Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Dolante
2005 m. birželio 1 d. 19:12:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
futboliuke rašė:
Dolante rašė:
dievinu Sleeping In My Car ir How Do You Do

man irgi patinka aciu Dolante tau uz tas dainas .....

Visada prašom

____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
Atsakyti
PerGessle
2005 m. birželio 1 d. 19:05:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne nu cia idomiai pasneki. Jeigu tu ju hitus vien su akustine grajini , tai tikrai tikiu kad jie atrodo panasus O tos dainos (ypac kurias isvardinai tikrai niekuom nera panasios) Cia taspats kas pasiimti elektrine gitara, pabandyti sugrot keliu senu grupiu kelias gitaros partijas ir sakyti kad ju visu muzika yra visiskai vienoda. O del stiliaus tai sakau kad ji turejo. mano nuomone kiekviena gera grupe turi tureti savo stiliu ir jo laikytis . o ne taikytis prie to kas populiaru. Vien del to man patinka tokie kaip RHCP , kurie per visa grojimo laika stiliaus beveik nekeite ir neziurejo kas populiaru kas ne.


____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
Atsakyti
Diksas
2005 m. birželio 1 d. 18:57:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
PerGessle rašė:
Diksas rašė:
Na man tik keista kaip Roxette nuo pat 1986m sugeba tokiame stiliuje rasti ka grajinti...hmmm? Visos absoliuciai dainos panashios viena i kita savo akordu seka...Keista, na matyt kai Billy Idol uzvede shi greitojo ritmo pop-rock stiliu tai Roxette dar negali nuo to laiko sustoti ....Shiaip man tai kas - tegu grajina...
labai butu idomu suzinoti kiek tu ju dainu esi girdejas , kad sitaip sneki. Didesnes nesamones nesu girdejas. Visu pirma tai prie ko cia tas Billy Idol. as jo muzikos pakesti negaliu , panasumu tikrai zinok nerandu. Roxette nuo 87 iki 97 turejo sava stiliu. Nera isvis net jokia grupe nieko pns sukurus kaip roxette (stliaus prasme). Nzn kame tu izvelgi ta dainu vienoduma. Gal tarp paprastu dainu ir galima izvelgti kazka pns , bet tai grupe turinti savo stiliu , kuri tuo metu laike. O ju singlai visi yra absoliuciai skirtingi , neisivaizduoju kaip kazkam jie gali atrodyti panasus. 97 metais isleistas albumas Have a Nica Day jau buvo naujo beveik naujo stiliaus. Man asmeniskai tas albumas yra megstamiausias . Po jo isejas kol kas paskutinis ju albumas Room Service yra jau absoliuciai kito stiliaus. Patarciau kada ju daugiau pasiklausyt pries nesamones tokias snekant.
Kas cia daba: nu ir prikolnai prirashei - uzskaitau! Ar teko kada tau bent su akustine gitara grajinti Roxette hitus, bet ar bandei - ka...?
Siulau pabandyt ir pamatysi...! Na, gal su vienu ir galiu sutikti, kad tikrai neklausiau pilnu nauju albumu (nors sunku butu patiket, kad staigiai jie pakeite stiliu 180 lps kampu). Na o ju garsieji hitai:"june afternoon","the look","joyride","how do you do", "sleeping in my car" ir t.t. panashios dainos panashu kad kurtos vienu metu vienam albumui...Ja Ja, susikrauk kompe ir perklausyk nonstopa - pamatysi...

Atsakyti
futboliuke
2005 m. birželio 1 d. 18:41:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dolante rašė:
dievinu Sleeping In My Car ir How Do You Do

man irgi patinka aciu Dolante tau uz tas dainas .....

Atsakyti
PerGessle
2005 m. birželio 1 d. 18:39:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Diksas rašė:
Na man tik keista kaip Roxette nuo pat 1986m sugeba tokiame stiliuje rasti ka grajinti...hmmm? Visos absoliuciai dainos panashios viena i kita savo akordu seka...Keista, na matyt kai Billy Idol uzvede shi greitojo ritmo pop-rock stiliu tai Roxette dar negali nuo to laiko sustoti ....Shiaip man tai kas - tegu grajina...
labai butu idomu suzinoti kiek tu ju dainu esi girdejas , kad sitaip sneki. Didesnes nesamones nesu girdejas. Visu pirma tai prie ko cia tas Billy Idol. as jo muzikos pakesti negaliu , panasumu tikrai zinok nerandu. Roxette nuo 87 iki 97 turejo sava stiliu. Nera isvis net jokia grupe nieko pns sukurus kaip roxette (stliaus prasme). Nzn kame tu izvelgi ta dainu vienoduma. Gal tarp paprastu dainu ir galima izvelgti kazka pns , bet tai grupe turinti savo stiliu , kuri tuo metu laike. O ju singlai visi yra absoliuciai skirtingi , neisivaizduoju kaip kazkam jie gali atrodyti panasus. 97 metais isleistas albumas Have a Nica Day jau buvo naujo beveik naujo stiliaus. Man asmeniskai tas albumas yra megstamiausias . Po jo isejas kol kas paskutinis ju albumas Room Service yra jau absoliuciai kito stiliaus. Patarciau kada ju daugiau pasiklausyt pries nesamones tokias snekant.

____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
Atsakyti
Diksas
2005 m. birželio 1 d. 18:19:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na man tik keista kaip Roxette nuo pat 1986m sugeba tokiame stiliuje rasti ka grajinti...hmmm? Visos absoliuciai dainos panashios viena i kita savo akordu seka...Keista, na matyt kai Billy Idol uzvede shi greitojo ritmo pop-rock stiliu tai Roxette dar negali nuo to laiko sustoti ....Shiaip man tai kas - tegu grajina...

Atsakyti
Cheburashka
2005 m. balandžio 22 d. 19:21:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano mamos labai megstama... siaip ir as mielai pasiklausau jei tik kas uzdeda...

____________________
" Wieni yra protingi, o kiti ne ir nieko cia nepakeisi " (mike pukuotukas :) )
Atsakyti
Sexy_lady
2005 m. balandžio 22 d. 19:15:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
niu wisai nieko grupe...

____________________
gimiau tam kad kenteciau
Atsakyti
Silentist
2005 m. balandžio 18 d. 00:18:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vulnerable (Timida)

____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Atsakyti
Gabux
2005 m. balandžio 17 d. 21:20:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
'the ballad hits' geras albumas. ir shiaip- balades Roxette'u stiprioji vieta.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
simuxxx
2005 m. balandžio 17 d. 21:10:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai gera grupe

____________________
smx
Atsakyti
Diksas
2005 m. balandžio 17 d. 09:57:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DefLeppard rašė:
Diksas rašė:
Grupe is Halmstado (Svedija). Teko buti prie Marijos Freddikson namu!!!

Ką ten veikei?

Ai kiba ten pernai daug kartu buvau biznio reikalais i "Svenska Malt" firmele varydavau!!! Siaip nedidelis miestelis gal kaip kiba Taurage!!!
Siaip Roxette yra grupe nera visai mano skonio, bet grajina gana technishkai!!!

Atsakyti
DefLeppard
2005 m. balandžio 17 d. 09:37:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Diksas rašė:
Grupe is Halmstado (Svedija). Teko buti prie Marijos Freddikson namu!!!

Ką ten veikei?

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
Diksas
2005 m. balandžio 17 d. 09:28:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Grupe is Halmstado (Svedija). Teko buti prie Marijos Freddikson namu!!!

Atsakyti
Exaton
2005 m. vasario 26 d. 12:02:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Roxette muzika primena vaikyste...

____________________
Pralaimi tie, kurie nebetiki.
Atsakyti
violin
2005 m. vasario 24 d. 21:28:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai patinka dainos "Wish i could fly","Milk&toast and coffee","Real sugar",ir viena,kurios ...Ai,"The centure of heart"

Atsakyti
ewana_
2005 m. vasario 24 d. 21:17:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oo ta daina tai super dar pora esu girdejus ir man patiko

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti
ulira
2005 m. vasario 24 d. 20:47:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
violin rašė:
xdm rašė:
Gera grupė Tik 1 dainą žinau Bet sena, legendinė tai reiškia gera

Speju ,"It must have been love"

nesenstantis gabalas

____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Atsakyti
sunshine_lover (Užblokuotas)
2005 m. vasario 24 d. 20:46:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai smagu

Atsakyti
violin
2005 m. vasario 24 d. 20:46:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
xdm rašė:
Gera grupė Tik 1 dainą žinau Bet sena, legendinė tai reiškia gera

Speju ,"It must have been love"

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Glasvegas Glasvegas
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 3904
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 190803