Gali atsibosti ir labai greitai. Tiesiog jeigu tu ją visur girdėsi, mintinai mokėsi ne tik visus žodžius, bet ir melodiją (kaip groja gitarom, būgnais, kur kokį efektą įdeda (jei įdeda)), tai ir atsibos. Todėl savo mėgstamų dainų neklausau kasdien po n kartų, nes kiekvieną kartą norisi jose rasti kažką naujo.
____________________
Kiek iš valstybės bevogtum - savo nesusigrąžinsi.
Jei ir gali tai labai trumpai, bet tiksliau tai nesiskaitytu kaip atssibodimas o tiesiog ir nuo geru dalykiu(kaip siuo atveju nuo dainos) kartais reikia pailseti. Hitas ir lirka hitu...
____________________
... nes as esu pirma ir paskutine.
As esu pagerbta ir paniekinta.
As esu kekse ir sventoji. Sofija...
jei daina yra su labai lengvai atsimenama melodija - taip, bet jei tai daina kaip Led Lezeppiln'u po 10 min. tai tikrai greit neatsibos, nes tokias dainas sunku is karto perprasti.
____________________
Mes giventi be muzikos galime, bet ji be musu ne.
tikraj gali jaj per daznai klawsaj, be to palajpsniuj randi geresniu tuo momentu labiau patinkanciu, veliau gryzti prie tos pacios ir sukasi ratas=] kajp dabar vel klauso visi 80u rocko ir pan. nemirtinga muzika=]]]
____________________
when i grow up, there will be a day, then everybody has to do what i say!!!!...
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2004 m. lapkričio 14 d. 15:41:37
____________________
Kiek iš valstybės bevogtum - savo nesusigrąžinsi.
2004 m. lapkričio 14 d. 10:59:01
____________________
... nes as esu pirma ir paskutine. As esu pagerbta ir paniekinta. As esu kekse ir sventoji. Sofija...
2004 m. lapkričio 12 d. 13:09:50
____________________
Mes giventi be muzikos galime, bet ji be musu ne.
2004 m. lapkričio 12 d. 13:02:58
Daina kadanors atsibos, po savaitės, po trijų metų, bet atsibos, nes žmonės keičiasi.
2004 m. spalio 24 d. 22:35:45
____________________
Jei ka ne taip parashiau, pasakykit:)
2004 m. spalio 24 d. 22:26:46
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. spalio 24 d. 16:58:15
2004 m. spalio 24 d. 16:56:57
2004 m. spalio 14 d. 15:20:41
2004 m. spalio 14 d. 14:50:42
2004 m. spalio 14 d. 11:26:54
2004 m. spalio 10 d. 19:54:58
____________________
Life sucks.
2004 m. spalio 10 d. 15:09:07
2004 m. spalio 9 d. 21:18:55
2004 m. spalio 9 d. 21:13:09
____________________
when i grow up, there will be a day, then everybody has to do what i say!!!!...
2004 m. spalio 9 d. 17:14:18
2004 m. spalio 9 d. 16:38:30
2004 m. spalio 8 d. 21:04:37
2004 m. spalio 8 d. 20:58:45
2004 m. spalio 6 d. 21:03:53
____________________
People are strange when you're a stranger....:)