GabaLT rašė: Tikrai gali, ir nors tiesa, kad patinkančios dainos nereik klausyt 100 kartų iš eilės, tačiau, jei labai patinka tai ir nepastebi kaip dažnai klausai. Šiaip po kiek laiko ta daina vėl visai nieko pasidaro, tačiau jau nebūna tokia nereali kokia buvo iki totalaus atsiklausymo.
Jo. Būna tokios dainos kur iš pirmo karto patinka. Ir būna kur tik su laiku. Aišku to pirmo pojūčio niekaip neatgaivinsi. Net liūdna būna kartais kai daina kokia nusibosta, bet what a heck , paskui vėl klausai ją.
Nelabai man asmeniskai kada gera daina atsibosta, bet jei atsibosta,tai trumpam, paskui vel gali klausyti
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Tikrai gali, ir nors tiesa, kad patinkančios dainos nereik klausyt 100 kartų iš eilės, tačiau, jei labai patinka tai ir nepastebi kaip dažnai klausai. Šiaip po kiek laiko ta daina vėl visai nieko pasidaro, tačiau jau nebūna tokia nereali kokia buvo iki totalaus atsiklausymo.
Mano nuomone, kad gali jei tu ja klausaisi nuolatos tik ja tada reikia padaryti mazyte pertrauka kad nesusigadinti nuomones apie ta daina nes ji gali igrysti.
gali,nors yra ir isimciu. priklauso ir nuo zmogaus,ir nuo dainos. vienam zmogui neatsibosta kokia nors ...paris ar britney ar kazkas is kitu barbie... kartu yra ir dainu,kurios neatsibosta
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2009 m. lapkričio 13 d. 08:56:15
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2009 m. lapkričio 12 d. 18:53:22
2009 m. lapkričio 5 d. 17:06:03
Senos dainos - GEROS DAINOS
2009 m. rugsėjo 4 d. 22:52:23
Tikrai gali, ir nors tiesa, kad patinkančios dainos nereik klausyt 100 kartų iš eilės, tačiau, jei labai patinka tai ir nepastebi kaip dažnai klausai.
Jo. Būna tokios dainos kur iš pirmo karto patinka. Ir būna kur tik su laiku. Aišku to pirmo pojūčio niekaip neatgaivinsi. Net liūdna būna kartais kai daina kokia nusibosta, bet what a heck
2009 m. rugsėjo 4 d. 22:03:51
____________________
Screw you guys... I'm going home!
2009 m. rugsėjo 4 d. 21:35:32
2009 m. rugsėjo 4 d. 21:30:31
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. rugsėjo 4 d. 21:18:25
2009 m. rugsėjo 4 d. 19:02:18
____________________
gyvenimas kaip zebras-po juodo dryzio,eina baltas
2009 m. rugsėjo 4 d. 17:44:21
2008 m. spalio 6 d. 23:00:29
Taip.
Puikus komentaras
2008 m. spalio 6 d. 22:56:45
____________________
Tiek.
2008 m. spalio 6 d. 22:49:51
2008 m. spalio 6 d. 22:41:25
____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
2008 m. spalio 6 d. 22:12:07
Gali atsibosti tik trumpam...
jo
p.s.
nereik klausyt 100 kartu to pacio gabalo tai ir neatsibos.
2008 m. spalio 6 d. 22:05:27
2008 m. spalio 6 d. 21:54:12
____________________
Music is my life.
2008 m. rugsėjo 16 d. 18:46:51
____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
2008 m. rugsėjo 16 d. 18:26:09
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. rugsėjo 16 d. 18:15:10