Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
RaptorJM
2009 m. gegužės 8 d. 17:49:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kuo daugiau klausau, tuo labiau patika pirmasis jų diskas, kuris, praktiškai, buvo Syd'o.


____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 8 d. 14:41:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pritariu, kad Syd'as Barett'as yra per daug isaukstintas, isaukstintas tiek, kiek nera isaukstinti David'as Gilmour'as ir Roger'sas Water'sas (turbut), kurie kartu su Richard'u Wright'u ir Nick'u Mason'u daug geriau uz Syd'o daug geresne kuryba 'pavare', nors ir pacio Syd'o kuryba gera buvo, bet kaip minejau: jis silpnesnis kurybos srityj buvo uz David'a ir Water'sa

P.S. Nick'as Mason'as turbut vienintelis grupes naris, kuris grupeje isbuvo nuo pat pradziu, be pertrauku iki pat grupes isirymo?

Atsakyti
RaptorJM
2009 m. kovo 6 d. 18:48:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O, beje, Gilmour'o gimtadienis

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
RaptorJM
2009 m. kovo 6 d. 18:40:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Citavau Gabux.


____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
RaptorJM
2009 m. kovo 6 d. 18:38:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Syd'o era tikrai nėra pranašesnė už kitas.
Tau teko susidurti su Syd'o eros iškėlimu, palyginti su kitais?
Man mažai. <<<< O man daug,labai daug netgi.
tada atrodo, kad jie yra perklausę tik 'Sieną', kuri, nors ir tobula, bet reikia pripažinti, kiek nuvalkiota [ir, esu tikra, tai ne tikrųjų Pink Floyd'ų gerbėjų dėka]. < SO TRUE.
Tarkim: jei sutinku žmogų ir jis man pasako, kad kiti Pink Floyd albumai yra vidutiniški, bet jau Siena taaii...
Tai kyla didelis įtarimas, ar jis išvis susigaudo, kas yra ši vientisa grupė.



____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Tmz
2009 m. kovo 6 d. 07:29:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš maždaug pritariu tam ką paraše Blackened,tai neturiu ką ir daugiau pasakyti.Tik manau,kad jei Syd'as nebūtų pasitraukęs,jūs dabar Pink'ų nesiklausytumėt.O gal net nežinotumėt,nesvarbu koks jis nuostabus buvo.

Atsakyti
Blackened
2009 m. kovo 5 d. 23:41:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LedZep rašė:
o kur cia problema matai jeigu daug sutiktu zmoniu labiausiai vertina Syda?, jeigu tau nepatinka tai dar nereiskia kad kitiems turi atrodyti taip pat

O tada kur problema, kad yra Waters'o ar David'o kultas? Tas pats dalykas.
Ir aš nesakiau, kad man Syd'as nepatinka. jei atkreiptum dėmesį pamatytum, kad pačiai jis be galo patinka. gerbiu jį kaip menininką, puikių dainų kūrėją. Bet kalbant apie Floyd'us - kam jį kelti aukščiau visų? nes kuom gi jis geresnis? (pažiūrėjus realiai, o ne per išankstinio nusistatymo prizmę).
(ir net jei man kažkas nepatiktų, neprimesčiau savo nuomonės kitiems. mane tiesiog stebina toks žmonių šališkumas vieno nario atžvilgiu, susiformavęs dėl tam tikrų priežasčių)

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Gabux
2009 m. kovo 5 d. 23:37:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai va.
Apie tai ir kalbėjau/pykau, kai nebuvo paskelbta apie Wright'o mirtį.

Na, tada suprantu.
Kiekvienam nuo aplinkos: manojoje Syd'o sudievinimo tikrai nėra, o šiaip būtų įdomu pakalbėti su tais, kurie jį iškelia.
Na, galiausiai tik su Syd'u Pink Floyd'ai grojo tikrą psichodeliką.
O tas Syd'o etapas yra toks: keistas. Man kaip japonų maistas. Nei kas savaitę, nei kas dvi jo nesinori.
Bet štai po mėnesio ar poros užeina stiprus poreikis.
Taip ir su Syd'u.
Ne iš tų lengvų klausalų jis, ir ne iš tų Pink Floyd indėlininkų, kurių kasdien galėtum klausyti.
Bet va taip ima ir kartais užsinori tos 'dark side of the..' Taip, kitos pusės.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
LedZep
2009 m. kovo 5 d. 23:32:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kur cia problema matai jeigu daug sutiktu zmoniu labiausiai vertina Syda?, jeigu tau nepatinka tai dar nereiskia kad kitiems turi atrodyti taip pat

Atsakyti
Blackened
2009 m. kovo 5 d. 23:24:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiesą pasakius, tenka nemažai sutikti žmonių, kurie tvirtina, kad Syd'as buvo genialiausias iš Floyd'ų ir kad būtent pirmieji albumai yra didžiausias jų pasiekimas. ir man tai atrodo butaforiška ir netikra. Ir dievaži, nesakau, kad jie blogi ar nevykę. Tiesiog nematau, kas ten tokio ypatingo turėtų būti? Pradžioje taip - įdomu, neįprasta. bet kada žinai kitus Floyd'ų darbus vargu ar prilygsta. Galbūt aš nesuprantu tos 'meninės' pusės ir panašių dalykų, bet man vėlyvesnieji Floyd'ai su visais taip vadinamais 'kultais' klausosi geriau.
Ne vien Waters'as iškeliamas. Nemažai jį dar linkę vaizduoti kaip egoistą, kurio ambicijos išardė grupę. Syd'as irgi dominuoja visur, kur bekalbėsi apie Floyd'us. Ir visur yra pabrėžiamas kaip nenuginčijamas grupės 'brangakmenis'. Taip, jis buvo nuostabus, bet kartais man atrodo, kad žmonės perlenkia lazdą jį vertindami.
O dėl "the Wall' nuvalkiojimo ne visai būčiau linkusi sutikti. Taip, tai buvo išreklamuotas darbas, bet kaip gavęs tiek reklamos ir investicijų - netgi labai, labai puikus. o žmonės, didžioji dalis jų, žino tik 'another brick in the wall part II". Štai tau ir nuvalkiojimas. Lažinuosi, kad tie 'ne tikrieji' gerbėjai arba tik šiaip kada girdėję apie Floyd'us nesugebėtų įvardinti kitų albumo dainų, kurios, nenuginčysi, yra šedevrai.
ir aš dažnai sakau, kad visi jie kartu yra Floyd'ai ir neverta kelti kažkurio vieno aukščiau kitų. bet žmonės mėgsta - tai Roger'is, tai David'as, tai Syd'as - dažniausiai aptariamos Floyd'ų asmenybės. o kur dingo kiti du? pamiršti? Nors jų indėlis taipogi milžiniškas.




____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Gabux
2009 m. kovo 5 d. 23:09:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oii ne.
Syd'o era tikrai nėra pranašesnė už kitas.
Tau teko susidurti su Syd'o eros iškėlimu, palyginti su kitais?
Man mažai.
Aplinkui tik Waters'ą tegirdžiu.
Ir išvis, deja, mano aplinkoje nėra tiek daug gerai susipažinusių su Floyd'ais, kad galėčiau rimtai šia tema padiskutuoti.
Kad Waters'as ryški asmenybė ir išvis, geniali, niekas neiginčina.
Tiesiog nepatinka man kai žmonės iškelia vien jį:
tada atrodo, kad jie yra perklausę tik 'Sieną', kuri, nors ir tobula, bet reikia pripažinti, kiek nuvalkiota [ir, esu tikra, tai ne tikrųjų Pink Floyd'ų gerbėjų dėka].
Tarkim: jei sutinku žmogų ir jis man pasako, kad kiti Pink Floyd albumai yra vidutiniški, bet jau Siena taaii...
Tai kyla didelis įtarimas, ar jis išvis susigaudo, kas yra ši vientisa grupė.
Kaip ir minėjau, tai nėra vien Waters'as. Nei vien Gilmour'as.
Jų visų indėlis, kaip pastebime, didžiulis.
Syd'o era tikrai ne viršesnė už kitų. Faktas.
Tačiau dažnai ji išvis yra nuvilnijama, kaip dar [alia] nebrandžiųjų Floyd'ų.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Blackened
2009 m. kovo 5 d. 22:59:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabux rašė:
Tmz rašė:
Pink'ų pradėjau klausytis dėl jų muzikos kurtos be Syd'o.Syd'ą gerbiu dėl unikalios ir įdomios jo muzikos,charizmos.Išskirtinė asmenybė.Bet Waters'ui tapus lyderiu jie sukūrė tai,kas man atrodo nuostabu.Ir su Barret'u jie greičiausiai niekada nebūtų padarę nieko panašaus.

šabloniška nuomonė.
Waters'o kultas ir blabla.
Taip, žinoma, jis buvo visų Floyd'ų ašis, bet tas jo kultivavimas, atmetant kitų floyd'istų įtaką man nesuvokiamas.
Be Syd'o Barrett'o išvis nebūtų buvę jokių Pink Floyd'ų. Ir, manau, viskas tuo aišku.

Kodėl vien Waters'o kultas? Argi tas pats Syd'as nėra kiek pernelyg 'iškeltas' aukščiau kitų Floyd'ų? Man tas ankstyvųjų Floyd'ų dievinimas ir liaupsinimas irgi atrodo kiek šabloniška. O jeigu ir yra tas Waters'o kultas, tai gal ne veltui?
Ir vargu, ar kas atmeta kitų įtaką muzikai. Nes vienose dainose stipriau jaučiamas Roger'is, kitur David'as, kitur atrandi ir Rick'ą. neįmanoma atmesti nei vieno iš jų įtakos muzikai, kuomet ji yra ryškiai jaučiama.
O Floyd'ų nebūtų be jų visų. Man tas, taip pat, daugiau negu aišku.
Ir man tiesiog įdomu, kuom toji Syd'o era Floyd'uose pranašesnė tarkim už to paties Roger'io ar kad ir David'o dominavimo laikotarpį?

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Gabux
2009 m. kovo 5 d. 22:45:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tmz rašė:
Pink'ų pradėjau klausytis dėl jų muzikos kurtos be Syd'o.Syd'ą gerbiu dėl unikalios ir įdomios jo muzikos,charizmos.Išskirtinė asmenybė.Bet Waters'ui tapus lyderiu jie sukūrė tai,kas man atrodo nuostabu.Ir su Barret'u jie greičiausiai niekada nebūtų padarę nieko panašaus.

šabloniška nuomonė.
Waters'o kultas ir blabla.
Taip, žinoma, jis buvo visų Floyd'ų ašis, bet tas jo kultivavimas, atmetant kitų floyd'istų įtaką man nesuvokiamas.
Be Syd'o Barrett'o išvis nebūtų buvę jokių Pink Floyd'ų. Ir, manau, viskas tuo aišku.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
RaptorJM
2009 m. kovo 5 d. 22:07:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na,tema beveik ir pasisekimo susilaukė, galima tą konstatuot.

O man,visgi,taip pat be Syd'o Pinkai yra artimesni, gal dėl to,kad tiesiog nelygūs laikotarpiai, jei Syd'as išbuvo apie 2 metus, o likę nariai iki didžiųjų konfliktų (kam irgi reiktų sukurti temą)
Tačiau,karts nuo karto norisi paklausyti ir ankstyvųjų Floydų, ypač dabar,kai labiau susipažinau su Syd'o asmenybe bei pačiais Pink Floyd'ais (taip taip,literatūra)

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Blackened
2009 m. kovo 5 d. 20:51:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tmz rašė:
Pink'ų pradėjau klausytis dėl jų muzikos kurtos be Syd'o.Syd'ą gerbiu dėl unikalios ir įdomios jo muzikos,charizmos.Išskirtinė asmenybė.Bet Waters'ui tapus lyderiu jie sukūrė tai,kas man atrodo nuostabu.Ir su Barret'u jie greičiausiai niekada nebūtų padarę nieko panašaus.

Mūsų nuomonės šiuo klausimu sutampa. Ir dėl Waters'o, ir dėl Syd'o.
O tas paskutinis sakinys verčia kiek susimąstyti ir pagalvoti kokie Floyd'ai būtų "jeigu....'

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Tmz
2009 m. kovo 5 d. 20:14:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pink'ų pradėjau klausytis dėl jų muzikos kurtos be Syd'o.Syd'ą gerbiu dėl unikalios ir įdomios jo muzikos,charizmos.Išskirtinė asmenybė.Bet Waters'ui tapus lyderiu jie sukūrė tai,kas man atrodo nuostabu.Ir su Barret'u jie greičiausiai niekada nebūtų padarę nieko panašaus.

Atsakyti
LoseControl
2009 m. kovo 5 d. 07:14:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
LedZep rašė:
o dark side of the moon prie ankstyvuju ar prie velyvuju priskiriamas?

Albumas jau be Syd'o. Tad tas vėlyvesnysis periodas.
(tiesą pasakius, nežinau, ką reiktų vadinti 'vėlyvaisias Floyd'ais'. pati naudoju šitą terminą nusakyti viskam, kas buvo po Syd'o eros, nors gal ir neitin teisinga tai)
Tai tada be Syd'o man labiau patinka, kiek domėjausi...

Atsakyti
Gabux
2009 m. kovo 5 d. 00:19:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oo, kokia tema..

Rašyt ir rašyt..
Sutinku dalinai ir su Blackened ir su never_mind.

Manosios pažintys su Floyd'ais prasidėjo nuo 1994ųjų, , kai dėdė melomanas klausydavosi The Division Bell ir nuo 'High Hopes; jau būdama 8ių svaigau.
Paskui, kadangi buvau maža, primiršau ir vėl didžiulis Floyd'izmas prasidėjo nuo kokių 15os.
Tada visų pirma perklausiau The Division Bell [keista, kad pradėta 'ne nuo to galo'], kaip nostalgiją didžiąjai 'High Hopes'. Nors, žinoma, apie The Wall taip pat buvo nemažai girdėta.
Vėliau sekė The Final Cut - laikotarpis man;
dar vėliau giluminis - Sienos.
Toliau - anktyvasis - Syd'o etapas.

Galiausiai juos visus tolygiai 'sulipinau' ir pagaliau atsirado bendras Pink Floyd'ų vaizdas.

Ir taip, galiu drąsiai pasakyti, kad ankstyvieji Floyd'ai nėra tie, kurių klausyčiausi dažniausiai.
Kalbant apie S. Barrett'ą, man gal net labiau patinka jo soliniai darbai, na, bent jų daugiau klausau, negu ankstyvųjų Pink Floyd'ų.
Bet. Syd'o indėlis į Floyd'us yra milžiniškas ir nepaneigiamas.

Pamenu, kažkada, rodos, Blackened buvo sukūrusi temą - kas geresnis - Waters'as ar Gilmour'as - ir puikiiai pamenu, ką toje temoje rašiau.
Tad net iš Syd'o atveju nekeičiu savo nuomonės.
Taip, man išties gali labiau patikti vidurinieji/vėlyvieji Floyd'ai [taip ir yra], bet tai nereiškia, kad vienodai taip pat negerbiu ankstyvojo, savito [palyginus su kitais] jų kūrybos etapo.
Tos Syd'iškos-Šizofreniškos-Psichodelišk os detalės ankstyvoje Floyd'ų kūryboje turi bais daug žavesio.
Labai vertinu Syd'ą Barrett'ą kaip vieną pirmųjų Floyd'istų.
Ir džiaugiuosi, kad mano mylima begal grupė buvo tokia įvairi, nešabloniška, šiek tiek eksperimentinė, ekspresyvi.
Čia kaip vienos rūšies prabangiai skaniausi pyragėliai, įdaras toks pats, bet prieskoniai skirtingi.
Lygiai taip pat ir šieji britai.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
LedZep
2009 m. kovo 4 d. 23:00:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
anktstyvieji floydai buvai daugiau novatoriski, daugiau eksperemtavo, tape pasaulinio lygio grupe jie kazkiek pasikeite

Atsakyti
_nevermind_
2009 m. kovo 4 d. 22:48:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o del anktyvųjų/vėlyvųjų.

Piper at the gates - Meddle - anktyvasis
Dark Side - Wall - klasikinis
Final Cut - Division Bell - vėlyvasis

taip esu matęs daugiausiai yra skirstoma

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


L+ L+
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

05:51 - Silentist
Boogaloo
20:36 - einaras13
"Tą naktį grojo Tomas BOO" - 12-a savaitė tope, renka krūva balsų...
Žmonės, žiūrėkit už ką balsuojat. 12-os savaitės daina automatiškai krenta iš topo kitą savaitę, nors ir milijoną balsų duotumėte. Paskirstykite balsus toms dainoms, kurioms jų reikia.
18:52 - Silentist
Kad sutaupyt laiko ir nereiketu klausyti dainos: dienos mintis=dainos pavadinimo ideja.(?)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
19:08 - Silentist
Kaip atsibodo 2 vladukai ir koki chaosa daro zemeje, gal vienadien donaldukas nukenksmins pestukus.peace2kai
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
08:47 - Sahja
AlimkhanOV. A
01:34 - edzkaa1
Dar buvo neperseniausiai praėjęs Kilkim Žaibu, toks per vidurį, mišinys šitų dviejų, bet kažkaip nelabai dėmesio susilaukė.. Gal kai liks vienintelis toks dabar, tai visi ten važiuos. Nebent MJR chebra kažką naujo vietoj jo sugalvos.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 186
  Iš viso užsiregistravę: 73447
  Naujausias narys: GrayElla
  Šiandien apsilankė: 49908