na, jei gera daina, tai ja reikia klausyti daznai, o kai per daug persiklausai tada ir atsibosta. na, man visada taip buna. ir is tikruju, gerai,kad atsibosta, tada ieskau kitu geru dainu.
____________________
aš priklausau tiems prakeiktiesiems, kurie kenčia tylomis.
Manau kad gali jei visalaika jos klausai... As anksciau kas dien po kokius 4 kartus klausydavau vienos garbage dainos, nes manjau kad ji fainiausia pasauly bet po keliu savaiciu lb nusibodo, bet dbr vis vien manau kad ji viena is fainiausiu dainushku..
____________________
Akys aklos... Reikia ieskoti sirdim... =)
Gali
Geros dainos daznai atsibosta del ju klausymo kiekviena diena po milijona kartu
Bet jei jos atsibodusios, tai dar nereiskia, kad jos prarado "geriausios dainos" statusa... Na, bent jau man
____________________
I never apologize.
I'm sorry, but that's just the way I am.
gali...bet po kiek laiko visvien norisi ja issgirst...tai kogero iseina ,kad atsibost gali,bet nevisam...
mmm...jau kazka sumaliau..et...
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2005 m. birželio 23 d. 10:37:44
2005 m. birželio 22 d. 18:09:24
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
2005 m. birželio 16 d. 17:55:08
Tikra gera wisuomet lix gera, kad ir wisa diena ka klausytum
2005 m. birželio 16 d. 17:54:55
____________________
i am mine
2005 m. birželio 16 d. 17:52:11
____________________
I want more than I am
2005 m. birželio 16 d. 17:44:09
____________________
aš priklausau tiems prakeiktiesiems, kurie kenčia tylomis.
2005 m. birželio 16 d. 17:34:59
____________________
Zmogus sutwertas ne pralaimeti... Zmogu galima sunaikinti, taciau nugaleti jo neimanoma... Ernest Hemingway
2005 m. birželio 16 d. 17:16:44
____________________
Akys aklos... Reikia ieskoti sirdim... =)
2005 m. birželio 16 d. 17:06:30
____________________
It 's something unpredictable but in the end it 's right. I hope you had the time of your life...
2005 m. birželio 16 d. 14:46:05
____________________
[P!ATD]
2005 m. birželio 16 d. 09:39:21
____________________
= nemiegu.
2005 m. birželio 15 d. 16:41:53
____________________
pravalas
2005 m. birželio 15 d. 16:37:48
____________________
I hate Britney Spears!!! I love the rasmus,him and the 69eyes!!!
2005 m. birželio 15 d. 09:47:18
2005 m. birželio 12 d. 15:44:48
____________________
..Pase lo que pase cueste lo que cueste..
2005 m. birželio 12 d. 08:36:30
2005 m. birželio 11 d. 20:11:11
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. birželio 11 d. 19:58:04
____________________
Su kuo sutapsi, tuo ir pats patapsi
2005 m. birželio 11 d. 19:52:25
Geros dainos daznai atsibosta del ju klausymo kiekviena diena po milijona kartu
Bet jei jos atsibodusios, tai dar nereiskia, kad jos prarado "geriausios dainos" statusa... Na, bent jau man
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2005 m. birželio 11 d. 19:36:33
mmm...jau kazka sumaliau..et...
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]