| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2005 m. birželio 1 d. 19:12:14
dievinu Sleeping In My Car ir How Do You Do
man irgi patinka
Visada prašom
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2005 m. birželio 1 d. 19:05:10
____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
2005 m. birželio 1 d. 18:57:42
Na man tik keista kaip Roxette nuo pat 1986m sugeba tokiame stiliuje rasti ka grajinti...hmmm? Visos absoliuciai dainos panashios viena i kita savo akordu seka...Keista, na matyt kai Billy Idol uzvede shi greitojo ritmo pop-rock stiliu tai Roxette dar negali nuo to laiko sustoti ....Shiaip man tai kas - tegu grajina...
Siulau pabandyt ir pamatysi...! Na, gal su vienu ir galiu sutikti, kad tikrai neklausiau pilnu nauju albumu (nors sunku butu patiket, kad staigiai jie pakeite stiliu 180 lps kampu). Na o ju garsieji hitai:"june afternoon","the look","joyride","how do you do", "sleeping in my car" ir t.t. panashios dainos panashu kad kurtos vienu metu vienam albumui...Ja Ja, susikrauk kompe ir perklausyk nonstopa - pamatysi...
2005 m. birželio 1 d. 18:41:19
dievinu Sleeping In My Car ir How Do You Do
man irgi patinka
2005 m. birželio 1 d. 18:39:31
Na man tik keista kaip Roxette nuo pat 1986m sugeba tokiame stiliuje rasti ka grajinti...hmmm? Visos absoliuciai dainos panashios viena i kita savo akordu seka...Keista, na matyt kai Billy Idol uzvede shi greitojo ritmo pop-rock stiliu tai Roxette dar negali nuo to laiko sustoti ....Shiaip man tai kas - tegu grajina...
____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
2005 m. birželio 1 d. 18:19:55
2005 m. balandžio 22 d. 19:21:03
____________________
" Wieni yra protingi, o kiti ne ir nieko cia nepakeisi " (mike pukuotukas :) )
2005 m. balandžio 22 d. 19:15:42
____________________
gimiau tam kad kenteciau
2005 m. balandžio 18 d. 00:18:06
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2005 m. balandžio 17 d. 21:20:02
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. balandžio 17 d. 21:10:48
____________________
smx
2005 m. balandžio 17 d. 09:57:06
Grupe is Halmstado (Svedija). Teko buti prie Marijos Freddikson namu!!!
Ai kiba ten pernai daug kartu buvau biznio reikalais i "Svenska Malt" firmele varydavau!!! Siaip nedidelis miestelis gal kaip kiba Taurage!!!
Siaip Roxette yra grupe nera visai mano skonio, bet grajina gana technishkai!!!
2005 m. balandžio 17 d. 09:37:36
Grupe is Halmstado (Svedija). Teko buti prie Marijos Freddikson namu!!!
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. balandžio 17 d. 09:28:39
2005 m. vasario 26 d. 12:02:49
____________________
Pralaimi tie, kurie nebetiki.
2005 m. vasario 24 d. 21:28:28
2005 m. vasario 24 d. 21:17:40
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. vasario 24 d. 20:47:23
Gera grupė
Speju ,"It must have been love"
nesenstantis gabalas
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. vasario 24 d. 20:46:22
2005 m. vasario 24 d. 20:46:08
Gera grupė
Speju ,"It must have been love"