:10:58
2009 m. sausio 29 d. 21:46:35
O klausimas idomiausias: kas uz visatos/galaktikos ribu? jei tokios yra?
2009 m. sausio 29 d. 21:32:15
2009 m. sausio 29 d. 21:17:49
____________________
It's my life