Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
KaunasLad
2009 m. kovo 3 d. 15:39:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano pats mėgstamiausias muzikos žanras, kaip matote iš music'o profilio; ) labiausiai ausims patinka pirmos bangos britpopo grupės, tokios kaip: Shed Seven, Oasis, Boo Radleys, Marion, Supergrass, Black Grape, Ash, Gene, Cast, Suede ir daugelis kitų. kad ir kaip bebūtų pirmąją simpatijų vietą skirčiau Shed Seven/Oasis grupėms. kaip kažkas čia sakė - tobulos.
nežinau, ką dar čia pridurti daugiau. nei dienos be britpopo muzikos; )

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
_nevermind_
2009 m. kovo 2 d. 23:32:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vienas geriausių stilių be jokios abejonės, mėgstu beveik visas populiaresnės brit pop grupės, Supergrass tik nelabai limpa kažkaip, o geriausios tai blur, pulp, suede, verve, kula shaker, manics, cast, shed seven, charlatans (šiti madchester labiau), primal scream (jei tinka?), oasis pradžia, bluetones, travis..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. kovo 1 d. 02:44:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paauglystės metu,kelis metus buvau susidomėjęs...Tarp tėvo muzikinės kolekcijos,atradau rinkinuką ''Made In Britain''.Tai dauguma dainų patiko,tarp kurių labiausiai užstrigo Pulp - Common people.Vėliau dar susidomėjau Blur,o Oasis neužkabino...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Gabux
2009 m. vasario 11 d. 12:36:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesu didelė šio stiliau gerbėja.
Bet.. neerzina. Ir atskiros dainos minėtų britpop grupių patinka.
Verve gerai klausosi, Pulp kai kurios.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
voveriukas
2009 m. vasario 11 d. 12:28:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hmm... o kate bush negaletu buti priskirta prie sio laikotarpio? juk ji grojo alternatyvuji roka. aktyviausia buvo 80-90. kaip jus manot? ;]

Atsakyti
LoseControl
2009 m. vasario 8 d. 20:46:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha, mačiau kad biški fanatikė esi last.fm gan daug perklausymų. Šiaip labai puikus laikotarpis, man patinka

Atsakyti
Dilgele
2009 m. vasario 8 d. 20:01:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nelabai ką turbūt ir pridiskutuosi šita tema. Visgi didžioji dalis mano mėgstamiausių grupių būtent šio laikotarpio.
O muzika — tai ką.. Rokelis lengvesnis ir tiek.: ) Ritmas, gitaros. Didžiausią įtaką padarė indie rock'o scena, taip pat — devinto dešimtmečio pabaigoje gyvavęs madchesteris. Nors šiaip daug tų influences, kad ir tas pats mod revival'as su Paul Weller priešaky. Tokio tikslaus apibrėžimo kaip viskas turėtų būt iš tiesų ir nėra. Tiesiog būdas bendrai charakterizuot panašią muziką atliekančias grupes, kurių „auksinis amžius“ ir buvo 90-ųjų vidurys. Daug atlikėjų/grupių grojo ir iki dešimto dešimtmečio pradžios, daug grojančių liko ir jam pasibaigus. O ir dėl paties skambesio — nepasakyčiau, kad jis labai vienodas lyginant skirtingas grupes.

Grupių irgi begalė, vienos žinomos iki dabar, kitos su laiku pamirštos.
Neatsiejamos, aišku, Blur, Oasis, Pulp, Verve ir Suede.
Iš tuo metu aktyvių žinomesnių — Supergrass, Ash, Cast, Kula Shaker, Manic Street Preachers, Mansun, Charlatans, Bluetones, Ocean Colour Scene, Shed Seven, James, Dodgy, Lightning Seeds.
Pamirštos, bet tinkamos klausymui (ar albumais, ar pavienėm dainom) — Auteurs, Strangelove, Gene, Ride, Longpigs, Seahorses, Space, Marion, Menswear..
Ir taip toliau.: ) Iš krūvos pavadinimų turbūt nedaug naudos.

O mėgstamiausia — Suede. Tingiu jau ką berašyt, bet man vienintelė tokia grupė. Tobula. Prie jų taip pat Tears, ir dar vokalisto solo.

Atsakyti
LoseControl
2009 m. vasario 8 d. 18:47:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Trūko temos. Pažiūrėjus filmą iš naujo pradėjau domėtis. Mano favoritai Blur. Kaip jums, aš dar pats nelabai suprantu ką reiškia britpop muzikine prasme (pvz, kokio tipo muzika tai yra). Aš tai traktuoju kaip muzika kuri buvo populiari Britanijoje 10 dešimtmečio vidury.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Madonna Madonna
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 483
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 325080