Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
miculka
2011 m. liepos 15 d. 00:14:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jų dainos prie stikliuko gerai susiklauso, nors jei nedvelktų komercija tai gal ir nieko būtų.

Atsakyti
kalipse
2011 m. liepos 13 d. 12:34:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wormazz rašė:
Siaubas nu. POPsų POPsas.

SUTINKU

Atsakyti
RockPrincess
2009 m. vasario 7 d. 16:52:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hang_em_high rašė:
zinoma, toks protingas zmogus gali normaliai pakalbet tik pats su savim

Šitas geras

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
hang_em_high
2009 m. vasario 7 d. 15:11:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zinoma, toks protingas zmogus gali normaliai pakalbet tik pats su savim

____________________
in a land of make believe, that don't believe in me
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 7 d. 15:08:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hang_em_high rašė:
smagi diskusija, man patiko del trolio nezinau, bet del debilo visiskai pritariu =) lowlife, eilini karta nieko neirodei =) beje, nuo kada apie zmogu galima kalbet tik tada jei ji pazysti?

Aš ir nieko nebandžiau įrodyti...O,Su tavim nėra apie ką šnekėt....

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
hang_em_high
2009 m. vasario 7 d. 15:06:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
smagi diskusija, man patiko del trolio nezinau, bet del debilo visiskai pritariu =) lowlife, eilini karta nieko neirodei =) beje, nuo kada apie zmogu galima kalbet tik tada jei ji pazysti?

____________________
in a land of make believe, that don't believe in me
Atsakyti
LoseControl
2009 m. vasario 7 d. 11:34:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo, užsipuoliai iš niekur nieko, nieko nepasakei, tik kad labai mėgsti debilus. Tavo pasirodymas temoj yra beprasmis, nes nič nieko nepasakei.

Atsakyti
metalikas
2009 m. vasario 6 d. 20:02:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:
Xpo rašė:

.Pats esi ne ką gudresnis,jei debilui bandai įrodinėti kad jis debilas...

idomiai nuskambejo


Atsakyti
k_b
2009 m. vasario 6 d. 20:00:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labiau patiko Trolis.

O šiaip Išjunk Šviesą užskaitau.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 6 d. 19:57:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:

gal ir stebiu o gal ir ne, greičiausiai ne, bet dabar kiekvienam poste, tai man priminsi, kad turiu fetišą debilams

Jei žinai,kas debilai tai su jais nediskutuok.Pats esi ne ką gudresnis,jei debilui bandai įrodinėti kad jis debilas...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Blackened
2009 m. vasario 6 d. 19:50:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žmonės baikit šitą nesąmoningą offtopic'ą.
Kas dėl "Išjunk Šviesą' buvo tikrai įdomu išgirsti. Skambesys žymiai geresnis, nei dabartinis, bet būna geriau, išties. Patiko pati pirmoji. O "Dichlofosas" sukėlė šypseną. Nors turėčiau pasakyti, kad nei vokaliniais nei tekstų kūrimo sugebėjimais vaikinukai nežibėjo. Nežiba ir dabar. Bet bendrai vertinant - ne taip jau prastai. Gal taip karts nuo karto prisiminsim. Galbūt.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Xpo
2009 m. vasario 6 d. 19:48:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

gal ir stebiu o gal ir ne, greičiausiai ne, bet dabar kiekvienam poste, tai man priminsi, kad turiu fetišą debilams

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 6 d. 19:47:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
Ką jūs čia nusikalbat?

Paskaityk...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 6 d. 19:46:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
LowLife rašė:

Kokius kvailus dalykus?Kokia Euforija? Šiaip,music.lt taisyklės neleidžia rašinėt ne į temą.Kaip ir kitiems,taip ir tau šiuo atveju turėtų įspėjimą uždėt.Kai bus tema apie mane,tada ir varyk...Atsirado,slaptas stebėtojas - pats tikriausiai turi didesnių anonisitinių polinkių,pro rakto skylutę stebėti tau svetimų žmonių diskusijas...

Srgumentas - šios temos įžanginis postas. Man tai jis kvailas, joks logikas ar graikų demagogas neįrodys, priešingai. Visi kiti tavo klausimai apie argumentą bus praleidžiami.

taip, turiu tų ononimistinių polinkių - ne vien rašau bet ir perskaitau. Tikrai baisu, kai žmogus nuoširdžiai prisipažįsta, kad mėgsta skaityti.


Pirmam poste,parašiau kad susižavėjau grupės Išjunk Šviesą pirmu albumu,nes man jis atrodo,geras.Šitam sakiny,nematau nieko kvailo.Ble,juk tai mano nuomonė...O tu čia manai,kad apie mane žinai?Nieko tu nežinai...[Bet gal ir žinai,jei stebi mano postus pastoviai ]

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Xpo
2009 m. vasario 6 d. 19:44:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai ar sunku tiems moderatoriams pratrinti, nelabai, jei dar trinam šlamštą, o ne gerus dalykus. We have a lot of time.

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. vasario 6 d. 19:44:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką jūs čia nusikalbat?

Atsakyti
Xpo
2009 m. vasario 6 d. 19:43:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:

Kokius kvailus dalykus?Kokia Euforija? Šiaip,music.lt taisyklės neleidžia rašinėt ne į temą.Kaip ir kitiems,taip ir tau šiuo atveju turėtų įspėjimą uždėt.Kai bus tema apie mane,tada ir varyk...Atsirado,slaptas stebėtojas - pats tikriausiai turi didesnių anonisitinių polinkių,pro rakto skylutę stebėti tau svetimų žmonių diskusijas...

Srgumentas - šios temos įžanginis postas. Man tai jis kvailas, joks logikas ar graikų demagogas neįrodys, priešingai. Visi kiti tavo klausimai apie argumentą bus praleidžiami.

taip, turiu tų ononimistinių polinkių - ne vien rašau bet ir perskaitau. Tikrai baisu, kai žmogus nuoširdžiai prisipažįsta, kad mėgsta skaityti.



Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 6 d. 19:40:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Dar įdomu vienas dalykas: aš tamstą pavadinau tik debilu.
Jūs mane taip pat pavadinote debilu, bet dar ir psichiniu ligoniu, kas nėra tapatu, beigi kabinėjotės prie mano motinėlės.
kaip taip galima, naujoke!

Kas dėl naujoko ar nenaujoko,tai aš musice jau nuo 2005 metų rudens..

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 6 d. 19:39:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Kaip argumentą pateikiau diagnozę, kuri išplaukė išto, kad kvailus dalykus tu pristatai su susižavėjimu, euforija. kad esi tolis įrodyti negaliu, trolis - tai čia tokia internetinė persona, jei tu pagalvojai apie kitką. Nesiruošiu kurti apklausos, ar tu esi debilas.

Kokius kvailus dalykus?Kokia Euforija? Šiaip,music.lt taisyklės neleidžia rašinėt ne į temą.Kaip ir kitiems,taip ir tau šiuo atveju turėtų įspėjimą uždėt.Kai bus tema apie mane,tada ir varyk...Atsirado,slaptas stebėtojas - pats tikriausiai turi didesnių anonisitinių polinkių,pro rakto skylutę stebėti tau svetimų žmonių diskusijas...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Xpo
2009 m. vasario 6 d. 19:38:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš tamstos agresijos išplaukia trečias dalykas: kadangi natūraliai sureagavote, kai sumenkinau jūsų protinius gabumus, vadinasi "maskuotė - trolis" jums negalioja, nes trolis nėra žmogus, taigi diagnozė turi dar vieną argumentą.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jake Bugg Jake Bugg
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 319
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 416713