gali atsibosti. lygiai taip pat kaip atsibosta megstamiausi ledai,jei juos valgai kasdien, megstamiausia arbata, jei jos kas vakaras po litra isgeri ir tt. bet smagiausia, kai po kiek laiko neklausymo ta pacia daina atrandi tarsi is naujo.
gali,ir taip daznai atsitinka, taip buvo pvz su I Just Wanna Live ir Boulevard of broken Dreams, kaip pirma karta isgirdau sias dainas man jos tokios unreal buvo,bet paskuj pradejo nuolat per radio jas grot,per compiuteri pats klausiau .. ir atsibodo={ dabar netgi darau taip,jei gaunu compe kokia nors gera daina,tai ja per diena gal 2 kartus tik paklausau.... .kad neatsibostu=)
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2005 m. birželio 11 d. 19:34:25
2005 m. gegužės 22 d. 08:39:47
2005 m. gegužės 22 d. 08:24:54
____________________
...Love defies all gravity...
2005 m. gegužės 21 d. 11:52:42
Gera daina pabosta tik trumpam, kurį laiką jos neklausant, pajunti, kad jau pasiilgai ir smagu ją atrasti tartum iš naujo
as tau pritariu
2005 m. gegužės 20 d. 20:15:02
____________________
[img]http://www.blogas.lt/dievuziniasklaida/uploads/d/DievuZiniasklaida/85214.jpg[/img]
2005 m. gegužės 19 d. 15:03:03
Viską ką verta daryti, verta daryti be saiko.(bet vistiek atsibosta)
____________________
if i get scared I'll just call you
2005 m. gegužės 19 d. 14:39:31
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gegužės 19 d. 14:07:50
2005 m. gegužės 15 d. 13:49:58
Oo ir turi zmones valios ...
2005 m. gegužės 15 d. 13:45:53
____________________
Neegzistuoju , , jau
2005 m. gegužės 15 d. 13:14:26
2005 m. gegužės 15 d. 13:07:14
____________________
www.last.fm/user/devoted2
2005 m. gegužės 15 d. 10:10:15
____________________
My time, my love, my effort, passion, dedication In case of mistaken identity I gave these things to you
2005 m. balandžio 22 d. 11:47:53
2005 m. balandžio 21 d. 17:33:00
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2005 m. balandžio 21 d. 17:10:01
2005 m. balandžio 21 d. 17:07:40
____________________
[img]http://www.haskell.org/happy/Happy.gif[/img] smile :)
2005 m. balandžio 21 d. 17:06:28
____________________
[URL=http://www.imageshack.us][IMG]http://img188.exs.cx/img188/9607/mx2ik.gif[/IMG][/URL] [color=darkblue]DigitallSky...
2005 m. balandžio 21 d. 17:03:22
____________________
-putok.š.nis!
2005 m. balandžio 20 d. 16:18:11